Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джъстин Бийбър

+12
fallen_angel
savina_adam_fenka
glamberttr
em4o_hyp_fan_of_adam
~ Ivy ~
peps[the housebreaker]
ღadam_loveღ
Adam_Rock_On!
MasterPlan
diamantina
Glampire
Admin
16 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  peps[the housebreaker] Нед Авг 22, 2010 1:35 am

Глупости на търкалета!!! АЗ ти трих няколко мнени,защото не бяха пуснати на правилното място и не е било,защото си фенка на Бийбър..аз тогава даже и не знаех!
Само да отбележа,че нямам нищо против феновете му и не искам да си въобразявате разни неща,които нямат нищо общо с действителността (; Нито си крастава,нито си прокажена,че да имаме нещо против теб..
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Нед Авг 22, 2010 1:43 am

peps[the housebreaker] написа:Глупости на търкалета!!! АЗ ти трих няколко мнени,защото не бяха пуснати на правилното място и не е било,защото си фенка на Бийбър..аз тогава даже и не знаех!
Само да отбележа,че нямам нищо против феновете му и не искам да си въобразявате разни неща,които нямат нищо общо с действителността (; Нито си крастава,нито си прокажена,че да имаме нещо против теб..

Ама душко, момичето говори за един форум на Джъстин Бийбър, в който са й трили мненията, защото е казала, че харесва Адам, не за този форум тук...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  peps[the housebreaker] Нед Авг 22, 2010 3:35 am

:O:O:O:O
Голям съм идиот нали ;D;D извинявам се ако има нещо к.и.д.е...е нищо де това,което написах по-горе остава..никой не те мрази (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  dani_adam_lambert_fan Нед Авг 22, 2010 4:27 am

За малко да се скараме за глъпости! Джъстин Бийбър - Page 2 721113
Аз не съм казала, че тук сте ми трили мненията!Но няма значение оправихме се! Пак казвам, че съм ви МНОГО благодарна, че не сте против мен!

Джъстин Бийбър - Page 2 822500
dani_adam_lambert_fan
dani_adam_lambert_fan

Брой мнения : 15
Точки : 6
Join date : 13.08.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  AcidBurn Чет Авг 26, 2010 11:09 am

Jusiiiiiin.... ми не е зле момчето ама не е и велик (както го изкарват някои). Не съм му фенка ама не мога да отрека, че ма някои по яки песнички и т'ва е xD
AcidBurn
AcidBurn

Брой мнения : 17
Точки : 30
Join date : 04.05.2010
Age : 31
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  nikita Сря Окт 20, 2010 12:07 pm

Mмм.. да , найстина не мога да разбера какво толкова му харесват на този Биибър- не искам да убиждам фенките му , но когато чуя че е "секси" направо ми става смешно Джъстин Бийбър - Page 2 717815 , иначе смятам че е поредното детенце лансирано от "Disney" с някакъв/никакъв талант , а за характера , и тнт. не знам ,не ме интерсува, нито ми харсва нито го "мразя" - даже ми е странно как може да "мразиш" някого когото не познаваш Джъстин Бийбър - Page 2 18308
И все пак не мога да не ви пратя едно funny клипче с Биибър което много ме изкефи Джъстин Бийбър - Page 2 50730 http://vbox7.com/play:ba0e0699
nikita
nikita

Брой мнения : 41
Точки : 4
Join date : 30.09.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър - Page 2 Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите