Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

+3
MasterPlan
Glampire
ღadam_loveღ
7 posters

Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 09, 2010 8:21 am

Пуснете клипче на изпълнението или изпълненията, които най-много ви харесват!Аз лично много трудно избирам, едвам си съкратих списъка..


Тази верисия на WWFM е определено сред най-любимите ми.Честно казано не знам мн какво да кажа за нея, останах без думи докато гледах..


Адам е адски сладък тук, пък и гласът му звучи някакси по-дрезгаво.


Винаги съм се учудвала как успява да придаде нещо ново и ново на една песен, дори и своите непрекъснато ги променя.


Тази версия на Sleepwalker е невероятна.Имаше и още една от гостуването му при Jay Leno, ама мн жалко, че видеото е премахнато от YouTube.


Леле обожавам танците му, адски забавни са.Винаги като гледам клипче от някой концерт се спуквам да се хиля xD


В първата минута и 27 сек като се опитва да докара произношението е адски сладък и как му става смешно после.. xD
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 8:54 am

Второто клипче, което си постнала ми е и едно от моите любими изпълнения. Понеже не мога да качвам клипчета само ще напиша кои са другите ми - всички изпълнения на Whole lotta love и Starlight.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 09, 2010 9:21 am

Да, и аз много ги харесвам изпълненията на WLL.Това е най-доброто според мен:



А за качването бях питала Неси как става, ето линк.
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  MasterPlan Нед Май 09, 2010 9:34 am



Старичко е, но направо ме разбива!!
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  EllieGlambert Нед Май 09, 2010 10:07 am

едно от любимите ми акустични версии на WWFM за IHeartRadio:


резонанса и хармонията между пианото и гласа му са просто невероятни!!

а тази версия наMad World е просто без коментар:

EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  Adam_Rock_On! Пет Май 14, 2010 11:21 am


Тази акустична версия на WWFM ми е любима.Тук Адамчо е невероятен.
Самата сила на гласа му е хипнотизираща! Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 105242 Мога да го гледам цял ден и цяла нощ.
Тук Адам е толкова сладък. Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241
Adam_Rock_On!
Adam_Rock_On!

Брой мнения : 50
Точки : 67
Join date : 07.05.2010

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  peps[the housebreaker] Пет Май 14, 2010 11:28 am

Амиии то не е само едно,но ще кажа Tracks of my tears.Две думи-без думи (: :d
http://vbox7.com/play:497f0544
Тук слагам студио версията обаче,защото не ми се търси в момента изпълнението от Айдъла.
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  MasterPlan Пет Май 14, 2010 11:42 am

От айдъла абсолютно всичко ми е любимо!!! Само No boundaries като че ли нещо не беше съвсем изпипана... А във връзка с изпълнението на Lee DeWyze, който е от тазгодишния Америкън Айдъл, и пя Kiss from a rose тази седмица (него още от самото начало много го харесах заедно с Crystal Bowersox) ето и изпълнението на Адам:


Лий просто не може да се сравнява!!!
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  ღadam_loveღ Съб Май 15, 2010 3:32 pm

Алекс, обожавам това клипче!Едно от любимите ми изпълнения на Адам преди American Idol!!!! btw и ти ли следиш шоуто?Аз от миналата година се зарибих по него.Ама тоя сезон е много по-слаб сравнение с предишния, никога няма да намерят такъв рядък талант като Адам!
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  MasterPlan Съб Май 15, 2010 11:13 pm

Дам, душко, и аз го следя от миналата година, макар че сега тръгнах да тегля и 7 сезон, за да видя тоя Дейвид Кук - стори ми се интересен и реших да започна от началото. Може пък и да го харесам, нищо че се съмнявам (направо съм сигурна че няма) да го харесам толкова колкото Адам... Обаче Лий и Кристъл горе-долу биват, но надали като излязат от айдъла ще бъдат запомнени за дълго време.

http://vbox7.com/play:740b580d --- разбива ме направо!!! Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241 Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241 Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241 Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241 xD
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 17, 2010 12:10 pm

Дейвид е сладък, бях си изтеглила албума му и има готини песни, Permanent най ми харесва.А от тазгодишните Айдъли нямам любимец, никой не успя да ме впечатли особено много..


Обожавам това клипче!!!! Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  MasterPlan Пон Май 17, 2010 12:50 pm

Ооо, да!! Тук като го чух и се размазах на стола!!! Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 721113 После ми беше трудно да се събера направо...
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  EllieGlambert Пон Май 17, 2010 2:14 pm

Колкото и пъти да гледам това все се разплаквам:



А това е една от най-любимите ми песни на всички времена, Адам я закова естествено:



Да не говорим за това: Кое ви е любимото изпълнение на Адам? 860241



И това:

EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  WhatayaWantFromMe Нед Мар 27, 2011 9:16 am

Ооо имам страшно много, но на този етап може би е това на Sleepwalker



WhatayaWantFromMe
WhatayaWantFromMe

Брой мнения : 5
Точки : 1
Join date : 27.03.2011
Age : 26
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Кое ви е любимото изпълнение на Адам? Empty Re: Кое ви е любимото изпълнение на Адам?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите