Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

+2
MasterPlan
ღadam_loveღ
6 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Пон Май 17, 2010 12:31 pm

Glampire написа:Алекс, темата, която си избрала определено е интригуваща, а и много добре си пресъздала самата обстановка. Финалът много ми хареса, обичам, когато неща завършват с хепи енд, макар, че в живота не винаги е така. Дори е малко в стил Адам - Just don't give up ...
И докато четях за първия човек пак се сетих за Адам. Не е ли странно, че се казва точно така? Сякаш и Адам се е появил, за да даде някакво ново начало, да разбие предрасъдъците на хората и да сложи началото на един по-добър и толерантен свят...

Да, може би до известна степен съм била доста повлияна от него, но в онзи момент изобщо не мислих да е специално за него - просто много впечатления се бяха насъбрали и не знам... имах нужда да си кажа, че всичко е наред (много надълбоко взех да навлизам май... съжалявам x) ) Обаче като се замислиш, наистина може до много голяма степен да се отнесе за него!! Особено това, че би могъл да даде началото на един по-толерантен свят! Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 424160
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Съб Юли 17, 2010 10:31 am

О, Алекс едва днес прочетох произведението ти за Безиме. Както винаги беше много увлекателно написано, интересно и оригинално. Браво!
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Нед Юли 18, 2010 1:08 pm

^^ Благодаря, душко!! (hug)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  diamantina Чет Юли 22, 2010 11:44 am

Алекс много са добри и това с дневничето е върха напомня ми за Алиса и в същото време е много различно
btw съжалявам че пиша със закъснение
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Чет Юли 22, 2010 1:00 pm

diamantina написа:Алекс много са добри и това с дневничето е върха напомня ми за Алиса и в същото време е много различно
btw съжалявам че пиша със закъснение

Благодаря отново за комлимента - радвам се, че ви е харесало ^^ (hug) Колкото до закъснението - хич да не те тревожи!! x)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Окт 16, 2010 12:51 am

Много съжалявам, но трябваше да изстрия темата, защото май реших да участвам в един конкурс и не е особено добра идея да са ми постнати из интернета нещата... За по-сигурно ги махнах... Пак съжалявам ^^ (hug)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  nikita Пет Окт 22, 2010 11:31 am

Жалко , така и не можах да ги прочета Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 158339 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 158339 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 158339 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 424160
nikita
nikita

Брой мнения : 41
Точки : 4
Join date : 30.09.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Чет Окт 28, 2010 2:19 am

Съзалавам Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 424160 Просто не ми се рискуваше да ги оставя тук и да се окаже, че са ме дисквалифицирали затова... (hug)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." - Page 2 Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите