Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MasterPlan's section

Go down

MasterPlan's section Empty MasterPlan's section

Писане  MasterPlan Нед Май 09, 2010 10:50 am

Ха, айде и аз да драсна няколко реда - казвам се Александрина, на 16 от Ямбол. Може да ми казвате или Алекс, или MasterPlan, няма голямо значение... Обичам да излизам с приятели, да чета, да пиша (обикновено пиша разкази, в поезията хич не ме бива x) От настроението ми зависи дали нещата ще са по-мрачни или по-весели), да гледам филми и сериали, да слушам музика. Обикновено гледам да не се заяждам с останалите, защото според мен всеки има право на свое мнение и ако то не съвпада с моето не е голяма трагедия. Напоследък освен Адам слушам и "Кукла" на Атлас - страшна песен! Иначе вече споменах в темата за любими певци, групи и т.н., че много харесвам готик музиката, но слушам и други стилове, зависи от настроението ми предполагам.

Много обичам картофи! Няма значение как са сготвени само да са картофи Само не мога да понасям лук и съм вегетарианка, така че и месото отпада. За питие - обичам биричка и прясно мляко ^^ Вегетариaнка съм от почти година - стана горе-долу спонтанно. Първо, най-добрата ми приятелка е вегетарианка от доста време и може би и тя ми е повлияла до известна степен, но по-скоро се случи така, че майка беше готвила някакво пиле и го оставила в хладилника да не се разваля. Обаче му слагала разни подправки, от рода на червен пипер, и представяш си как цялото пиле е червено и нарязано и направо... Та така де, аз реших да преровя хладилника за храна и отварям вратата на хладилника, а насреща ми това пиле, нарязано и червено от подправките и оттогава не искам и да чуя да ям месо... На всичкото отгоре никога не съм обичала особено месо, така че не беше кой знае каквa жертва... ^^

Актьор или актриса - не съм се замисляла сериозно, но има няколко, които са ми направили впечатление. Като например Уентуърт Милър, Джъстин Лонг, Кейт Бланшет, Дейвид О`Хара, Джонатан Рис Майерс... Естествено много харесвам и Джони Деп, Анджелина Джоли - обичайните заподозрени ^^

Любим филм може би също нямам някой определен... Не, всъщност имам, определено "Властелинът на пръстените"! xD Също много харесвам "Развратникът" с Джони Деп, "Реквием за една мечта", "Той просто не те харесва" (или нещо такова? He's just not that into you)... За сериали - определено Criminal minds, Bones, Legend of the seeker, Supernatural, The Tudors, Gossip Girl, Vampire Diaries, X-Files... Това като че ли са ми най-любимите ^^

Мечтая да стана психолог. Или поне да се занимавам нещо с психология... Нещо, което е свързано с литература също не би било зле xD

Не вярвам в духове ^^


Последната промяна е направена от MasterPlan на Съб Юни 05, 2010 12:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : По молба на Неси, събрах всички отговори на въпросите, които са ми задавани, в първото мнение...)
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите