Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Адам по ТВ и списания

+10
peps[the housebreaker]
savina_adam_fenka
MasterPlan
vesi84
Glampire
ღadam_loveღ
diamantina
~ Ivy ~
EllieGlambert
Admin
14 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Адам по ТВ и списания Empty Адам по ТВ и списания

Писане  Admin Нед Май 09, 2010 2:13 pm

Аз редовно си пиша до списания като Браво и Хай Клуб да прося плакат на Адам, пък ако има някоя статия веднага ши разбера ^^ А за ТВ-то не съм толкова информирана, но ако разбера нещо ще пиша. За това е хубаво да си имаме такава темичка :]

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Нед Май 09, 2010 2:52 pm

За трети път правя опит да направя този пост - вече се изнервих максимално и затова ще карам направо..... Адам по ТВ и списания 860717

Преди две седмици писах на The Big50 - airplay chart-а на City TV.... И те взеха че прочетоха писммото ми в ефир, с което почти ми докараха инфаркт!!!!!!!!!!!

И не само това, а и ме поздравиха с клипа на FYE (който аз за първи път видях в българския ефир!!!)
Не можах да запиша чарта в цифров формат, ако някой има идея от къде мога да го намеря - да каже... но пък си направих няколко скрийншота....

Писмото:

Здравейте, Big50!!!
Казвам се Ели Горанова, от София и съм на 40 години.
Никога през живота си не съм била фен на когото и да било, още по-малко пък да следвам всяка негова стъпка или дума, която е казал. Но миналия Май това се промени тотално! Вниманието ми привлече едно чернокосо, синеоко момче, изключително интелигентен (това го установих в последствие!) млад мъж (на 28!), невероятно харизматичен, с изключителни гласови данни и провокативен имидж! Казва се Адам Ламбърт!
Спомням си, че гледах Music Idol, когато направиха директно включване от American Idol във вечерта преди финала - показаха всъщност само снимки на двамата финалисти. Чернокоското ми хвана окото чисто визуално и реших да се разровя да видя и чуя за какво става въпрос. И, О Боже, оказах се пленена до безумие от таланта на това невероятно момче, както в прочем и стотици хиляди по целия свят! Адам взриви American Idol! На лятното турне, последвало финала на състезанието във 50 щата, системно крадеше сцената и шоуто всяка вечер, хиляди фенове се трупаха на концертите само заради него! Кръстиха го Rock God! И с пълно основание! В света на музиката отдавна не се беше появявал някой толкова смел както с подбора на песните си така и със сценичното си представяне! И благодаря на Господ, че го има! Адам възроди истинския дух на рокендрола, не само музикално, но и с целия пакет, който носи със себе си .- дух, свободомислие, безумни интерпретации, и най-вече този божествен глас, който може да изпее всяка нота от диапазона на китарата (потвърдено от специалисти!)!
През ноември 2009 издаде дебютния си албум For Your Entertainment, който кацна на трето място в Billboard Top 200 същата седмица (аз лично си купих 6 копия и раздадох на приятели!)! От този момент нататък пътят му към славата е безспорен! Знам със сърцето си, че това момче го чака невероятно бъдеще в индустрията - сравняваха го с Елвис, с кого ли не, но той си остава Адам - сигурна съм, че той ще е новата икона в поп и рок музиката, така както бяха Елвис, Майкъл Джексън, Робърт Плант и т.н.!
Та, отплеснах се, ама така става като се хвана да говоря за Адам - идеята на това писмо беше, че искам да поздравя всички зрители и почитатели на класацията, както и двамата сладурски водещи с едно от изпълненията на Адам - For Your Entertainment или Time For Miracles (която между другото звучеше на closing credits на един от големите филми от миналата година а именно 2012 и всъщност Адам записа това парче доста преди да излезе албума му, което отново е неспорен факт за заложбите му и Sony и продуцентите повярваха в него и не останаха разочаровани!) - тези две парчета също заслужават ефирното внимание на феновете, Whataya Want from Me наистина е страхотна песен, обожавам я, но искам да видя и още нещо по българския музикален ефир!
Искам да пожелая на всички да изпитат удоволствието и еуфорията, която аз изпитвам докато слушам и гледам неговите изпълнения - да бъдеш фен е нещо много забавно и освежително!
Що се отнася до Whataya Want from Me - ето един линк към изпълнението на същата песен на сцената на American Idol на 14.04.2010! ENJOY!!!

https://www.youtube.com/watch?v=QS2PEAk69kE

Ellie Goranova
XOXOXO
**************

Адам по ТВ и списания Screenshot002rnc

Адам по ТВ и списания Screenshot003ro

Адам по ТВ и списания Screenshot005rl
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  Admin Пон Май 10, 2010 6:47 am

Омг, браво, Ели! Най-сетне някоя наша молба да бъде видяна! И писмото ти е по-емоционално, нормално е да се прочете в ефир. Със сигурност ще е много по-добре от някое от 100-те писма от рода на "Ооооо, Джъстин е толкова сладъъъък!". Браво, браво ^^
Бтв, дай линк за онлайн или теглене да го видим тва шоу, от къде имаш скрийншотите? :]

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Пон Май 10, 2010 9:07 am

Nessie написа:Омг, браво, Ели! Най-сетне някоя наша молба да бъде видяна! И писмото ти е по-емоционално, нормално е да се прочете в ефир. Със сигурност ще е много по-добре от някое от 100-те писма от рода на "Ооооо, Джъстин е толкова сладъъъък!". Браво, браво ^^
Бтв, дай линк за онлайн или теглене да го видим тва шоу, от къде имаш скрийншотите? :]

За да мога да си направя скрийншотите се наложи да се абонирам за neterra за да гледам онлайн! Не можах да си намеря свястна програма, която да ми рипне видеото (тази, която имах не свърши работа) и си останах със скрийн шотите! на другия ден им пуснах благодарствен имейл на тия сладури от чарта и ги питах как мога да получа копие от изданието, ама тоя път - глас в пустиня!
Така че ако някой намери начин нека ми каже.... не може да нямат архив!
Записах частта, която ме интересува на аналогово видео - ще потърся начин да го преформатирам на цифрово....
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ~ Ivy ~ Пон Май 10, 2010 11:24 am

Ей супер много се радвам :) Аз така миналата седмица направо започнах да подскачам във фризьорския салон ,когато по радиото пуснаха Адам.Изобщо не го очаквах XD
~ Ivy ~
~ Ivy ~

Брой мнения : 38
Точки : 58
Join date : 10.05.2010

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  diamantina Пон Май 10, 2010 11:33 am

Ехаа благородно ти завиждам,но мисля че писмото ти е много добро и заслужава да се чете в ефир,браво браво браво Адам по ТВ и списания 76039
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 10, 2010 11:41 am

Ели, както ти казах и преди, много се радвам за теб, писмото ти е върхът!!!! Адам по ТВ и списания 860241 представям си как си се почувствала! Адам по ТВ и списания 721113
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty YOUTHINK Magazine, Canada

Писане  EllieGlambert Вто Май 11, 2010 12:33 am

Статията е от вчерашния брой, въпреки че интервюто се е състояло още по време на двата концерта във Ванкувър! Съжалявам но нямам време за превод .... Адам по ТВ и списания 50730

Adam Lambert: Living the Idol Dream

BY Viola Chen - Port Moody Secondary, Port Moody BC | May 10, 2010

Most of American Idol’s biggest stars aren’t, well, Idols. Sure, superstars Kelly Clarkson and Carrie Underwood lived up to their Idol titles, but the careers of top 10-ers like Chris Daughtry, Clay Aiken and Oscar-winner Jennifer Hudson have inarguably outshone the winners of their respective seasons. In fact, you may not even remember who won the last season of American Idol – but someone you won’t forget is runner-up Adam Lambert.

Unpredictable, flamboyant and vocally gifted, Adam Lambert’s over-the-top performances consistently impressed judges and viewers alike in season eight of the hit television show. With his debut album For Your Entertainment taking the music industry by storm and his post-Idol career skyrocketing, there is no better time to be Adam Lambert.

I recently got the opportunity to meet up with the glamorous star before one of his two sold-out shows in Vancouver. Unlike other products of modern Hollywood, the humble musician answered questions with astounding honesty and integrity. Self-admittedly “so freaking open about everything,” Lambert’s sincerity is evident and every one of his answers was followed by a modest shrug or charming grin. Lambert opened up about his experience on Idol, his musical aspirations and his rising superstardom.

Following his childhood dream of being a star from high-school theatre to Broadway to the big time, this is one Idol performer who’s got it figured out.

YT: You released For Your Entertainment in November 2009 and it debuted at No. 3. How does its success compare to your expectations for it?
AL: When it debuted at No. 3, I was pretty shocked. I didn’t expect it at all. I think that the pre-sales really were a big part of that because a lot of people were anticipating what I was going to do and they wanted to get a copy. I was thrilled. It was very validating.

YT: You worked with so many distinguished artists and songwriters on your album. What was it like working with them?
AL: It was amazing. I would pinch myself all the time. It was like, “I cannot believe I’m doing a track right now written by Pink.” I would’ve never seen this a year ago... sitting in a studio with Lady Gaga was a trip; I was beside myself. I mean, these people are the best at what they do and I get to make music with them. This was my dream; this was why I auditioned for American Idol. It was for these chances.

YT: What do you think differentiated you from your other competitors on Idol?
AL: I wasn’t afraid to be over-the-top. When I have the adrenaline, it’s easier for me to go crazy than it is for me to be subtle. I think my style differentiated me, I think my range differentiated me... I was just different from people who were normally on the show.

YT: What was it like to go back to Idol as a mentor?
AL: It was amazing, I mean, it was an honour. Obviously, I’m just at the start of my recording career. I’m not an expert on how to be a recording expert, but I do know how to perform. I think I can provide the sort of insight as in, “Oh, I was doing this too. I’ve been where you are,” kind of thing.

YT: What do you think of Ellen DeGeneres as a judge?
AL: She’s great. I mean, I think what’s so great about her is that she brings an everyman perspective. She’s like the average viewer who is not a music industry person. I think that’s important, to have that view on the judging panel.

YT: On one of this season’s episodes, Simon referred to Idol as a “shortcut to success.” Do you think that’s accurate?
AL: I think that can be true to a certain extent. It’s pretty quick... the flip I mean. When I think about it, I have really strong doubts that I would be signed onto a major record label if it wasn’t for American Idol. I mean, I’m different. I’m openly gay and I dress differently. I was trying to go about doing a different type of sound and I have strong feelings that if I had submitted something in front of a producer, they probably would’ve been like, “Eh, I don’t know about this.” The good news about Idol was that it got me out there and it built me a fan base. It also showed that I could perform live, which is something that a lot of performers don’t do. It’s something that’s coming back – thank God – live performance. That really helped me; it put me on the map. If it hadn’t been for Idol, I don’t think it would’ve happened.

YT: How do you deal with the negative stuff in the media?
AL: I’m pretty good at letting a lot of it roll off my back. You can’t take these things personally; you can’t let it bug you. But there are times when I’m like, “Oh God, that was mean!” Then I get frustrated. I just try to ignore it as much as I can; it’s really hard though. I try to bring as much love and positivity that I experience from my fans. There’s also a lot of opposition, because I’m different. A lot of people are scared of something that’s different and you know... it is what it is.

YT: On Twitter, you recently tweeted that you will be “beyond family-friendly.” What were you referring to?
AL: (laughs) I was kind of taking the piss... I was just being sarcastic. Honestly, it’s all about the song Whataya Want From Me. The song is about vulnerability. It’s definitely a song of more honest emotion. It’s not really flashy; it’s not controversial in any way. It’s more of a broadly appealing concept. The performance [on Idol], on the other hand, was why I made the joke. (laughs) A lot of people were like, “Oh, I can’t have my children watch this!”

YT: What’s one thing that fans don’t know about you?
AL: I don’t think there’s anything! I’m so freaking open about everything that I think everything’s out there. I have no secrets!
(chuckles mischievously)

YT: Where would you like to see yourself in a few years?
AL: I hope that I have another album out. I hope that I have toured. Maybe even tried a movie musical of some sort... I don’t know, hopefully, I’ll just continue to entertain.


Източник: http://www.youthink.ca/yt/music/interviews/adam-lambert-living-idol-dream
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Вто Май 18, 2010 5:23 am

NOW Mag (UK) Scan

И едно руско списание:

Адам по ТВ и списания 30211566

Адам по ТВ и списания 74126386
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ღadam_loveღ Вто Май 18, 2010 11:50 am

Въпреки че съм учила 3 години руски, нищо не схванах.. xD добре поне, че другото интервю е на английски.
Ехх как може винаги да е толкова сладък.. Адам по ТВ и списания 536202

OK Magazine

Адам по ТВ и списания 103387476

Линк

Адам е на корицата на GayCalgary Magazine, а статията е на страница 51, 52 и 53 линк

Indonesian Teen Magazine

Адам по ТВ и списания Zja4oi.th


Последната промяна е направена от MasterPlan на Съб Юни 05, 2010 12:46 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : MasterPlan: Позволих си да събера няколкото ти мнения в едно, за да е по-прилежно... ^^)
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  Glampire Вто Май 25, 2010 2:07 am

Ако и в България започнат да пишат за него ще е много хубаво... Но засега няма такива възгледи...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  vesi84 Сря Май 26, 2010 9:06 am

Glampire написа:Ако и в България започнат да пишат за него ще е много хубаво... Но засега няма такива възгледи...

Ще е много хубаво, ама проблемът при мен е, че от както имам Интеренет не си купувам нито вестници, нито списания. Адам по ТВ и списания 18308
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Сря Май 26, 2010 1:55 pm

vesi84 написа:
Glampire написа:Ако и в България започнат да пишат за него ще е много хубаво... Но засега няма такива възгледи...

Ще е много хубаво, ама проблемът при мен е, че от както имам Интеренет не си купувам нито вестници, нито списания. Адам по ТВ и списания 18308

И аз съм така - купувам конкретни броеве само ако знам че вътре има нещо, което ме интересува....
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  MasterPlan Пон Май 31, 2010 8:32 am

Ето и онази съдбоносна статия в Роулинг Стоун, в която Адам съобщава официално, че е хомосексуален... (пускам скановете на пет части, ще дам и източника - преди време бях намерила един блог, в който скановете бяха по-удобни за четене, но сега прoсто не мога да го открия...)

Адам по ТВ и списания Adam-lambert-rolling-stone-cover
http://1.bp.blogspot.com/_HFU21X_1DwU/Si8e-PJ374I/AAAAAAAAAHg/UQwuvUUHQjY/s1600-h/rs1.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_HFU21X_1DwU/Si8e-VCJrHI/AAAAAAAAAHo/S3k2Yk6Ekw0/s1600-h/rs2.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_HFU21X_1DwU/Si8e-pzcDeI/AAAAAAAAAHw/GORPeq5_bYg/s1600-h/rs3.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_HFU21X_1DwU/Si8e-4qpskI/AAAAAAAAAH4/3lbLdTISRYg/s1600-h/rs4.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_HFU21X_1DwU/Si8e_PNeprI/AAAAAAAAAIA/OZ_nD4xmRY8/s1600-h/rs5.jpg

Източник: http://www.adamistherealidol.com/2009/06/060909-updates-rolling-stone-article.html

Enjoy!!

P.S.: Надявам се, че статията не е пусната вече някъде из форума, проверих, но не я видях... Ако все пак някой я е пуснал, извинявам се предварително! ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Пон Май 31, 2010 2:20 pm

Че какво им е на скановете - перфектни са!!! Тая статия сам я чела сигурно над 60 пъти, ама пак благодаря!!! Адам по ТВ и списания 721113

Ето ви една photoshop-nata версия на корицата: Адам по ТВ и списания 50730 Адам по ТВ и списания 50730 Адам по ТВ и списания 50730

Адам по ТВ и списания 9q8mth
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Вто Юни 01, 2010 12:37 am

Корицата на списание Frontiers, броят за Юни

Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241

Адам по ТВ и списания 109085389cover

Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241

По-добро качество на корицата и статията:

Адам по ТВ и списания 109108215cbfd041d793f98.th Адам по ТВ и списания 1091080518dcc5fe2fc2644.th
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ღadam_loveღ Вто Юни 01, 2010 10:52 am

OMFG! ще отваря турнето си с Voodoo!!!!!! Адам по ТВ и списания 158339 една от най-любимите ми песни! обожавам текста, музиката, абсолютно всичко, а и толкова тайнствено звучене има.. охх така искам да отида.. Адам по ТВ и списания 158339
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Вто Юни 01, 2010 12:42 pm

Днес си купих Rolling Stone- в техния топ 40 WWFM е на №24 като ново ентри Адам по ТВ и списания 721113
А и в една от статиите Кейти Пери го споменава Адам по ТВ и списания 50730
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  EllieGlambert Сря Юни 02, 2010 6:37 am

AC/DC е предишния броя - ето го последния брой на БЪЛГАРСКОТО издание!
http://rollingstone.bg/?page_id=72
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ღadam_loveღ Сря Юни 02, 2010 7:49 am

Купихте ли си новия брой на Браво?Най-после да сложат по-дълга статия за Адам.. цяла една страница, това е напредък! <3 много яки снимки от видеото са избрали, само дето пак са го набутали тоя Бил.. писна ми да го навират във всяко интервю или статия за Адам..
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  vesi84 Сря Юни 02, 2010 9:44 am

ღadam_loveღ написа:Купихте ли си новия брой на Браво?Най-после да сложат по-дълга статия за Адам.. цяла една страница, това е напредък! <3 много яки снимки от видеото са избрали, само дето пак са го набутали тоя Бил.. писна ми да го навират във всяко интервю или статия за Адам..

Аз още не съм си го купила. Интересна ли е статията и заслужава ли си да се има? Адам по ТВ и списания 18308
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  savina_adam_fenka Сря Юни 02, 2010 10:22 am

Аз статията я прочетох около 20 пъти направо като видях какво пишеше че можеш да сбъркаш Адам и Бил /въпреки че и двамата ги обичам много ама повече Адам/ Адам по ТВ и списания 50730
и Адам казал за Бил че е неговото момче мечта /още повече ги заобичах/ Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 860241 Адам по ТВ и списания 424160 Адам по ТВ и списания 424160 Адам по ТВ и списания 424160
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  ღadam_loveღ Сря Юни 02, 2010 10:28 am

vesi84 написа:Аз още не съм си го купила. Интересна ли е статията и заслужава ли си да се има? Адам по ТВ и списания 18308

ами статията е главно за новия снигъл, какво е посланието му, звученето, има малко и за клипа.. нищо, което вече не знаем.. после пише за приликите между Адам и Бил..
попринцип не е нищо особенно, но пък нали е за Адам.. аз не бих пропуснала Адам по ТВ и списания 860241
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  peps[the housebreaker] Сря Юни 02, 2010 10:51 am

Е това като го чуя,че Адам и Бил си приличали започвам да си търси подходящо място,където да повърна.
Еми пък не е вярно!!!Адам е в пъти по-хубав,талантлив и интересен.
Аз искрено се надявам Адам да не го е казал това за Бил сериозно.Нищо лично към феновете на Бил обаче все си мисля,че Адам има по-добър вкус Адам по ТВ и списания 18308
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  vesi84 Сря Юни 02, 2010 11:01 am

Тоя бил хич не ми допада, даже ми е и доста противен. Незнам, защо трябва да ги сравняват. Съграсна съм, че Адам е по-талантлив, по-хубав и по-интересен, и в моя добавка по-МЪЖЕСТВЕН :)
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Адам по ТВ и списания Empty Re: Адам по ТВ и списания

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите