Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чат a.k.a. Тотален Спам :D

+18
may_mistery_may
DeSsie~
AcidBurn
candy_lady
adam_is_my_life
savina_adam_fenka
~ Ivy ~
glamorous1
plamivasi
glamberttr
vesi84
sleepwalker
ღadam_loveღ
diamantina
MasterPlan
peps[the housebreaker]
Glampire
Admin
22 posters

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Admin Пон Май 10, 2010 6:34 am

Ами предлагам да пренесем въпросите от "За мен..." тука, защото там стана малко претрупано. Тоя раздел е само потребителя да сложи инфо за себе си, за да не го питат 1000 човека едно и също после, пък ние го ударихме на тотален спам :Д Затва дайде да се преместим при останалия спам :Д

Като имате въпрос към някой пишете ника му и задавате, тва е. Да се надяваме, че тука отговорите ще са толкова чести колкото и там ^^

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Пон Май 10, 2010 9:24 am

peps[the housebreaker] , и аз съм така. Една единствена думичка против някой, който ценя е способна да ме изкара извън равновесие. И като започвам един монолог няма спиране :Д :Д Затова, хората си знаят да не ме ядосват, защото с мен излизане на глава няма Чат a.k.a. Тотален Спам :D 50730

Въпросът ми към теб е кой е любимият ти клип на песен?
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Пон Май 10, 2010 10:40 am

Ох,и аз съм цапната в устата ако някой тръгне да се заяжда ако съм в настроение такъа рецитал ще му дръпна... ест без псувни :D

Да ти кажа честно любими песни имам много и любими клипове също така. Ако искаш ме питай за някой определен изпълнител,че иначе... :D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Пон Май 10, 2010 11:52 am

Ами да речем на Пинк ?
На мен лично нейната песента за ръката най-ми харесва и като текст, и като музика, и като клип Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 . Но и Sober е много готина.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Пон Май 10, 2010 1:43 pm

Умирам си да слушам U+ ur hand,но като клип не ми харесва.
Повечи ми допада Funhouse.
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Admin Нед Май 16, 2010 1:08 pm

Уааа, няма ме за 3 дни и колко съм изпуснала... Ще имам да наваксвам... Чат a.k.a. Тотален Спам :D 855875 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 105242

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Пон Май 17, 2010 2:11 am

Ще имаш, ще имаш... Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Вто Май 18, 2010 1:37 pm

Абе как мина днес денят ви в училище?
Много ми е интересно да разбера как си изкарвате в даскало и какво правите...не,че ще е нещо по различно от това,което по принцип се прави,но просто ми е много интересно :D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  diamantina Сря Май 19, 2010 5:13 am

by peps[the housebreaker] ами как.. лигавене...аз много обичам да се зяждам с един съученик и щях да изум едно шише от минерална вода ама ми се размина а сега трябва да уча по история а много ме мързи пък и тиа дни като нямах интернет ми е интересно какво става по форума....ама пак се отклоних от темата сори
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Сря Май 19, 2010 6:01 am

Моят ден в училище протече ужасно. В събота, когато отучвахме бяхме около 8 човека, естествено обичайните балъци. Другите никога не идват в такива дни, бягат от последните часове, пишат си оценки, правят каквото си искат и нямат абсолютно никакви санкции. Понеже бяхме много малко тогава, госпожата по английски ни пусна да си ходим, дори директорката разреши. Днес трябваше да имаме свободен по география, но изведнъж се оказа, че сме "избягали от английския и днес ще си го вземем в часа по география". Три поредни часа английски, в които правихме класна... Нямам думи да опиша колко се изнервих. Понеже класната е бая дълга се бяхме уговорили да я правим в няколко дни, но днес бяхме принудени да киснем 3 часа без дори да излизаме в междучасие. Да не говорим, че имаше 6 reading-а , които бяха пълни с непознати думи, и аз още на втория бях скапана, защото ,за да излезе по-евтино бяха снимали текстовете на 50 процента и буквите бяха толкова малки, че от толкова четене ме заболяха очите. Класната беше ужасно трудна, била давана на някакъв изпит за втори сертификат... За другия път ми останаха 3 reading-а и граматични упражнения... Не знам дали изобщо се успея да се вмъкна във времето. reading - ите ми отнемат страшно много време, най-малко по 3 пъти ги чета и докато намеря отговора става страшно... Но това не толкова вбесяващото колкото биологията. Само трима човека нямаха оценки - точно нашата група. Другите си написаха шестиците, ама горката женица по биология е толкова зле, че нищо не забеляза. И кои бяха изпитани - ние...Написа ни гадните оценки и се приключи с въпроса. Тая жена е ненормална без извинение, за 2 години не успя да ни научи имената и не можа да се сети ,че точно ние нямаме оценки... Всеки нормален човек би направил връзката, но тя е отчайващ случай. Имало е дни, в които е идвала пияна и не може да ти отговори адекватно на най-елементарен въпрос. И сега какво излиза, че аз накрая ще завърша с 5 по биология, защото другите са много по- "умни" от мен... Така е, за пореден път се убеждам, че животът не е справедлив. Това, че съм честна с какво ми помогна в тоя случай - с нищо... А тия дето си написаха оценките ще си завършат с 6. Не знам, сигурно аз не съм добре , но предпочитам да съм си такава. Поне имам съвест и достойнство, което не се цени особено, но както и да е...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Сря Май 19, 2010 6:34 am

Съчувствам ти искрено.В моя клас също има големи говеда xD всъщност те са всички момчета без Гогата и Христо..ама к.и.д.е
Иначе дне си беше нормален ден и госпожата ни по биология има рд.Тя е много готин човек и толкова добричка,а старата ни директорка,която бтв,уволниха дисциплинарно преди 2 седмици постоянно я тормозеше...Та беше хубав ден и дори подарихме подарък на госпожата (:
Ъъ иначе аз както винаги ръся глупости ама то си е нормално за мен :d много обичам да ми се смеят на щуротиите :D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  diamantina Сря Май 19, 2010 7:38 am

оле и аз ти съчувствам.не се тормози навсякъде е така например миналата седмица класната ни спря стипендиите защото закасняхме и то не в неиния час и тя ни видяла,а това че в клас бяхме 5 човека щото другите въобще не влязоха не го брои ама както и да е сега аз оставам без стипендия а тези които не бяха в час ще си взимат така че наистина знам как се чувстваш просто всичко се е ******** ... Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860717
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Сря Май 19, 2010 7:47 am

Диме, душко, направо нямаш идея колко ти съчувствам!!! В събота и ние бяхме една шепа хора - 10 поне успяхме да се съберем. Всичко останало или не дойде, или след 3 час реши, че много се умори. Да не говорим, че половината ми клас откакто е започнал втория срок, в петъците след 3 час се изпарява, а пък него ден последен седми час имаме биология при Христина Димитрова, а при нея няма тън-мън. Веднъж се ядоса, че в петък седмия час сме само шест човека накръст и точно след априлската ваканция тръсна една контролна на абсолютно целия клас! Иначе много я обичам женицата (съседка е, все пак), въпреки че не понасям предмета й, но поне тя е много точна жена и страхотен учител - най-добрата в Ямбол, без да преувеличавам. Та както и да е, по темата - днес часовете минаха ужасно протяжно, а на всичкото отгоре госпожата по френски (която и ми е класна), ни спомена, че утре ще имаме класна работа... Сети се жената... Чат a.k.a. Тотален Спам :D 759503 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 717815
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Сря Май 19, 2010 9:26 am

Ох, и аз ви съчувствам. Като гледам положението е сходно навсякъде - колкото повече се стараеш, учиш и ходиш редовно на училище толкова по-малко те уважават и винаги ти си патиш...Омръзнало ми е от несправедливост. Толкова съм вбесена, че съм способна да удуша човек при най-малкото нещо. Успокоявам се с мисълта, че утре учим и след това идва пак почива (Ние няма да учим в петък, защото е празника на града. Поне ще има entertainment и малко разнообразие. Разбрах, че Графа ще пее... Скука, скукаааа... Докато изпее една дума и вече ще съм заспала Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 . )
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  ღadam_loveღ Сря Май 19, 2010 1:29 pm

Горката и аз ти съчувствам искрено!Но по-важното е, че ти си знаеш, че си по-достоен човек от тях и че си по-умна :) няма смисъл човек да си хаби нервите излишно!
btw хора, ако знаете какво стана днеска в училище..
значи преди 1 месец някъде, в час по музика, господина ни накара да напишем на едни листчета любимата си песен и той като ги прослушал можело да учим някои.Аз естествено написах Адам, обаче имахме следващите седмици заместник и учителят ни се върна чак преди няколко дена.Та правим в училище един благотворителен концерт и днес бяха и репетициите и самия концерт.Аз си мислях да остана, ама се бях ядосала нещо и си тръгнах.. обаче най-добрата ми приятелка беше там и ми разказа, че в един момент тоя дето пеел казал нещо от сорта "сега ще ви представим една песен на Адам Лембърт - Whataya Want From Me" и са я изпяли даже два пъти тоест на репетициите и самия концерт.Повечето песни, които са изпълнили са според нея от листчетата.. та може би господина е видял песента, която съм написала и я е харесал и е решил да я пеят на концерта!!!! Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860241 може и да не е точно така, ама все пак цялото училище е чуло Адам Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860241 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860241 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860241 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 860241 леле така се радвам в момента, ама и така ме е яд, че не останах.. утре ще спя там ако трябва за всеки случай ако я пеят xD може и на концерта на училището да я изпълнят Чат a.k.a. Тотален Спам :D 455452 а и също така точно на тази дата миналата година се влюбих в Адам (ех да можеше заедно да си отпразнуваме годишнината xD) Чат a.k.a. Тотален Спам :D 536202 леле сори за романа, който написах, олях се xD
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Сря Май 19, 2010 2:13 pm

Ее трябва да поверпиш за годишнината :D
А трзи дето ви ядосват-я не се косете :D Един ден ще си получат заслуженото.
На нас класната не ни спира стипендиите,а заплашва,че ще сре детските щото много закъсняваме и има хора с много отсъствия,но все не го прави..Ама тя си е добричка и затова си я обичаме,но кретените и се качват на главата :|
Сутрин с една приятелка до даскало се влачим като народни песни,а ако много ми се спи пък гледай все едно стари баби :D
Ама много ме мързи какво да направя ;/
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Чет Май 20, 2010 6:15 am

peps[the housebreaker] написа:На нас класната не ни спира стипендиите,а заплашва,че ще сре детските щото много закъсняваме и има хора с много отсъствия,но все не го прави..Ама тя си е добричка и затова си я обичаме,но кретените и се качват на главата :|
Сутрин с една приятелка до даскало се влачим като народни песни,а ако много ми се спи пък гледай все едно стари баби :D
Ама много ме мързи какво да направя ;/

Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 Спокс, тя и нашата така само ни се кани, ама само с каненето си остава тъй като гледам...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Чет Май 20, 2010 6:41 am

Днес пък на мен денят ми в даскало беше ужасен.Искам просто тези хора да се изпарят,искам някой да ги разчекне,да ги изкорми ,да им причини неимоверни болки! ;@
Не ми пука какво са казали за мен и как ме обиждат-и аз не си мълча...дразнят ме с наглото си поведение и с това,че са толкова груби и искат колкото може толкова повече да те унижят.
Цинични са!Това е слободията,,от толкова компромиси и все с добро да минава накрая ние,които не сме виновни и трябва да търпим всичките помии,страдаме.
Не мразя никого и нищо и никога не съм го правила,но сега май ще започна ;/
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Чет Май 20, 2010 7:56 am

Пепи, много добре те разбирам. Просто съм се примирила, че навсякъде има идиоти и комплексари... Не знам имат ли съвест изобщо и как може да са толкова долни. Няма да ти казвам да не се ядосваш, защото е за ядосване. Не може някои да си правят каквото си искат и да не поемат никаква отговорност след това...
Днес, например в училище, накакъв идиот, не го знам кой е, само да знаех собственоръчно щях да му лепна няколко шамара, е скъсал плаката на Майкъл, който бях направила с толкова труд и любов. Просто само като го видях съсипан и ми стана толкова гадно... Подозирах, че ще се случи някой ден, но все пак се почувствах зле. Не разбирам как на някои хора им хресва да съсипват всичко хубаво...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Чет Май 20, 2010 9:25 am

Тъпи,тъпи,тъпи!!!Много ме дразнят направо не се побирам в кожата си ;@
Ама какво да ви кажа,,ако тръгна да ви разправям за класа си изобщо няма да познаечете,че догодина сме 12 клас...Толкова са вдетинени тези пикльовци,имат си прякори на животни.
То не беше свиня,коза,жаба...абе чудо сме. Иначе сме големите мъжкари, 'щото ходим на зала и 'вдигаме' :D а когато една сюрия цигани дойдоха в кабинета да се разправят с едно от момчетата всички стояха и гледаха с интерес той как сам ще се оправи и чак като излязоха момчетата почнаха да се надхвърлят как били готови да станат и да ступат циганите,които един по един бяха четирикрилен гардероб с надстройка...

edit: и за капак от кабелната са ми спряли The Voice
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  diamantina Съб Май 22, 2010 6:30 am

мисля че не е нужна цяла тема и затова реших да пиша тук
така...на обяд видях че някои ми е испратил саит в скайп и реших да го отворя и ..останах в ШОК моля ви погледнете и разпространете саита на колкото се може повече хора знам че звучи познато ама все пак това е раздел спам моля Чат a.k.a. Тотален Спам :D 158339 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 158339 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 158339 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 158339 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 413989 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 413989 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 413989 http://www.pleasehelp.hit.bg/
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Нед Май 23, 2010 3:27 am

Нямам какво да кажа за подобна жестокост... Такива изроди са за затвор.

Понеже вчера нямах възможност да седна на компютъра, сега е моментът да ви разкажа за празника на града. Бяхме се събрали 4 момичета и решихме първо да се разходим из Острова (това е... хм, нещо като голям парк с животни, пейки, игрища и т.н.). Той обаче се намира в опасна близост до циганската махала и след 5 минути разходка, заобиколени от цигани, които направо се бутаха най-нагло в нас, просто се отказахме да седим повече там и се запътихме към центъра. Там се нядохме хубаво с дюнери,(ох, от толкова отдавна бях загоряла за дюнери, че не можах да им устоя Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 ) и отидохме на Тортата (това вече не знам как да го обясня Чат a.k.a. Тотален Спам :D 721113 ). Първо пяха Щурците, но на мен ми бяха малко скучни и чаках с нетърпение да свършат, за да дойде нещо по-интересно. Понеже бяхме с токчета се уморихме да седим прави и седнахме на една пейка. След малко започна зарята - беше страхотна и доста дълга. Решихме, че е дошъл моментът да ставаме, за да сме по-близо до сцената, когато дойде Графа. Преди него обаче Рачков и Краси Радков разказваха скечове и т.н. И както си стояхме най-спокойно една тумба от цигани, около 10-12 застанаха до нас. Едно от момичета ми каза - "Диме, внимавай, единият много те гледа." На мен не ми направи особено впечатление, защото бяха много хора и никой нищо не може да направи в такава блъсканица. След малко обаче се обърнах най-случайно и онзи продължаваше да ме гледа. Това момиче ме дръпна настрани, обаче и той се дръпна. И така без да се усетим, от всички страни бяхме заобиколени от цигани. Момичетата започнаха да се притесняват и когато се освободи малко място тръгнахме да излизаме, за да идем по-близо до българи. Те обаче продължиха да вървят след нас, дори започнаха да си шушукат. В този момент дойде Графа. Честно казано, бях доста скептично настроена, но се оказа, че момчето може да пее доста добре на живо и изглежда сравнително прилично. Но циганите все повече започнаха да си шушукат и едното момиче реши да се обади на един неин приятел да дойде при нас, но понеже не се чуваше нищо от музиката, тя трябваше да излезе от Тортата и да иде на по-спокойно място. И както тръгна , двама цигани я последваха. Аз вече започнах да изпадам в истерия, да и звъня по телефона, и когато се свързах с нея и казах по най-бързия начин да се връща при нас. Сериозно започнахме да се притесняваме ,защото те бяха много, наистина много и когато се случваше да се опитваме да се махнем от тях, те си звъняха по телефоните и непрекъснато бяхме обградени. По някакво щастливо стечение на обстоятелствата заваля и хората тръгнаха да се изнасят. Ние успяхме да се промушим в тълпата и да им избягаме и веднага си взехме такси. Хвана ме яд, че заради тях не можах да гледам Графа, провалиха ми целия празник, пък и вечерта сънувах кошмари заради тях..
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  MasterPlan Нед Май 23, 2010 4:55 am

Диамантина, не мога да разбера как може да има такива изроди, които да причиняват такива неща Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394 Чат a.k.a. Тотален Спам :D 787394

Диме, душко, ако бях на ваше място щях да откача!!!! Много гадно така, че са ви прецакали концерта, ама поне накрая сте успяли да им се изплъзнете!!! Тцтц, просто не знам какво да кажа - и на мен веднъж ми се случи нещо подобно, само че бяхме три момичета, а ония бяха само двама. Бяхме в "Бенковски", а той е точно до циганската махала, даже понякога няма разлика, и си чакаме автобуса на спирката обаче той нещо закъсняваше и едни двама се наредиха при нас да чакат и те и като взеха да приказват едни глупости... Щях да се побъркам - хем ме издразниха, хем ме уплашиха... Направо не знам на теб какво ти е било *hug*
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  peps[the housebreaker] Нед Май 23, 2010 5:54 am

А,и на мен ми се е случвало и не един път ама не помня точно какво стана.
Сещам се обаче веднъж като се връщах от урок ама то беше зимата и се мръкваше рано.Почти бях стигнала до нашата улица само трябваше да премина през една градина.И едни цигани мисля,че бяха семейство-баща с няколко чавета,аз ги отминах по най-бързия начин,защото крещяха по улицата и не ми се искаше да се засечем.Отминах ги аз и бащата почна да говори за мен ама викаше..аз не се обърнах и се изпарих,тръпки ме бяха побили вече.Добре че не тръгнаха след мен,а си заминаха по пътя.
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Glampire Нед Май 23, 2010 9:40 am

Аз имам чувството, че не живея в България, а в Цингания. Онзи ден се почувствах все едно съм част от малцинството, а не от мнозинството . Не разбирам с какво право те се държат така все едно те са шефовете, а мен да ме е страх да изляза на 50 м от нас.. Нито учат, нито работят, държавата ги издържа и все са недоволни. И аз съм недоволна, че не мога да се размина от цигани на Острова, че целият въздух беше напоен с "прекрасна" миризма ама мен има ли кой да ме чуе? Нямам нищо против циганите, имам против да живеят на гърба на другите и да си правят каквото искат без никави последствия. Това, което стана на празника на града не е за първи път... Просто не искам да си спомням как се прибирах веднъж сама в пуста улица и как трима цигани се появиха от нищото и започнаха да ми говорят, а на мен ми се подкосиха краката от ужас... И с приятелка са ме спирали с думите : "Момичета, ние сме свободни, вие свободни ли сте?" Направо ми идеше да изкрещя - "Ми както сте свободни защо не се вземете?" ...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Чат a.k.a. Тотален Спам :D Empty Re: Чат a.k.a. Тотален Спам :D

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите