Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чат a.k.a. Тотален Спам :D

+18
may_mistery_may
DeSsie~
AcidBurn
candy_lady
adam_is_my_life
savina_adam_fenka
~ Ivy ~
glamorous1
plamivasi
glamberttr
vesi84
sleepwalker
ღadam_loveღ
diamantina
MasterPlan
peps[the housebreaker]
Glampire
Admin
22 posters

Страница 2 от 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Нед Май 23, 2010 1:19 pm

Glampire написа:Направо ми идеше да изкрещя - "Ми както сте свободни защо не се вземете?" ...
xD xD xD

Душко, и аз така смятам - направо да вземат да прекръстят държавата, че поне като идват чужденци да знаят с какво си имат работа. И аз нямам нищо против цигани, защото колкото и невероятно да е, не смятам че всички са такива. И мен ме побърква факта, че има такива същества, които са като пиявици за страната - само смучат и смучат, и накрая нищо няма да остане от държавата ни. Нашият (ямболският) 20-ти блок дето се прочу в световен мащаб (и по CNN го даваха чак Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 787394 ) е пример накъде отиваме. Аз лично не ходя в циганската махала, чисто и просто от страх и погнуса, но са ми казвали, че там има табели, на които пише, че еди-кой-си си продава детето - тръпки ме побиха!! Или оная шматка дето изтръскала 14-15 дечурлига и нито имената им помни, нито рождената дата. Да не говорим как доскоро се разкарваше едно сакато циганче по центъра и просеше... Луда ситуация, и отчайваща! После защо младите хора не искали да остават в България...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Нед Май 23, 2010 1:31 pm

Алекс, и аз смятам, че не всички са такива, но като се поставят нещата на кантар лъсва цялата истина. Крадат, лъжат, просят... Вече се чудя какво не правят тия хора? Омръзнало ми е всички да работят, да учат, а те да си стоят по къщите и само да се оплакват - няма пари, няма работа. Ами като не можеш и едно изречение да напишеш за каква работа да говорим? На 15 години вече имат деца, което е най-големият абсурд за мен. Дори не се женят по любов. Боже, аз не мога да си представя такъв живот, на 10 се жениш, на 11 раждаш... Не е нормално и от биологична гледна точка. Да не говорим, че раждат, а след това не могат да гледат детето и го дават за осиновяване. Е, докога ще я караме така? Мен ме е страх да се разхождам сама по улиците... И гледам ония ден една циганка на около 20, бута количка, до нея върви дете и тя - бременна... Тия хора нямат и най-елементарни знания как да се пазят. То къщите им се превръщат в детска градина....
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Пон Май 24, 2010 5:18 am

Glampire написа:Алекс, и аз смятам, че не всички са такива, но като се поставят нещата на кантар лъсва цялата истина. Крадат, лъжат, просят... Вече се чудя какво не правят тия хора? Омръзнало ми е всички да работят, да учат, а те да си стоят по къщите и само да се оплакват - няма пари, няма работа. Ами като не можеш и едно изречение да напишеш за каква работа да говорим? На 15 години вече имат деца, което е най-големият абсурд за мен. Дори не се женят по любов. Боже, аз не мога да си представя такъв живот, на 10 се жениш, на 11 раждаш... Не е нормално и от биологична гледна точка. Да не говорим, че раждат, а след това не могат да гледат детето и го дават за осиновяване. Е, докога ще я караме така? Мен ме е страх да се разхождам сама по улиците... И гледам ония ден една циганка на около 20, бута количка, до нея върви дете и тя - бременна... Тия хора нямат и най-елементарни знания как да се пазят. То къщите им се превръщат в детска градина....

Напълно съм съгласна с това, което казваш! Просто е страшен абсурд!! Спомням си, че бяха давали едно интервю с една такава дето родила сумати деца и питат мъжа й за такова нещо като презервативи не е ли чувал, а той най-серизно отвръща, че не знае какво е това...Просто, какво го интересува човека, тя нали жена му ги ражда всяка година по едно, той какво е виновен Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 163228
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Пон Май 24, 2010 7:39 am

Не знам дали става въпрос за същото предаване, но в "Отечествен фронт" даваха една циганка, която родила толкова много деца, че не им помни имената и рождените дни Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113
Но приключвам тази тема, че много се задълбах в нея.
Честит 24-ти май на всички! Дано повече хора започнат да учат, че направо се изумявам от "отличния" правопис на хора на около 20-30 години...

П.С. Днес дори в магазина пуснаха WWFM. Знаят как да ме зарадват хората Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Пон Май 24, 2010 9:39 am

Честит празник и от мен,пък догодина аз съм абитуриентка :/
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Пон Май 24, 2010 12:57 pm

Вярно, честит и от мен ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 24, 2010 1:45 pm

Честит празник на всички и от мен!Много съм отвеяна, съвсем изключих какъв ден е..
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Чет Май 27, 2010 12:21 pm

Остава по-малко от час до втория полуфинал на Евровизия. Искрено се надявам този път да се класираме - и песена е прекрасна, и Миро е страхотен изпълнител. От репетициите, които гледах останах много доволна. Костюмите са много красиви - всички са бели като на ангелчета... Ох, така ми се иска поне веднъж да спечели хубавата песен, а не политическите договорки между страните... На мен ми е ясно, че няма кой да гласува за нас, но пък се надявам... Ако с тази песен не стане, значи с никоя няма да може.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  sleepwalker Чет Май 27, 2010 12:52 pm

Glampire написа:Остава по-малко от час до втория полуфинал на Евровизия. Искрено се надявам този път да се класираме - и песена е прекрасна, и Миро е страхотен изпълнител. От репетициите, които гледах останах много доволна. Костюмите са много красиви - всички са бели като на ангелчета... Ох, така ми се иска поне веднъж да спечели хубавата песен, а не политическите договорки между страните... На мен ми е ясно, че няма кой да гласува за нас, но пък се надявам... Ако с тази песен не стане, значи с никоя няма да може.
Да и аз съм така пожелавам на Миро много късмет и успех вярвам че ще спечелим!Мои близки в чужбина казаха че ще гласуват за нашата страна. Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 140721
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Чет Май 27, 2010 1:28 pm

Само аз ли не искам Миро да спечели Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 18308 Просто не го харесвам като изпълнител и песента не ми харесва сякаш нещо и липсва...Абе като цяло самата Евровизия не ми се нрави-много нагласено ми изглежда всичко. (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  vesi84 Чет Май 27, 2010 2:46 pm

peps[the housebreaker] написа:Само аз ли не искам Миро да спечели Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 18308 Просто не го харесвам като изпълнител и песента не ми харесва сякаш нещо и липсва...Абе като цяло самата Евровизия не ми се нрави-много нагласено ми изглежда всичко. (:

Съгласна съм с теб на 100 %! Никога не съм харесвала Миро, още от времето, когато беше с "Галка". А и няма, за какво да се притесняваш, Миро няма да спечели. Дори и да не нагласен конкурсът, въпреки, че не ми се вярва, песента на Миро ми е много блуткава и скучна. И с тоя сладникъв текст, хич не ми се нрави.
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Пет Май 28, 2010 5:55 am

Даам, мисля че предположенията на Веси и Пепс се оказаха верни... xD И аз не съм голям фен на Миро, но българската ми гордост не ми позволяваше да кажа, че песента му въобще не ме впечатляваше така, както трябваше... Абе нищо, ще го преживеем Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 717815
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Пет Май 28, 2010 7:03 am

Аз пък не съм съгласна... Просто се чудя откъде да започна... Винаги съм следяла Евровизия с интерес, но за пореден път се убеждавам, че само си тровя нервите. Миро беше перфектен, наистина перфектен! Прекрасно изпълни песента, хореографията беше страхотна ( тук, разбира се нямаше съмнения, че ще е супер след като хореографът е Венол Кинг, който е работил с Майкъл), костюмите чудесно си отиваха с посланието на песента... А самият Миро беше толкова харизматичен... Просто дори да се опитва човек, няма за какво да се хване - всичко беше изпипано до най-малкия детайл. Имах ужаса да прослушам всички песни, защото Миро беше чак 13-ти... Песните бяха под всякаква критика, сигурна съм, че в алуба на Нина Николина ще се намерят по-стойностни неща Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 ... Клишета, клишета и пак клишета! Никаква оригиналност, никакво присъствие. Текстовете особено бяха клиширани до болка - слушах една девойка и си казах "Тая ако не изпее сега I will be no one else то пък на!" И тя след точно 2 секунди изпя същото... За какво говорим? Миро беше с класи над останалите и не преувеличавам. Да, пристрастна съм, но все пак си мисля, че достатъчно разбирам от музика и мога да разграничавам хубавото от лошото. Освен Миро, ми харесаха Турция и Румъния... Учудващо за мен! Това са едни от страните, които са ми страшно антипатични, няма да се задълбавам в подробности, защото ще отнеме много време. Кои се класираха? Със сигурност, не тези, които заслужаваха. Класираха се обичайните заподозрени - всички страни от бившия съветски съюз... Нито се слушаха песните, нито се гледаше представянето на песните... Всичко беше предварително решено, както всеки път... Разочарована съм, дори това е твърде малка дума, за да изрази колко кофти ми стана вчера, защото Миро заслужаваше да продължи. Момчето даде лични средства, за да популяризира песента, изпълни задачата си страхотно и никой не го оцени... За какъв избор можем да говорим, след като всяка година се класират едни и същи страни, без значение дали песента струва или не ? И Евровизия претендира да е конкурса за най-хубава песен, това е основната идея... Но за съжаление си е само идея и нищо повече... Договорки, гласуване за съседки, никакъв усет към музиката. Съжалявам, че толкова много време отделям за такива конкурсчета, за които отдавна съм разбрала какво представляват. Да не споменавам, че когато водещите влизаха в стаята с участниците никой не обърна внимание на Миро. Никой! Коментираха се всевъзможни страни, но не и България... Идеше ми да заплача от огорчение, може би приемам твърде лично нещата, но съм си такава. Не искам да се поставям на мястото на Миро, да положиш толкова труд и усилия и накрая за благодарност да получиш нищо, едно голямо нищо... Всъщност, ситуацията ми напомня страшно много за Америкън Айдъл и Адам... Нима спечели най-добрият? Нима правдата възтържествува? Не. Спечели простото, обикновено и скучновато момченце Крис, само защото има съпруга, а не boyfriend... Нямам думи, не искам да се поставям на мястото на Адам. Знам, че той стои много над тези неща, но да знаеш, че си най-добрият , а да спечели някакво сополиво момченце, което не може да ти стъпи и на малкия пръст е просто ужасно. Адам, разбира се, е страшно великодушен и незлоблив, и никога няма да каже дума против Крис, макар, че ако го направи ще е в правото си. Защото не спечели най-добрият... С Евровизия нещата стоят по-сходен начин, и ако Миро не заслужава да е първи, то най-малкото заслужаваше да иде на финал.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  sleepwalker Пет Май 28, 2010 7:37 am

Glampire написа:Аз пък не съм съгласна... Просто се чудя откъде да започна... Винаги съм следяла Евровизия с интерес, но за пореден път се убеждавам, че само си тровя нервите. Миро беше перфектен, наистина перфектен! Прекрасно изпълни песента, хореографията беше страхотна ( тук, разбира се нямаше съмнения, че ще е супер след като хореографът е Венол Кинг, който е работил с Майкъл), костюмите чудесно си отиваха с посланието на песента... А самият Миро беше толкова харизматичен... Просто дори да се опитва човек, няма за какво да се хване - всичко беше изпипано до най-малкия детайл. Имах ужаса да прослушам всички песни, защото Миро беше чак 13-ти... Песните бяха под всякаква критика, сигурна съм, че в алуба на Нина Николина ще се намерят по-стойностни неща Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 ... Клишета, клишета и пак клишета! Никаква оригиналност, никакво присъствие. Текстовете особено бяха клиширани до болка - слушах една девойка и си казах "Тая ако не изпее сега I will be no one else то пък на!" И тя след точно 2 секунди изпя същото... За какво говорим? Миро беше с класи над останалите и не преувеличавам. Да, пристрастна съм, но все пак си мисля, че достатъчно разбирам от музика и мога да разграничавам хубавото от лошото. Освен Миро, ми харесаха Турция и Румъния... Учудващо за мен! Това са едни от страните, които са ми страшно антипатични, няма да се задълбавам в подробности, защото ще отнеме много време. Кои се класираха? Със сигурност, не тези, които заслужаваха. Класираха се обичайните заподозрени - всички страни от бившия съветски съюз... Нито се слушаха песните, нито се гледаше представянето на песните... Всичко беше предварително решено, както всеки път... Разочарована съм, дори това е твърде малка дума, за да изрази колко кофти ми стана вчера, защото Миро заслужаваше да продължи. Момчето даде лични средства, за да популяризира песента, изпълни задачата си страхотно и никой не го оцени... За какъв избор можем да говорим, след като всяка година се класират едни и същи страни, без значение дали песента струва или не ? И Евровизия претендира да е конкурса за най-хубава песен, това е основната идея... Но за съжаление си е само идея и нищо повече... Договорки, гласуване за съседки, никакъв усет към музиката. Съжалявам, че толкова много време отделям за такива конкурсчета, за които отдавна съм разбрала какво представляват. Да не споменавам, че когато водещите влизаха в стаята с участниците никой не обърна внимание на Миро. Никой! Коментираха се всевъзможни страни, но не и България... Идеше ми да заплача от огорчение, може би приемам твърде лично нещата, но съм си такава. Не искам да се поставям на мястото на Миро, да положиш толкова труд и усилия и накрая за благодарност да получиш нищо, едно голямо нищо... Всъщност, ситуацията ми напомня страшно много за Америкън Айдъл и Адам... Нима спечели най-добрият? Нима правдата възтържествува? Не. Спечели простото, обикновено и скучновато момченце Крис, само защото има съпруга, а не boyfriend... Нямам думи, не искам да се поставям на мястото на Адам. Знам, че той стои много над тези неща, но да знаеш, че си най-добрият , а да спечели някакво сополиво момченце, което не може да ти стъпи и на малкия пръст е просто ужасно. Адам, разбира се, е страшно великодушен и незлоблив, и никога няма да каже дума против Крис, макар, че ако го направи ще е в правото си. Защото не спечели най-добрият... С Евровизия нещата стоят по-сходен начин, и ако Миро не заслужава да е първи, то най-малкото заслужаваше да иде на финал.
Това което каза си е направо истината!Пренебрегнаха Миро и България...Нито ни коментираха абе... нямам думи!Тои се постара много песента му беше много добра,хореографията,пеенето му си беше отлично,но кфо излезна както винаги отритнатите оставаме ние!И за Американ Айдъл съм съгласна победата на Алън не беше чесна..Не знам колко им е била разликата с Адам обаче според мен си беше нагласена работата. Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 18308 Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 413989
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  glamberttr Пет Май 28, 2010 8:51 am

Glampire, аз не съм фенка на Миро, но съм абсолютно съгласна с теб, защото нещата наистина стоят така. В Евровизия гласуването е предварително ясно до голяма степен. Нивото спада с всяка година. За съжаление рядко печелят най - добрите...
glamberttr
glamberttr

Брой мнения : 16
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Пет Май 28, 2010 9:24 am

Знам, че съм права. Цяла нощ не съм спала и съм мислела колко несправедливост има... Днес в училище такъв ожесточен спор водех в защита на Миро... Не мога да мълча, когато нещо не ми харесва, не мога да се примиря с тази нелепа ситуация. Винаги премам много лично нещата, касаещи хората, които дълбоко уважавам, ценя и обичам. Винаги съм готова да ги защитам със зъби и нокти, докато не докажа, че съм права. Днес толкова се бях разгорещила в спора, че направо си повишавах тон от време на време Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 . Казаха ми, че задължително трябва да стана адвокат Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 Ха ха, аз отдавна съм се ориентирала в тази посока... Ще ми се да мога да защитавам хората и да им помагам по най-добрия начин.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Пет Май 28, 2010 10:05 am

И на мен са ми казвали,че ставам да аадвокат,но за мен това в последно време се превърна в мръсна работа (:
Иначе няма нищо лошо да защитаваш мнението cи да го отстояваш,въпреки че не харесвам Миро те подкрепям :P~
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Съб Май 29, 2010 6:43 am

Glampire написа:Аз пък не съм съгласна... Просто се чудя откъде да започна... Винаги съм следяла Евровизия с интерес, но за пореден път се убеждавам, че само си тровя нервите. Миро беше перфектен, наистина перфектен! Прекрасно изпълни песента, хореографията беше страхотна ( тук, разбира се нямаше съмнения, че ще е супер след като хореографът е Венол Кинг, който е работил с Майкъл), костюмите чудесно си отиваха с посланието на песента... А самият Миро беше толкова харизматичен... Просто дори да се опитва човек, няма за какво да се хване - всичко беше изпипано до най-малкия детайл. Имах ужаса да прослушам всички песни, защото Миро беше чак 13-ти... Песните бяха под всякаква критика, сигурна съм, че в алуба на Нина Николина ще се намерят по-стойностни неща Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 ... Клишета, клишета и пак клишета! Никаква оригиналност, никакво присъствие. Текстовете особено бяха клиширани до болка - слушах една девойка и си казах "Тая ако не изпее сега I will be no one else то пък на!" И тя след точно 2 секунди изпя същото... За какво говорим? Миро беше с класи над останалите и не преувеличавам. Да, пристрастна съм, но все пак си мисля, че достатъчно разбирам от музика и мога да разграничавам хубавото от лошото. Освен Миро, ми харесаха Турция и Румъния... Учудващо за мен! Това са едни от страните, които са ми страшно антипатични, няма да се задълбавам в подробности, защото ще отнеме много време. Кои се класираха? Със сигурност, не тези, които заслужаваха. Класираха се обичайните заподозрени - всички страни от бившия съветски съюз... Нито се слушаха песните, нито се гледаше представянето на песните... Всичко беше предварително решено, както всеки път... Разочарована съм, дори това е твърде малка дума, за да изрази колко кофти ми стана вчера, защото Миро заслужаваше да продължи. Момчето даде лични средства, за да популяризира песента, изпълни задачата си страхотно и никой не го оцени... За какъв избор можем да говорим, след като всяка година се класират едни и същи страни, без значение дали песента струва или не ? И Евровизия претендира да е конкурса за най-хубава песен, това е основната идея... Но за съжаление си е само идея и нищо повече... Договорки, гласуване за съседки, никакъв усет към музиката. Съжалявам, че толкова много време отделям за такива конкурсчета, за които отдавна съм разбрала какво представляват. Да не споменавам, че когато водещите влизаха в стаята с участниците никой не обърна внимание на Миро. Никой! Коментираха се всевъзможни страни, но не и България... Идеше ми да заплача от огорчение, може би приемам твърде лично нещата, но съм си такава. Не искам да се поставям на мястото на Миро, да положиш толкова труд и усилия и накрая за благодарност да получиш нищо, едно голямо нищо... Всъщност, ситуацията ми напомня страшно много за Америкън Айдъл и Адам... Нима спечели най-добрият? Нима правдата възтържествува? Не. Спечели простото, обикновено и скучновато момченце Крис, само защото има съпруга, а не boyfriend... Нямам думи, не искам да се поставям на мястото на Адам. Знам, че той стои много над тези неща, но да знаеш, че си най-добрият , а да спечели някакво сополиво момченце, което не може да ти стъпи и на малкия пръст е просто ужасно. Адам, разбира се, е страшно великодушен и незлоблив, и никога няма да каже дума против Крис, макар, че ако го направи ще е в правото си. Защото не спечели най-добрият... С Евровизия нещата стоят по-сходен начин, и ако Миро не заслужава да е първи, то най-малкото заслужаваше да иде на финал.

Душко, спокойно, съгласна съм, че при Евровизия (а като стана въпрос за Америкън Айдъл, там колко мръсотия имам да изливам, не е истина!) нещата са страшно прецакани. Признавам си, че не съм гледала Евровизията и не знам как се представи Миро, просто песента съм я слушала и лично мен не ме омая или нещо такова... Лично мнение, с никой не споря. А това, че всичко живо пренебрегва България се вижда във всеки един конкурс или всяко едно състезание, в което участват българи - помните ли Албена и Максим в европейското по фигурно пързаляне? Там бяха трети, а на световното бяха първи!! O.o WTF?!?!?! Как става така, че на ЕВРОПЕЙСКОТО са трети, а на СВЕТОВНОТО първи!!!! Както и да е, това е друг въпрос... Така че просто очаквах, че Миро няма да се класира (но и да си призная Евровизия никога не ме е вълнувала особено)

Друго, за което имам нужда да побеснея е Америкън Айдъл. Мисля, че някъде бях споменала, че тази година Лий и Кристъл са ми любимци и наистина накрая останаха те двамата - въпросът сега беше да се избере между тях двамата. Първоначално налитах повече на Лий - изпълненията му бяха по-изненадващи, повече като че ли експериментираше (поне доколкото беше безопасно, а не като онези взривоопасни експерименти от страна на Адам миналата година), но впоследствие Кристъл спечели симпатиите ми с последните си изпълнения. Лий просто нямаше гласовите възможности на Кристъл, беше прекалено напрегнат - а и честно казано имам чувството, че след две години надали някой ще го помни като нещо друго освен победителят от 9 сезон на Америкън Айдъл. И какво се получава? От 7 сезон насам, Айдъли са "сополиви момченца" (както се изрази Glampire)! Не обичам да плюя на този или онзи, и да казвам, че този изобщо не става или нещо такова - всъщност Лий е доста добър изпълнител, но боя се, че е само толкова. Хубав глас, добър на китарата и само толкова. Същото беше с Крис Алан и, без да засягам никой, Дейвид Кук. Не мисля, че някой от тях ще има успехът на Кели Кларксън, например. Адам върви натам, а мисля че и доста ще я надмине (за мен вече отдавна я е надминал...)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Съб Май 29, 2010 7:58 am

О, да , помня случая с Албена и Максим... То колко примери има още не искам и да си спомням. Йордан Йовчев на олимпиадата в Гърция също трябваше да е първи на халки, ама нали са домакини съдиите подариха титлата на клатещото се като за световно гърче... И през световното по футбол през 1994 (тук вече не съм пряк свидетел Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 ) в мача с Италия са ни прецакали, ама това не е нищо ново...
Американ Айдъл съм го гледала само заради Адам, сега няма какво да ме накара да го гледам. Нито ми е любопитно, нито се интересувам... И макар, че всички се опитват да замажат положението, като казват "Не е важно, че не спечелихме. Важното е, че се представихме добре." много добре знаят, че не го мислят. Няма как да те прецакат и ти да си доволен от това, но пък ги разбирам до известна степен - не върви да тръгнеш да се оплакваш, макар да си прав.
Ето представянето на Миро на Евровизия - http://www.vbox7.com/play:341b9096 . Той поне беше сред малцината, които уважиха езика си и пяха на него... Само единият куплет е на английски.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 29, 2010 12:08 pm

Не се ядосвайте за неща,които никога няма да се проемянт.Не знам какво трябва да стане,за да почнат и другите държави да ни зачитат,а не само да ни използват като марионетки-за всичко говоря.
Америка айдъл не изглежда толкова нагласен,колкото е нашия-не казвам,че не е ,защото не съм толкова наивна,но поне не вади очи като при нас.
Относно Адам и Кели те и двамата са страшно добри и талантливи и ако вярват достатъчно в себе си ще постигнат много неща.Толкова ще се радвам ако направят дует :D
Пък сега и аз да изразя недоволството си.Става дума за "България търси талант"-еми не бях съгласна Богдана да спечели.Може и грубо да прозвучи,но само,защото е сляпа и оставиха да продължи.Вярно,че пее хубаво никой не отрича,но на всичките и изпълнения имаше места където направо се дереше да вика.Мен лично много ме подразни.Защо не спечели малкото момиченце,което пя "Вода" на Елица и Струнджи ,и "Излеял е Делю хайдутин" на В.Балканска.Тези 2 изпълнения бяха безупречни.Честно казано не разбрах какво толкова хвалеха Богдана като гласът и не беше съвсем обработен.А и стана прекалено очевидно когато двете Кацаровите и подариха песен и казаха,че искат да заснемат клип...
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Съб Май 29, 2010 1:05 pm

Диме, мерси за клипчето на Миро от Евровизия! Наистина се е представил добре, но не съм гледала другите изпълнения на участниците, така че няма да коментирам... ^^ Пепс, аз изобщо не си правих труда да гледам "България търси талант" - пробвах един-два епизода и се отказах, така че не знам коя е тази Богдана, но за това момиченце чух :)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Нед Май 30, 2010 4:35 am

Аз съм гледала само няколко епизода на "България търси талант", но като цяло не ми беше интересно. Единственият, който ми направи впечатление беие Федя, но уви, той не стигна до финала (А трябваше!).
Такааа, за последно обръщам внимание на Евровизия тази година. Предоставям ви възможноста да чуете "невероятната" песен на победителката от Германия Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 ---> http://www.vbox7.com/play:7ed973fe
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Нед Май 30, 2010 5:27 am

Ама,че произношение :D отначало музиката ми е много позната сякаш съм я чувала в друга песен xD
Иначе песента е свежа.

Edit: На това момиче да не му се ходи до тоалетната,че така се подрусва :D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Нед Май 30, 2010 5:41 am

Не че нещо, но тази има страшно дразнещ глас!! Иначе песента наистина е свежа...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Нед Май 30, 2010 5:48 am

Да, определено има глас тип Кеша Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113 Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D - Page 2 Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите