Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

+2
MasterPlan
ღadam_loveღ
6 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 10, 2010 12:36 pm

Алекс, много са добри и двете!Особено първото, то ми е любимо.Ако имаш още трябва да ги пуснеш!
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Пон Май 10, 2010 12:49 pm

Мерси много за комплимента, Бори!! ^^ Наистина значи много за мен... Имам и други неща и в скоро време може и да пусна и някои от тях. Като набера пак малко смелост Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  diamantina Пон Май 10, 2010 12:56 pm

Нямам думи,много са добри и на мен първото ми е любимо като го четях си го представях като монолог в театъра,второто също е много добро,малко филисофки е погледнато на нещата,браво ти си неоткрит талант Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 140721
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 10, 2010 2:00 pm

MasterPlan написа:Мерси много за комплимента, Бори!! ^^ Наистина значи много за мен... Имам и други неща и в скоро време може и да пусна и някои от тях. Като набера пак малко смелост Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113

Давай!Много ще ми е интересно да прочета и останалите, а и няма от какво да се притесняваш, супер са!
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  ღadam_loveღ Вто Май 11, 2010 11:02 am

Много се радвам, че реши да пуснеш и още нещо!И трите са толкова различни едно от друго, направо ти се учудвам на въображението, невероятен талант имаш!А за последното и то много ми хареса, като замисъл и като цяло е страхотно!!!!
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Вто Май 11, 2010 12:48 pm

ღadam_loveღ написа:Много се радвам, че реши да пуснеш и още нещо!И трите са толкова различни едно от друго, направо ти се учудвам на въображението, невероятен талант имаш!А за последното и то много ми хареса, като замисъл и като цяло е страхотно!!!!

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 11045 Отново благодаря много!! Наистина е страхотно, когато човек прави нещо такова и другите го оценяват!! *hugs* ^^ Да знаете само, че ако имате някакви забележки или нещо, което не ви харесва, чувствайте се свободни да споделите - оценявам конструктивната критиката! :)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Пет Май 14, 2010 1:29 am

MasterPlan, и трите неща са страхотни и много увлекателни. На мен най-ми хареса второто. Аз също пиша понякога от време на време, но определено не мога да се меря с теб :) .
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  diamantina Пет Май 14, 2010 2:00 am

Много ми хареса и третото ,имаш невероятно въображение.Възхищавам ти се,аз като седна да пиша есе по литература и... няколко часа,а ти определено имаш талант.Не знам какво да кажа...ами продължавай да твориш страхотни са Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 76039
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Пет Май 14, 2010 11:51 am

Glampire написа:MasterPlan, и трите неща са страхотни и много увлекателни. На мен най-ми хареса второто. Аз също пиша понякога от време на време, но определено не мога да се меря с теб :) .
Благодаря много! Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 424160 Все пак не мисля, че съм чак толкова добра... Много бих се зарадвала да прочета нещо твое! Винаги ми е интересно да чета творенията и на други хора, които пишат...

diamantina, благодаря и на теб! Много мило наистина!! Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 424160 ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 6:00 am

Боже,какви сте талантливи пък мен ме мързи да мисля :D ;/
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 6:21 am

peps[the housebreaker] написа:Боже,какви сте талантливи пък мен ме мързи да мисля :D ;/

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 И то е талант! Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 6:39 am

Оу,ти ме изкара гений,мерси :D:D:D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 8:04 am

MasterPlan, и това твое произведение ми хареса много. Много са ми интересни такива неща за четене. Като станеш писателка, вече ще си имаш фенклуб от Адам-фенове :)
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 8:17 am

peps[the housebreaker], Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113

Glampire, изчервих се сега заради теб ^^ xD Мерси мноооого! Ще се подкрепяме една друга, хах ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 8:48 am

Мда пък на мен и на останалите форумци ще ни давате специални автографи и даже може да издадете книга за нас :D:D въх,че съм нагла (;
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 11:21 am

А, аз не смятам да се занимавам с писане. Преди имах голямо желание, но определени хора ми съсипаха мечтата. Исках да стана журналистка, но съм толкова отвратена от медиите ,че няма накъде повече...Толкова нагло манипулират хората, пишат лъжи и клюки само за да печелят пари, а дори не се замислят какво причиняват на хората. Лично аз съм гледала церемония ,предавана пряко по телевизията и съм слушала дума по дума какво казва всеки участник и на другия ден чета във вестници как тотално са изопачени думите на хората. И какво става? Тези, които не са гледали си казват - "Ейй, колко е надут този. За какъв се има?" , а всъщност човекът не е казвал нищо подобно... Да не говорим за другата страна на нещата - да те цензурират и да те обработват както шефовете решат, а ти да си търпиш само, за да не те уволнят. Това не го приемам. Никой няма право да ми казва какво да правя аз, защото аз си имам мнение и няма да го променям само защото на някой не му е угодно...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 11:32 am

peps[the housebreaker], Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Нищо, нищо, с наглост се пробива в живота Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Уж... Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 А пък книгата може да я кръстим "Живот сред гламбърти - да мислиш или не"... или нещо такова... въх ужас, май и аз взех да ставам гениална нещо Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 ^^ *hug*

Glampire, абсолютно съм съгласна с теб - направо понякога се отвращавам как се изопачават нещата!! На всичкото отгоре, никой не се замисля какво влияние имат медиите върху хората и тяхното мнение за много неща и ги представят по такъв начин, че просто ти става лошо. Отказала съм се отдавна да гледам новини, защото просто няма смисъл да се занимавам - то поне 90% от информацията е изопачена... А езика, който използват - не ми се говори направо за това, нямам думи.
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 11:46 am

"Живот сред гламбърти - да мислиш или не" Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113
Това звучи страхотно !!!
MasterPlan, току-що ми даде идея... Трябва да посветя нещо на Адам. По английски съм писала за него, ама е време и нещо на български да сътворя Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 . И тук е моментът да отбележа, че разказът ми "Процесът" е посветен на Майкъл. Радвам се, че дори родителите ми не се сетиха, че е писано за него, защото явно не токова очеизваждащо. Макар, че аз все си мисля, че много ясно си личи отношението ми към главния герой - уж неволното споменаване, че обича музика и другите фрази...
Но сега трябва на лист хартия да се обясня в любов и на Адам...Да видим кога ще ме осени музата Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113 Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 12:37 pm

Ууу, а кой е Майкъл, а? ^^ Или да не питам, да не ставам нахална... Иначе и аз съм писала някои неща, които са били вдъхновени точно от Адам, макар че не си личи директно - просто как чувствам някои неща, след като започнах да слушам музиката му. Давай да те удря музата - хващам се на бас, че ще излезе нещо супер!! Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 455452 xD
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 1:14 pm

Певецът Майкъл. Толкова неща съм научила от него...Той е човекът, на който се възхищавам най-много...За мен никога не е бил просто певец или танцьор...
Ще видя кога ще се заема с творението за Адам, дано да е скоро...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 1:32 pm

Ааа, ясно!! Май малко бавно загрявам днес цял ден Коментари към "MasterPlan's creative writing..." 717815 Извинявам се xD
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 2:20 pm

Майкъл е велик!
Иначе аз не обичам да нахалствам,става ми неудобно.И не разбирам как има хора,които се подмазват и нахалстват...отвратителни са!
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  ღadam_loveღ Съб Май 15, 2010 3:55 pm

Леле хора нямам думи сериозно!!!!И двете сте страшно талантливи и най-добре почвайте от сега с автографите, че после желаещите ще са прекалено много xD
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 11:19 pm

Пепс, и аз не мога да понасям подмазвачи, но какво да се прави - игнорираш и толкова...

Бори, направо ей сега почвам да пиша автографи, че да имам занапред xD xD
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Glampire Пон Май 17, 2010 9:16 am

Алекс, темата, която си избрала определено е интригуваща, а и много добре си пресъздала самата обстановка. Финалът много ми хареса, обичам, когато неща завършват с хепи енд, макар, че в живота не винаги е така. Дори е малко в стил Адам - Just don't give up ...
И докато четях за първия човек пак се сетих за Адам. Не е ли странно, че се казва точно така? Сякаш и Адам се е появил, за да даде някакво ново начало, да разбие предрасъдъците на хората и да сложи началото на един по-добър и толерантен свят...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Коментари към "MasterPlan's creative writing..." Empty Re: Коментари към "MasterPlan's creative writing..."

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите