Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Футбол

+8
savina_adam_fenka
sleepwalker
MasterPlan
em4o_hyp_fan_of_adam
peps[the housebreaker]
Glampire
diamantina
Admin
12 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Футбол Empty Футбол

Писане  Admin Пон Май 10, 2010 5:36 am

Футбол... Безкрайна тема :Д Български футбол, световен футбол, всичко.

Аз попринцип не съм запалена, обаче ми е интересно да гледам футбол ^^ Българския футбол е супер зле, включително и Бербатов, обаче аз съм си твърдо за ЛЕВСКИ!!! Вие?

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  diamantina Пон Май 10, 2010 6:24 am

ха само ЛЕВСКИ инаюе не съм запалена и не гледам много футбол само колкото да знам за какво става въпрос
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Пон Май 10, 2010 7:08 am

Тук съм в свои води. Обожавам футбола, но за съжаление все по-малко мачове гледам напоследък, просто не ме свърта на едно място час и половина. Бъгарският футбол е трагедия и на клубно ниво, и на национално. Преди 4 години когато се запалих по Левски бяха невероятни, достигнаха до четвъртфинал на УЕФА с брилянтна игра. От този Левски днес не е останало нищо, собсвеникът разби отбора на парчета. Националите са гола вода, включително Бербатов, който е хвален под път и над път без покритие. Това момченце се пести във всеки мач на националите, не вкарва голове, ако има възможност да не играе в контроли ще му е много добре, защото милият не обича да се преуморява. Мисли се за велик само защото е от Манчестър, но се видя, че не става и тая година сър Алекс ще му бие шута. Добре, че са Мартин и Стилян (който освен, че играе в добрия отбор на Астън Вила в Англия, е и капитан на отбора) да играят, защото Митето го мързи. Тук приключвам с БГ "футбол". Премиършип е любимото ми първенство, а Челси - моят отбор. Тук е момента да изразя задоволстовото си от вчерашната спечелена титла, голмайсторския приз на Дидие и обявеният за най-добър втарар - Петър Чех. Сега остава да спечелят само купата на Англия, което няма де е трудно, стигнахме финалите, а съперникът е далеч под нашето ниво. Освен на Челси, симпатизирам и на Реал Мадрид. Спирам се, защото вече прекалявам с писането :Д .
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Пон Май 10, 2010 9:02 am

Такам държа да отбележа,че не гледам футбол,а ако сле случи да гледам то ще е на живо,а и е по-интересно.Хал хабер си нямам от тая игра и предварително някой трябва да ми каже в коя посока е вратaта на нашия отбор ;d Вкъщи всички сме за ЦСКА,които са в окаяно състояние.
Бе,да както вече казах тъмна Индия ми е всичко свързано с футбола.Но много обичам да съм край вуйчо докато гледа футбол-много е забавно :D:D ама не смея да кажа и думичка,защото най-много аз да си го отнеса (:


Последната промяна е направена от peps[the housebreaker] на Вто Юли 13, 2010 7:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  em4o_hyp_fan_of_adam Пет Май 14, 2010 1:54 am

футбол за мен е = на (puke)
em4o_hyp_fan_of_adam
em4o_hyp_fan_of_adam

Брой мнения : 15
Точки : 22
Join date : 04.05.2010
Age : 23
Местожителство : Varna

http://www.em4ohyp.weebly.com

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  MasterPlan Пет Май 14, 2010 12:00 pm

Честно казано ми е интересно да гледам футбол, но определено не съм фен и аз съм гола вода що се отнася до отбори и така нататък... Татко като гледа футбол и понякога се присъединявам, ама и аз като peps[the housebreaker] предварително някой трябва да ми разясни кой е нашия отбор и в коя врата трабва да вкарва головете... Лоша работа, но какво да се прави Футбол 721113 Иначе преди със сестра ми се карахме постоянно кой е по-добър - Левски или ЦСКА. Тя беше за Левски, а аз за ЦСКА (защото тя беше за Левски xD) Няма значение... Много се дразня на Валери Божинов обаче, не знам защо просто много ме дразни...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 4:41 am

Аз също не харесвам Божинов. Причини - безброй ! Играе 2 мача, след това 10 почива и повече манекенства отколкото се занимава с футбол. То не бяха клипове, то не бяха модни фотосесии...
Бербатов се отказа от националния. Голяма трагедия, няма що и без това нищо не правеше, но аз не съм и очаквала от него да се държи като мъж. Постоянно обвиняваше кой ли не, а не търсеше грешките в себе си и като капитан така и не успя да обедини момчетата. Сега пак другите са му виновни... Но може би е по-добре така, сега ще имат шанс и други футболисти, които оставаха на пейката незаслужено.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 6:27 am

Glampire написа:Аз също не харесвам Божинов. Причини - безброй ! Играе 2 мача, след това 10 почива и повече манекенства отколкото се занимава с футбол. То не бяха клипове, то не бяха модни фотосесии...
Бербатов се отказа от националния. Голяма трагедия, няма що и без това нищо не правеше, но аз не съм и очаквала от него да се държи като мъж. Постоянно обвиняваше кой ли не, а не търсеше грешките в себе си и като капитан така и не успя да обедини момчетата. Сега пак другите са му виновни... Но може би е по-добре така, сега ще имат шанс и други футболисти, които оставаха на пейката незаслужено.

Напълно съм съгласна за Божинов - тоя човек защо се е захванал с футбол изобщо не ми е ясно! Според моите скромни представи, все пак трябва да хвърлиш доволно количество усилия и тренировки в този спорт, за да бъдеш наистина добър, не е ли така? Той какво - само да си развява гащите ли му е мечтата?
А Бербатов много ме разочарова честно казано - голямата гордост на народа, пък той... Абе няма значение, няма да коментирам, защото не съм и навътре в нещата.
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 11:27 am

Иска се постоянство! Нещо, което липсва при Божинов. Той е известен повече с Алисия отколкото с футболните си изяви и за това не е виновен никой, освен той. Явно е решил да си взима парите от някой клуб и да не се напряга излишно. Тогава защо е станал футболист, като не иска да се развива ? Да беше станал манекен...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 11:34 am

Glampire написа:Иска се постоянство! Нещо, което липсва при Божинов. Той е известен повече с Алисия отколкото с футболните си изяви и за това не е виновен никой, освен той. Явно е решил да си взима парите от някой клуб и да не се напряга излишно. Тогава защо е станал футболист, като не иска да се развива ? Да беше станал манекен...

Абсолютно! Там поне не му трябва да се напряга много-много...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Нед Май 23, 2010 3:06 am

Тук май няма много футболни маниаци, но аз не мога да пропусна да изкрещя - ИНТЕР СА НОВИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИИИ!!! В началото на турнира никой не предполагаше, че са способни да достигнат финала, но ето, че те ги опровергаха и дори спечелиха купата. Държа да отбележа, че не съм фен на италианския футбол, не го следя, защото ми е безинтересен, но Интер определно ме изненадаха приятно. Естествено, бях ядосана, когато отстраниха любимите ми Челси, но те играха по-добре и заслужено ни победиха. За това голяма заслуга има Жозе Моуриньо, който неслучайно наричат Специалният. Отиде в среден отбор, с никакъв потенциал и успя да го превърне в достоен съперник на големите грандове Барселона, Челси, Реал. Искрено се радвам за него, защото още в периода, когато работеше в Челси показа, че е отличен треньор. Сега разбрах, че отива да работи в Мадрид за Реал. Пожелавам му да постигне същите успехи и съм сигурна, че ще се справи.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Пон Юли 12, 2010 1:09 pm

Е, за съжаление и световното свърши, но наближава европейско (дано поне този път България се класира). Много се радвам, че един от трите ми любими отбора спечели световната купа ( от край време съм фен на Франция,Англия и Испания), защото напълно го заслужаваха. Нямам търпение вече братовчедка ми да ми донесе тениската на Касияс право от Испания, но за съжаление чак след около месец ще си я получа... Хубаво им натриха носа на Холанците, не може с посредствен футбол, нелепи победи и постоянно подпиране от съдиите за сметка на по-класни отбори да искат да спечелят... Още в групите трябваше да си вървят, но във футбола не винаги печели най-добрият ( тази година е едно от малките изключения). Има много субективни фактори... На някои отбори се падат аутсайдери, които на 10-та минута са грохнали, на други съдията направо им подарява мача, на трети най-важните футболисти са контузени... Както и да е, напълно заслужена титла за Испания ( ех, тоя Касияс толкова го обичам). И октоподът вече ми е любимец Футбол 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Пон Юли 12, 2010 1:28 pm

А кога е европейското?
Много се радвам за Испания,направо си умрях от кеф.Аз световното започнах да го гледам една седмица и нещо преди края точно когато играха с/у Парагвай.Тогава с вуйчо го гледах и той понеже е много по-компетентен от коментаторите ми беше забавно и интересно.Та още тогава забелязах,че вуйчо харесва Испания и като се загледах в мача видях,че наистина са добри иначе както вече съм казала аз и бъкел не разбирам :D:D Касияс е готин!Него и Алонсо ги запомних първи от отбора и след това вече Пике,Иниеста и другите :D Много съм доволна от отбора само дето Педро пак изпусна ама за сметка на това Иниеста вкара гола и аз щях да ревна :D
А пък Холандия са такива гадове :X Бях бясна в началото и всъщност през целия мач,защото постоянно се опитваха да контузят другия отбор..толкова се набиваше на очи,,А когато оня морков срита Алонсо на мен очите ми се насълзиха и ме заболя...ужасни бяха.И после едни ше ми викат,че испанците били най-смешния световен шампион до сега и едвам си вкарали гола. о.О яя,,,Като са били Холандия по-добри защо не вкараха още в първите минути,а се чудиха как да изкарат от играта някой от испанския национал и се оправдаваха на съдията?!
Чалъми,,,
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Вто Юли 13, 2010 5:49 am

Европейското ще е през 2012 и ще се проведе в две страни - в Полша и Украйна. Ако не измрем поради края на света може и да го гледаме Футбол 721113 . Доколкото знам ще почне доста по-рано в сравнение със световното на 8 юни, а финалът ще е на 1 юли. България както е с Англия в групата за квалификациите пак няма да се красираме... Ама то да е за сефте Футбол 721113 ...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Вто Юли 13, 2010 7:47 am

Ти какво искаш-да се класираме и да се изложим пред цяла Европа или да не се класираме и да се изложим само пред нас си :D:D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Вто Юли 13, 2010 1:00 pm

Не, съвсем не стоят нещата по този начин :). Самото класиране е голям успех дори за страни с традиции във футбола като Германия, Англия, Франция... Разбира се, че по-скромните държави отпадат в много ранен етап, но самото участие си е постижение. Искам да се класираме, защото съвсем не сме толкова зле ,за колкото ни представят... Ето, преди време играхме със сегашния финалист Холандия в група и те доста се измъчиха, за да класират, 90% от мачовете им бяха спечелени в последните минути, а бяха в изключително лесна група - може би, най-лесната от всички. Ние бяхме на косъм да се класираме, но холандците пуснаха нарочно на румънците, за да отидат те, а не ние.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Сря Юли 14, 2010 2:10 am

Ми ти нали се сещаш,че нас навсякъде ни пренебрегват,така че това да не те учудва (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Сря Юли 14, 2010 9:05 am

Така е... Не мога да повярвам, че във волейбола Италия като разбрали, че сме паднали първия мач от Бразилия са извадили титулярите след като са водели с 2 гейма и са пуснали резервите, за да паднат... Само за да ни прецакат! Бразилците и те - не стига, че се класираха още първия ден, ми на другия 5 гейма изиграха само и само да бием... Много ме е яд!
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Вто Сеп 07, 2010 6:27 am

Започнаха квалификациите за европейското. Днес България играе с Черна гора.След резила с Англия стадионът сигурно ще е празен. Заслужено, ако питат мен. Омръзнало ми е кой където ни хване все да ни бие. Няма да се учудя ако футболното джудже Черна Гора, които едва преди няколко години станаха самостоятелна страна ни бие...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Сря Сеп 08, 2010 5:41 am

Тук си пиша сама като лудите, но нищо Футбол 721113 . Както и предположих загубихме. Е, не с 4 на 0, но пак беше резил. Отбор, изграден преди 2 години ни би - уж скритите фаворити в групата. Какви фаворити - от всеки падаме... Треньорът подаде оставка. Не виждам с какво ще ни помогне това. В национала все се въртят едни и същи лица и като уволнят единия слагат другия... Трагедия ще е ако единствените сносни играчи Мартин Петров и Стилян Петров напуснат - а те обмислят този вариант. Напълно ги разбирам, не може всеки път едни да се борят до край, а другите да стоят като пънове и да чудят защо падаме. Както са казали хората като не вкарваш, на теб ще ти вкарат... И имаше един бъзик преди мача, че Черна Гора се плашила от нас. Защо? Ами в гората всички се плашат от 11 дървари...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Сря Сеп 08, 2010 8:31 am

Даа това Гацо Бацов го каза в понеделник при Слави :D Спокойно не си пишеш сама аз също се включвам (:
Та,аз не съм гладала последните 2 мача на България,но и не бях заинтересувана особено ,, аз бях на вълна Испания.Снощи обаче се изложиха ,, според мен всички играха добре[и двата отбора],но на Рейна какво му стана не можах да разбера.Много се ядосах снощи,защото беше направо нелепо.И трите гола,които вкараха на Испания бяха смехотворни.На първите 2 Рейна тръгна напред и си остави вратата при положение,че Пике вече беше излязал и гонеше да спаси топката ама уви .. Третия гол беше простооо xD не знам и аз как да го опиша.Хем смешно,хем плачевно,но все пак като си го припомня започвам да се смея,защото Рейна се подхлъзна и не успя да ритне топката х.х сякаш гледах себе си :D е не,че той е толкова нескопосан,но айде ..
Е поне испанците не останаха с нулата ами вкараха 1 гол.Доста ме е яд,но nvm винаги има губещи и печеливши.Поздравления и на двата отбора.
А за България аз просто не знам какво да кажа.От край време се вижда,че нашите национали не си вършат работата ,, или поне повечето от тях ;/
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Сря Сеп 08, 2010 12:08 pm

Ех, тези испанци нещо са те зарибили по техния футбол, усещам го Футбол 721113 И аз много ги харесвам, но вчера бях заета с България и Черна гора. Естествено вече съжалявам, че съм си направила труда да го гледам и сериозно се замислям дали да продължа да им гледам резилите... Значи в Англия имаше 8 000 български фенове, а те не си направиха труда и малко да се постарят. После, надушили, че няма кой да вика за тях на стадиона за мача с Черна Гора се молят чрез медиите феновете да ги подкрепят Футбол 721113 . Да си го заслужат бе! 8 000 човека на Уембли, а съвсем спокойни при резултат 4 на 0 и тръбят наляво и надясно, че резултатът не отговарял на показаното ... Стоели много добре на терена Футбол 721113 Ами това им е проблема, че стоят, а не играят. Мисля, че половината са за психиятрията - затрудили сме Англия... Абе какво затруднение при 4 на 0, през цялото време ни мачкаха... И сега пак продължават с идиотските изказвания, че имаме шанс за класиране... Интересно как след като Англия и Черна Гора вече са на 1 и 2 място с 6 точки от 2 мача, а ние и двата мача загубихме... Но,не - имаме шанс Футбол 721113 . Поне Мартин се осмели да каже нещата каквито са си - "Няма да се класираме, то се видя. Дано сега поне се поуспокоим след като всичко е свършено и да започнем да играем по-добре." И е прав да се ядосва... Просто 90% от мачовете на национала ги е носил той на гърба си. Ама една птичка пролет не прави...

А защо е играл Рейна? Хич не го долюбвам тоз момък... Да не се е контузил Касияс?
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Сря Сеп 08, 2010 12:13 pm

Glampire написа:Ех, тези испанци нещо са те зарибили по техния футбол, усещам го Футбол 721113 И аз много ги харесвам, но вчера бях заета с България и Черна гора. Естествено вече съжалявам, че съм си направила труда да го гледам и сериозно се замислям дали да продължа да им гледам резилите... Значи в Англия имаше 8 000 български фенове, а те не си направиха труда и малко да се постарят. После, надушили, че няма кой да вика за тях на стадиона за мача с Черна Гора се молят чрез медиите феновете да ги подкрепят Футбол 721113 . Да си го заслужат бе! 8 000 човека на Уембли, а съвсем спокойни при резултат 4 на 0 и тръбят наляво и надясно, че резултатът не отговарял на показаното ... Стоели много добре на терена Футбол 721113 Ами това им е проблема, че стоят, а не играят. Мисля, че половината са за психиатрията - затрудили сме Англия... Абе какво затруднение при 4 на 0, през цялото време ни мачкаха... И сега пак продължават с идиотските изказвания, че имаме шанс за класиране... Интересно как след като Англия и Черна Гора вече са на 1 и 2 място с 6 точки от 2 мача, а ние и двата мача загубихме... Но,не - имаме шанс Футбол 721113 ~ Поне Мартин се осмели да каже нещата каквито са си - "Няма да се класираме, то се видя. Дано сега поне се успокоим след като всичко е свършено и да започнем да играем по-добре." И е прав да се ядосва... Просто 90% от мачовете на национала ги е носил той на гърба си. Ама една птичка пролет не прави...

А защо е играл Рейна? Хич не го долюбвам тоз момък... Да не се е контузил Касияс?
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Чет Сеп 09, 2010 3:19 am

Аз поне не знам Касияс да е контузен ,, ама то в мача с Аржентина и други не играха не само Касияс,, напремер Торес го нямаше,а на мача с Лихтенщайн той нацака 2 гола xD ,, после Рамос също го нямаше,а обичайно той винаги е вътре.Но все пак мача беше приятелски,а и резервите все някога трябва да получат участие (: Не,че тези,които играха пък са слабаци,но аз не съм свикнала да виждам в редовна игра Марчена и Йоренте[който вкара единствения гол за този мач] ама нищо лошо против тях ,, Знам за Пуйол,че нещо се е контузил-някакъв мускол ли да беше разтегнал или там каквото е ,, нз не съм сигурна.Но и да не играе Пуйол,Пике също върши добра работа,,даже бих казала,че си върши задълженията идеално.
Ох,ми аз испанците от световното си ги харесах ,, много ми допаднаха.Много са готини <333 ;D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Чет Сеп 09, 2010 7:47 am

Якото при тях е че станаха европейски и световни последователно. Но както тръгнаха в началото си мислех, че ще отпаднат още в групите както много от фаворитите.
А, щом е било приятелска среща е нормално Касияс или който и да било друг от титулярите да не играят - по принцип им дават почивка, а резервите се обиграват.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол Empty Re: Футбол

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите