Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какво казва цветът на очите за вашия характер...

+4
ღadam_loveღ
Glampire
peps[the housebreaker]
MasterPlan
8 posters

Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  MasterPlan Пет Май 14, 2010 12:08 pm

Винаги ми е било интересно... ^^ Аз съм от кафевичките

СИВИ ОЧИ - те са влюбени натури, амбициозни с желание да постигнат висока кариера, общественото признание и материални придобивки. Любовта към жените е проява на внимание само когато думата притежава ценни качества на тяхното второ "аз" и благотворени от любимия си пол. Сивооките господа могат да бъдат понякога студени, рязки, властни и никога сантиментални.

СИНИ ОЧИ - те са с богато въображение и фантазия, артистични, обаятелни, контактни. Често правят щедри и благородни жестове към околните. Характерът им е открит, прям и с чувство за хумор. Понякога гледат по-леко на живота отколкото трябва и затова от известно лекомислие проиграват някой важни професионални и любовни шансове. Подходящи професии за тях са всичко в сферата на комуникацията и общуването с много хора.

КАФЯВИ ОЧИ - те са спокойни, решителни, целенасочени и уравновесени.Тяхното интимно чувство е страстта, което постоянно тлее, жарава, която може да поддържа равномерени достатъчно ярък огън, когато се наложи. Това са повече хора на действията, отколкото на думите. Имат всички предпоставки методично и обмислено на етапи да постигнат много от това, което биха пожелали. Между кафявооките господа се срещат доста хора на науката и въобще представители на интелектуалния труд.

ЗЕЛЕНИ ОЧИ - те са изключително пробивни хора, надарени с блестящи способности. Умът им е остър като бръснач и веднага оценяват всяка ситуация в живота си. С големи скокове вървят нагоре в кариерата, изпреварват всички съперници, елеминирайки препядствията. Имат труден характер и уважават само успелите хора. Сексът за тях е още една дисциплина от всички други, при който не са на техническа висота. Външно са красиви именно поради този рядко срещан зелен поглед, но са студени и въщност са големи егоисти. В професията и в личния живот непременно са лидери.

ПЪСТРИ ОЧИ - те са добродушни, веселяци, симпатяги. Имат навика да преувеличават и да послъгват. Много добри съпрузи и родители, а в любовта са на първо място приятели. Не са егоистични и винаги ще направят услуга всекиму. Способни и ценени в работата, често са безсъвестно използвани от началници и близки хора. Предпочитат професии на енергично действие - творчески и инпулсивни, без строги ограничения.

ЧЕРНИ ОЧИ - те са страстни, чувсвителни, огнени. Понеже са избухливи, често стигат до конфликти дори с близки хора, които имат най-искренни и добросърдечни намерения спрямо тях. Те приемат любовта и секса като неизменно единство, но са ревниви, мнителни и твърде настойчиви в желанията си. Предпочитат самостоятелна работа без началници и често имат проблеми със закона.
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  peps[the housebreaker] Пет Май 14, 2010 12:29 pm

Аз съм кафявоока xD .Единственото нещо,което мога да потвърдя със сигурност от гореспоменатото е,че съм уравновесена.За другите неща трябва да говорят хората,които ме познават добре :D


Последната промяна е направена от peps[the housebreaker] на Съб Май 15, 2010 5:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  Glampire Съб Май 15, 2010 4:49 am

Аз съм със сини, но не мисля, че това, което пише за мен е вярно. Първо не гледам лекомислено на живота, мисля, че съм доста сериозен човек и общуването с много хора изобщо не е мой тип, понеже не съм разговорлива с хора, които не познавам и мълча като пън ако попадна в подобна ситуация. Просто съм по-затворен човек с непознатите и може би на моменти изглеждам студена в техните очи, но приятелите ми знаят, че това не е така. Не мога да се отпусна в чужда компания и това си е...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 5:36 am

Разбирам те.Чувствам се не на мястото си когато съм в друга компания различна от тази с която съм свикнала.А когато това се случи имам чувството,че другите ме мислят за задръстена-става дума за тези,които не ме познават.
Пък нали пъвровото впечатление било 'най-важно'... :|
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 6:04 am

peps[the housebreaker] написа:Разбирам те.Чувствам се не на мястото си когато съм в друга компания различна от тази с която съм свикнала.А когато това се случи имам чувството,че другите ме мислят за задръстена-става дума за тези,които не ме познават.
Пък нали пъвровото впечатление било 'най-важно'... :|

Да бе, като вземат да се обясняват, че първото впечатление било най-важнотооо... Важно е, ако ще те интервюират за някаква работа или нещо такова, но аз лично никога не отписвам хората, когато първия път, когато ги видя, не ми направят съвсем добро впечятление. Преди така правих и на няколко пъти се видях в грешка и хора, за които съм си мислила, че няма да мога да понасям, сега са ми много близки приятели. А иначе много хора не се чувстват на място с друга компания (включително и аз...), така че no worries Какво казва цветът на очите за вашия характер... 76039

Колкото до какво цветът на очите ми казва за мен - и аз не съм напълно съгласна с всичко, най-вече че съм спокойна, но не знам, наистина най-добре биха могли да кажат приятелите...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  peps[the housebreaker] Съб Май 15, 2010 6:37 am

Ми какво да направя като моите разбирания за fun така да се каже не съвпадат с разбиранията на повечето хора.За мен не е важно дали непременно ще има алкохол или чалга,аз мога да се забавлявам дори когато съм с двете си най-добри приятелки и си говорим...
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 8:11 am

Абсолютно съгласна съм!!!!!! Какво казва цветът на очите за вашия характер... 76039
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  ღadam_loveღ Съб Май 15, 2010 2:32 pm

Моите очи също са сини и сякаш повечето от написаното е вярно.Имам наистина голямо въображение, но пък лошото е, че нищо смислено не мога да измисля.. а и доста често гледам леко на живота, което не е много хубаво..
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  KamiGlambert Вто Мар 22, 2011 5:41 pm

Аз съм с кафеви очи ама това за уравновесния характер изобщо не е вярно Какво казва цветът на очите за вашия характер... 50730 , доста съм си дива , и действам импулосивно.... но като цяло за другите неща е вярно Какво казва цветът на очите за вашия характер... 140721


Последната промяна е направена от KamiGlambert на Съб Мар 26, 2011 5:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
KamiGlambert
KamiGlambert

Брой мнения : 73
Точки : 26
Join date : 22.03.2011
Age : 29
Местожителство : Разград

https://www.facebook.com/GlamLady16

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  glamorous1 Пет Мар 25, 2011 3:24 am

И аз съм съгласна,за кафявите очи Какво казва цветът на очите за вашия характер... 140721 Какво казва цветът на очите за вашия характер... 140721
glamorous1
glamorous1

Брой мнения : 57
Точки : 15
Join date : 05.06.2010
Местожителство : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  sisa_f Нед Мар 27, 2011 4:22 pm

Аз съм с кафеви очи, но за мене там не е вярно освен спокойствието Какво казва цветът на очите за вашия характер... 717815 по-вярно ми е със сините очи Какво казва цветът на очите за вашия характер... 717815

sisa_f

Брой мнения : 53
Точки : 28
Join date : 22.03.2011

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  Mira_X Пет Дек 16, 2011 7:47 pm

Аз съм с Пъстри Очи и да, мисля, че това, което пише е вярно :) Обичам да съм дейна, да правя нещо и то, само каквото ми харесва, иначе няма да се получи нещо хубаво. Обичам да помагам на хора, на животни. Това за преувеличаването-ами то и професията си го изисква. И да-лъжа, ако ми се наложи, макар, че ми е неприятно :(

Mira_X

Брой мнения : 12
Точки : 15
Join date : 16.12.2011
Age : 36
Местожителство : София

http://mirenablog.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Какво казва цветът на очите за вашия характер... Empty Re: Какво казва цветът на очите за вашия характер...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите