Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Джъстин Бийбър

+12
fallen_angel
savina_adam_fenka
glamberttr
em4o_hyp_fan_of_adam
~ Ivy ~
peps[the housebreaker]
ღadam_loveღ
Adam_Rock_On!
MasterPlan
diamantina
Glampire
Admin
16 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Джъстин Бийбър Empty Джъстин Бийбър

Писане  Admin Нед Май 09, 2010 6:54 am

Искаше ми се да си направя темичка, в която мога да си псувам Бийбър на воля :Д
Бтв, ако някой го харесва, няма проблеми, казвайте. Ние не ядем хора. :Д Ще е интересно да поспорим и да видим как се виждат нещата от друга гледна точка

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 7:10 am

В първия момент като прочетох заглавието и направо изпаднах в криза - казах си лелеее от тоя Бийбър няма отърваване :d :d . Не знам какво му харесват 10-годишните момиченца, толкова е лигав и песните са му пълна боза, а освен това постоянно го лансират по телевизора, по списанията и т.н. Омръзнало ми е от него, пък и не е кой знае какъв талант. Аз лично не виждам нещо, с което може да ме грабне...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  diamantina Нед Май 09, 2010 7:33 am

май не само 10 годишните го харесват всичките ми приятелки са луднали по него не издържам всеки ден наи-добрата ми приятелка ми казва какво ново с него чак ми се иде да крещя,всъщтност в началото аз го харесвах ама после ми омръзна всички да говорят за него,като не е кой знае какво а и според мен на момче на 16 не е нормално да има такъв глас много е женствен,не го харесвам като певец и много ме е яд че в класациите измества Адам Джъстин Бийбър 759503 просто не е истина ама аз май прекалих
вижте това направо ме побърква
http://www.vbox7.com/play:2b6877f0
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Нед Май 09, 2010 8:40 am

О, не, diamantina, това клипче направо ме подлуди, направо си се чудя на акъла защо реших да го гледам!!! Още първия път като хванах една песен на Бийбър по музикалните програми и не ми хареса! После взе сериозно да ме дразни. Вярно, има хора, които го харесват (няма значение, че са 10-годишни момиченца) по една или друга причина и не искам да обиждам някой като казвам, че каквото той вижда в тоя, на мен напълно ми убягва! Нито таланта му е кой знае какъв, нито прави нещо кой знае колко интересно, а след като гледах това клипче... хайде, няма да казвам, че да не изгрубявам. Гласа му ме дразни, напълно съгласна съм с Glampire, че е прекалено лигав, да не говорим, че от него се оттича една такава гадна лепкава превзетост... Най-вероятно съм предубедена ( Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 ), но ако го сравняваме с Адам Ламбърт, той изобщо не може да се мери... Естествено, трябва да вземем под внимание и това, че е два пъти по-млад от него. И все пак има нещо, което наистина дразни у него... а, да, може би голямото самочувствие, че е голямата звезда! Ще го видим след известно време... diamantina, направо ти съчувствам, да знаеш!!

P.S.: Днес не знам какво ми става, ама като тръгна да пиша и като подхвана едни романи да изписвам... Съжалявам ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Adam_Rock_On! Нед Май 09, 2010 9:37 am

Бобъра(Джъстин Бийбър)Има ужасно голямо самочувствие,мисли се за голямата звезда ,а не е нищо особенно!Гласът му е много момичешки въобще не ми харесва! Джъстин Бийбър 717815 Немога да разбера защо всички толкова го харесват!И защо по телевизия The voice се натискат за него и вече има 3 негови песни в класацията, а на Адам само WWFM!
Да не говоря ,че приятелките ми са полудели по него и като отида на училище или се събираме някъде постоянно все за него говорят колко бил секси Джъстин Бийбър 787394 ,а те въобще не са на по 10 години !Джъстин Бийбър 11045 Направо понякога не ги разбирам!Тоя е супер тъп.. Джъстин Бийбър 721113
Adam_Rock_On!
Adam_Rock_On!

Брой мнения : 50
Точки : 67
Join date : 07.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Нед Май 09, 2010 9:45 am

Маайко мила, Бийбър и секси??? Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 Секси е на северния полюс, Бийбър на южния (или обратното, няма значение...)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  diamantina Нед Май 09, 2010 10:08 am

Adam_Rock_On! в същото положение съм бил красив,сладък и незнам си какъв постоянно само неговите песни,откачам как може момичета на 15-16 да харесват тоя женчо не знам просто не го проумявам
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 10:50 am

Лееле, не знам как издържате, аз нямаше да го понеса дълго :Д . Ама кой знае и аз как изглеждам в очите на другите, аз също надувам главите на приятелките ми с Адам.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 09, 2010 12:39 pm

Абе по-добре да не го коментирам, нищо хубаво няма да кажа за него.. толкова ми е лигав, че просто няма накъде, а и с това женското гласче.. Джъстин Бийбър 163228 радвам се поне, че и приятелите ми не го харесват..
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  peps[the housebreaker] Нед Май 09, 2010 2:06 pm

Туй дете ми лази по нервите не,че нещо.. (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  diamantina Вто Май 11, 2010 6:19 am

https://www.youtube.com/watch?v=sqpIKuuTWuY
това много радва
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  ~ Ivy ~ Вто Май 11, 2010 11:24 am

Чухте ли новата му песен с ония дебелия негър Sean Kingston Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113 Джъстин Бийбър 721113

http://vbox7.com/play:79b133a7
~ Ivy ~
~ Ivy ~

Брой мнения : 38
Точки : 58
Join date : 10.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Adam_Rock_On! Вто Май 11, 2010 11:34 am

Абе кво да говорим за него Джъстин Бийбър 787394 !Песента е адски тъпа ...по тъпа и неможе да бъде.Какво му е великото незнам на Бобъра Джъстин Бийбър 158339 Направо вече ми се повръща от него.Навсякъде на където се обърна и все Бобъра.. Джъстин Бийбър 787394


Ам поздравления вече за поредна 8 седмица- Адам и WWFM са на №1 в ТОП7 на радио Fresh!! Джъстин Бийбър 860241 Джъстин Бийбър 76039 Джъстин Бийбър 860241 Джъстин Бийбър 860241
Adam_Rock_On!
Adam_Rock_On!

Брой мнения : 50
Точки : 67
Join date : 07.05.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  em4o_hyp_fan_of_adam Пон Май 17, 2010 8:57 am

просто тъпанар
em4o_hyp_fan_of_adam
em4o_hyp_fan_of_adam

Брой мнения : 15
Точки : 22
Join date : 04.05.2010
Age : 23
Местожителство : Varna

http://www.em4ohyp.weebly.com

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  glamberttr Чет Май 27, 2010 1:20 am

Нямам някакво по-специално мнение за него - просто си мисля, че е поредното не особено талантливо момченце, на което обаче се обръща прекалено голямо внимание. Какво ли точно му харесват... Джъстин Бийбър 18308
glamberttr
glamberttr

Брой мнения : 16
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  savina_adam_fenka Съб Юни 05, 2010 1:18 pm

Леле Жустин Барби. Сега да кажа първия път като чух една негова песен и си мислех че все попадам на припеви/щото ако не харесвам някого му изгледам някое клипче на бързо за няколко секунди та отплеснах се/ и мислех че пее момиче.Само две приятелки му харесват визията/уж/ ,а другата и музиката , иначе всички мои фр. го мразят както и аз Джъстин Бийбър 163228 .Ама и аз не преставам да дърдоря за Адам./е то как да не говориш за него/ Джъстин Бийбър 860241
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  fallen_angel Вто Юли 06, 2010 9:43 am

Абе сега всички го хвалят и го обсъждат наляво и надясно, поредния ''талант'', по-който всички момиченца са луди. Вече всеки втори става известен, не разбирам как може да има такива родители, хубаво нека си пее ама като му дойде времето, те не мислят ли за детството му. Какво ми е тръгнал да се занимава с музика, не стига че гласа му е един такъв никакъв xD, ами и се мисли за голямата работа. Такива не мога да ги понасям. Някой ми беше казал, че е супер надут, ама дали е тъй не знам. Слушала съм две три негови песни и не ми направи особено добро впечатление, даже никакво xD. Прилича ми на... айде да не казвам на какво. Ъм... аз мога и до утре да го коментирам, ама стига толкова, че фенките му ще ме набият xD.
fallen_angel
fallen_angel

Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 06.07.2010
Местожителство : In hell

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Вто Юли 06, 2010 2:07 pm

аз мога и до утре да го коментирам, ама стига толкова, че фенките му ще ме набият xD.
Хах, то тук май няма много такива, така че спокс... Но и аз бях чула от някъде, че е много надут!! Няма значение, да си живурка, не ме интересува (нищо лично!) ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  adam_lambert_love Пон Авг 16, 2010 7:43 am

Тоя Бобър ме нерви много, ама ужасно много. Всички мои фр. го мислят за най- добрия певец и се прехласват по него. Та този женчо се мисли за супер мега звезда. Той все още си сменя памперсите и е тръгнал да става певец с неговия момичешки глас Джъстин Бийбър 50730 Джъстин Бийбър 721113 Много жалко че той измества Адам, а Адам е човек на който трябва да се обърне внимание, той има невероятен талант!!!
adam_lambert_love
adam_lambert_love

Брой мнения : 13
Точки : 26
Join date : 13.08.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  dani_adam_lambert_fan Пон Авг 16, 2010 1:16 pm

Явно аз съм единствената, която го харесва от тук!Да, понякога се държи много тъпо, ама просто ми харесват песните му!Има голяма разлика между стилът (на музиката) на Adam и на Justin, ама просто ми харесват и двамата (аз съм фенка и на Jonas brothers, моля ви не ме убивайте Джъстин Бийбър 424160 )!Ама замислете се, че и вие надувате понякога главите на приятелите си за Adam, това правят и феновете на Justin!Те пак са хора!Това, че слушат друга музика не ги прави тъпаци, идиоти и др.!Така мисля аз поне де!Ако съм обидила някого съжалявам не искам да се карам с никого!

Вижте тези снимки, те не са врагове!
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-11.jpg
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-10.jpg
dani_adam_lambert_fan
dani_adam_lambert_fan

Брой мнения : 15
Точки : 6
Join date : 13.08.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Сря Авг 18, 2010 1:46 pm

dani_adam_lambert_fan написа:Явно аз съм единствената, която го харесва от тук!Да, понякога се държи много тъпо, ама просто ми харесват песните му!Има голяма разлика между стилът (на музиката) на Adam и на Justin, ама просто ми харесват и двамата (аз съм фенка и на Jonas brothers, моля ви не ме убивайте Джъстин Бийбър 424160 )!Ама замислете се, че и вие надувате понякога главите на приятелите си за Adam, това правят и феновете на Justin!Те пак са хора!Това, че слушат друга музика не ги прави тъпаци, идиоти и др.!Така мисля аз поне де!Ако съм обидила някого съжалявам не искам да се карам с никого!

Вижте тези снимки, те не са врагове!
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-11.jpg
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-10.jpg

Спокойно, душко, никой няма да те изяде, защото имаш различно мнение... Даже така е по-интересно ^^ Обаче трябва да признаеш, че едно е да надуваш главата на приятелите си, а съвсем друго на непознати в Интернет или дори извън. Знам, че и доста фенове на Адам стават досадни, но какво да се прави. Просто не харесвам Джъстин Бийбър, но не бих отписала някой, който го харесва, заради това... (hug)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  savina_adam_fenka Сря Авг 18, 2010 2:00 pm

dani_adam_lambert_fan написа:Явно аз съм единствената, която го харесва от тук!Да, понякога се държи много тъпо, ама просто ми харесват песните му!Има голяма разлика между стилът (на музиката) на Adam и на Justin, ама просто ми харесват и двамата (аз съм фенка и на Jonas brothers, моля ви не ме убивайте Джъстин Бийбър 424160 )!Ама замислете се, че и вие надувате понякога главите на приятелите си за Adam, това правят и феновете на Justin!Те пак са хора!Това, че слушат друга музика не ги прави тъпаци, идиоти и др.!Така мисля аз поне де!Ако съм обидила някого съжалявам не искам да се карам с никого!

Вижте тези снимки, те не са врагове!
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-11.jpg
http://adamlambertsite.files.wordpress.com/2009/12/jingle-ball-nyc-10.jpg

Наистина е по-интересно така ;)) всеки си има лично мнение, и аз не го харесвам. Но трябва да си призная, че наистина надувам главите на приятелите се с Адам, но за Джъстин имам приятели, който са му фенки и те прекаляват. Бтв и на мен малко ми харесват Джонас Брадърс Джъстин Бийбър 140721
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  dani_adam_lambert_fan Чет Авг 19, 2010 1:13 am

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!Благодаря ви че не сте против мен!Преди време се регистрирах в един фен форум за Джъстин и като казах, че харесвам Адам започнаха да ми трият мненията! Джъстин Бийбър 787394 Беше малко гадно, ама аз какво да няправя спрях да влизам и това е!Благодаря ви, че не ме напсувахте, а точно обратното-разбрахте ме!


БЛАГОДАРЯ!!
dani_adam_lambert_fan
dani_adam_lambert_fan

Брой мнения : 15
Точки : 6
Join date : 13.08.2010

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  savina_adam_fenka Чет Авг 19, 2010 5:53 am

dani_adam_lambert_fan написа:БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!Благодаря ви че не сте против мен!Преди време се регистрирах в един фен форум за Джъстин и като казах, че харесвам Адам започнаха да ми трият мненията! Джъстин Бийбър 787394 Беше малко гадно, ама аз какво да няправя спрях да влизам и това е!Благодаря ви, че не ме напсувахте, а точно обратното-разбрахте ме!


БЛАГОДАРЯ!!

Няма защо да ни благодариш. Както казах всеки се има право на мнение, а тези които са ти трили мненията да вървят по дяволите. Не мога да разбера как може да има такива хора. Джъстин Бийбър 18308
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  MasterPlan Нед Авг 22, 2010 1:19 am

dani_adam_lambert_fan написа:БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!!Благодаря ви че не сте против мен!Преди време се регистрирах в един фен форум за Джъстин и като казах, че харесвам Адам започнаха да ми трият мненията! Джъстин Бийбър 787394 Беше малко гадно, ама аз какво да няправя спрях да влизам и това е!Благодаря ви, че не ме напсувахте, а точно обратното-разбрахте ме!


БЛАГОДАРЯ!!

O.o Трили са ти мненията? Не се тревожи, душко, тук не се трият мнения, само защото не споделяш вкусовете на всички останали ^^ Радвам се, че въпреки, че във този форум на Бийбър са направили нещо такова, все пак си сподели мнението, че го харесваш във форума на Адам, въпреки че повечето тук не го харесваме... ^^ Джъстин Бийбър 76039
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Джъстин Бийбър Empty Re: Джъстин Бийбър

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите