Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Футбол

+8
savina_adam_fenka
sleepwalker
MasterPlan
em4o_hyp_fan_of_adam
peps[the housebreaker]
Glampire
diamantina
Admin
12 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Чет Сеп 09, 2010 11:45 am

Мда точно,,а и нали резервите също са част от отбора (:Иначее на теб кои са ти любимите отбори?
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Чет Сеп 09, 2010 2:25 pm

Ако говорим за клубен футбол - привърженик съм на английския футбол и по-специално на Челси. Английският клубен футбол е най-добрият в света-факт! Другият ми любим отбор е Реал Мадрид. Българското първенство вече не го следя, просто няма смисъл. Иначе от националните отбори съм за Англия, Франция и Испания. И докато Испания върви нагоре, националният отбор на Англия традиционно е гола вода. Имат перфектни играчи за 5 отбора, но просто не са тим. Не могат да се сработят ли и аз не знам... Много нерви са ми създвали и те, защото имат най-добрите играчи, а винаги се излагат грандиозно... С Франция положението напоследък е същото, от както Зидан се пенсионира никакви ги няма. Добре, че са Испания - единственият светъл лъч за мен Футбол - Page 2 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Пет Сеп 10, 2010 5:13 am

Значи с теб сме конкуренция-аз съм фен на Барселона :D:D,коетоне значи,че ще се псуваме ест! (: А любими футболисти Футбол - Page 2 18308
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Пет Сеп 10, 2010 5:38 am

Зидан, Дрогба, Лампард, Бекъм (не разбирам постоянните заяждания към външния му вид, при положение, че играе перфектно) Касияс и Раул. Харесвам и други, но тези са ми най-най. Твоите кои са?
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Пет Сеп 10, 2010 1:49 pm

Моите са: Пике,Шави,Алонсо,Вийя,Касияс,Иниеста.
Наистина много добри играчи (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  sleepwalker Съб Сеп 11, 2010 1:20 am

И мойте са същите без последния Футбол - Page 2 721113
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  savina_adam_fenka Съб Сеп 11, 2010 1:38 am

и моите са същите като на Пепи само + Пуйол
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Съб Сеп 11, 2010 4:08 am

Ох, такъв зъб им имам на Пике и Иниеста, че не е истина просто... Добре, че Иниеста вкара на финала та да си изкупи греха пред мен Футбол - Page 2 721113
Преди време Челси и Барселона играха полуфинал в Шампионска лига. Първият мач в Испания завърши 0 на 0. Направо им запушхме устите на всички, които си мислеха, че Барселона ще ни бият. В Англия всично вървеше по план - тотално превъзхождахме Барса, не им давахме да достигнат до нашето наказатено поле и логично поведохме, въпреки бездарното съдийство. Имаше поне 5 спорни ситуации за дузпа, много ни ритаха, съдията обаче си правеше пас. Пике игра с ръка в наказателното - пак не даде дузпа. Накрая това негодно съдийче даде 5 минути продължение. Както и да е, вече предвкусвах победата, когато в 94 минута Иниеста вкара. Просто бях бясна - цял мач превъзходство, тотално режене от съдията и накрая 5-минутно продължение... И те продължиха при общ резултат от двата мача 1 на 1 - нито ни биха, нито нищо.. За това мразя и тъпите правила - продължават, защото били вкарали гол на чужд терен. Пълна гавра. Цяла нощ се въртях от нерви и си мислех колко несправедлив е света. След мача бившия треньор на Челси каза - "Съдията не поряза Челси, той направо ги закла." Прав беше човека. И играчите бяха бясни, още си спомям как Дидие замалко щеше да набие съдията и как крещеше пред камерите "It`s a disgrace. It`s a fucking disgrace." Та оттогава Иниеста ми е черен... Но след финала с Холандия му простих Футбол - Page 2 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Съб Сеп 11, 2010 7:40 am

Кофти наистина ;D Не удобрявам когато се играе не по правилата ,, дори и да е моя отбор,за
ото знам,че няма да ми е приятно ако на мен ми направят такъв номер.Ноо за Пике не се и учудвам-той се води "най-груб играч".-той е на първо място сред най-грубите играчи в Барселона,а Иниеста е чак на 4-то място (: Но пък е толкова сексии :D особено като се ядоса ;D
edit; за Пике говоря ;D


Последната промяна е направена от peps[the housebreaker] на Съб Сеп 11, 2010 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Съб Сеп 11, 2010 1:04 pm

Мразя грубата игра, приемам я само когато е твърде наложително, за да се предотврати гол. Но дори тогава пак не я оправдавам.

Сега ще ме караш да търся в чичко Гугъл снимки на ядосания Иниеста Футбол - Page 2 721113
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Съб Сеп 11, 2010 2:52 pm

Извинявай подвела съм те без да искам-не Иниеста,а Пике е секси когато е ядосан ;D Негови снимки търси.
А тая вечер как позорно паднаха от Еркулес,, мани мани.Че на всичкото отгоре превързваха на Пике главата,защото двамата с вратаря на др. отбор се срещнаха лице в лице-if u know what i mean ;D ноо все пак беше толкова сладък като се гърчеше от болка :D:D omg не ме мислете за луда ;xxx
И като заговорихме за сексита- кои са ти така по присърце :D ?
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Нед Сеп 12, 2010 3:25 am

Дрогба ми е много присърце Футбол - Page 2 860241 . Аз по принцип много харесвам негри, но майка ми ме заплаши, че ако и доведа някакъв такъв просто няма да ме познава Футбол - Page 2 721113 .
Ето тук снимки - http://images.askmen.com/photos/didier-drogba/85518.jpg
http://rodonline.typepad.com/.a/6a00d8341c6d4753ef010537148942970b-400wi
http://s.bebo.com/app-image/7926315557/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/23/Didier_drogba.jpg
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Нед Сеп 12, 2010 4:13 am

Ах,, майки какво да ги правиш :D:D Мама пък на мен ми е казала какъвто си доведа такъв да си го търпя :D
А кои отбори са ти най-неприятни и играчи де?
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Нед Сеп 12, 2010 4:32 am

А в тази класацийка Кристиано Роналдо заема първо място без конкуренция Футбол - Page 2 721113 . Противен, гнусен, гаден, мисли се за сексимвол, но всъщност е пълен отвратяга. Не мога да го понасям!

Не харесвам Манчестър и турските отбори . На теб?
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Нед Сеп 12, 2010 5:20 am

Аз не мразя никого ама определено Роналдо ми е противен.Не разбирам какво го хвалят девойките-не е пък толкова красив даже ме дразни адски много.Не знам какъв е като футболист-ти трябва да ми кажеш ;D Отбориии,, ми май нямам отбор,който да не ми допада-смисъл аз си имам любим отбор[вече разбрахте кой е ],а другите са ми безразлични =]]
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Нед Сеп 12, 2010 7:04 am

Абе добър футболист е, в това спор няма, въпреки, че не го долюбвам и като играч. Но е голям егоист - никога не подава, а все напира той да вкарва.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Нед Сеп 12, 2010 10:38 am

Ами защото се опитва да изпъкне,но при отборната игра няма как сам да играе ,, то затова е и отборна игра.Е,вярно не може винаги да разчиташ на другия,защото и ти носиш отговорнисти,но все пак ..
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Пон Сеп 20, 2010 11:44 am

Значии искам да се оплача ;С
Снощи играха Атлетико Мадрид-Барселона (1:2) обаче в 90-та мин контузиха Меси.
Само вижте статията и снимката http://barcelona.sportal.bg/news.php?news=260204&team=125&champ=4
И АТМ играха грубо..какво е това чудо аз не мога де разбера-на меле ли са тръгнали?!
Бива ли да са толкова груби?!Пък и рефера беше голям галфон..100 пъти падаха и ставаха и най-накрая като стана това с Меси се сети за изгони Томаш Уйфалуши [май такъв беше]
Далеч съм от миълта,че без Меси са загубени,но все пак той е много добър играч и друго си е когато играе.Макар,че много ме поздразни в едно интервю Гуардиола като каза,че никой от Барса не е на нивото на Меси.Все пак той не прави отбора ако не са другите той как ще светне.Като са един отбор не мисля,че трябва да има такива изказвания-останалите да не са окрашения случайно ...
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  DeSsie~ Вто Сеп 21, 2010 6:43 am

Леле, горкия...И как не е счупен, не знам, просто чист късмет... А оня ден Бербатов как ги разпиля Ливърпул самоо, беше невероятен!!! Втория гол е страхотеен ;Д
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Вто Сеп 21, 2010 11:14 am

Много неприятна ситуация, особено щом се касае за ключов играч, но във футбола контузиите са неизбежни. Просто винаги ще се намери някой ръгбист, сбъркал професията, който ще направи всичко възможно да ти потроши краката. Някои футболисти са доста груби, а ако са и едри просто контузията не ти мърда ако им се изпречиш на пътя...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Вто Сеп 21, 2010 11:25 am

Ма боооже аз ако съм един рефер за такива неща ще ги накажа да не играят няколко мача.Ми пък не са отишли да на лов за дивеч.Не разбирам както изобщо има такива хора..все пак и на тях може да се случи същото.Тогава как биха се чувствали ;X
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Вто Сеп 21, 2010 11:45 am

Ами то не зависи от съдията, той има ограничена власт. Единственото, което може да прави е да раздава картони, когато прецени за нужно. По-сериозни изцепки се разглеждат от ФИФА от някаква комисия и се гласува...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Вто Сеп 21, 2010 12:34 pm

Ясно.Но в случая съдията можеше по-отрано да се намеси,защото аз ти казвам постоянно имаше някой на земята,а ако се случеше въпросния да е от АТМ си беше чиста симулация ..
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Glampire Сря Сеп 22, 2010 1:48 am

В някои случаи просто съдиите са некадърници или някой им е казал каквото и да
става да си правят пас. Тъпото е, че много често те решават мачовете, а не футболистите. Но пък винаги си имат оправдания - не можело да се прецени на секундата ситуацията или от тяхната позиция не се виждало добре...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  peps[the housebreaker] Сря Сеп 22, 2010 6:47 am

Е нали затова има и странични съдии-те за чий .. стоят там xD
К.и.д.е. довечера ще видим как ще се справят срещу Спортинг(X).И все пак колкото и да е добър Меси не мисля,че така трябва да се говори сякаш е единствен и незаменим-има и други много добри играчи в отбора.То затова е отборна игра,ако не са другите Меси също няма да е такъв какъвто е сега (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Футбол - Page 2 Empty Re: Футбол

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите