Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сериали

+7
AcidBurn
fallen_angel
MasterPlan
diamantina
ღadam_loveღ
Glampire
Admin
11 posters

Go down

Сериали Empty Сериали

Писане  Admin Нед Май 09, 2010 6:59 am

Кои са любимите ви сериали? Гледате ли сериали въобще, какво мислите за тях?

Аз основно с това се занимавам :Д Най-любимият ми е Бягство от Затвора Сериали 860241 Обожавам го тоя филм беее! Просто актьорите, историята, обстановката... Всичко! Перфектно... И като цяло харесвам такива сериали. Обожавам и комедиите в стил Двама мъже и половина и Приятели :Д Малкълм също ми е сред любимите ^^ Тва са вечни сериали ;]

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 7:26 am

Ооо, сериалите са ми голяма мания. Като по-малка особено съм гледала стотици класически сапунки, като се почне от "Отмъщението", "Трима братя, три сестри", "Дивият ангел", "Вдовицата в бяло" и т.н. :Д :Д Иначе "Малкълм" ми е любимият забавен сериал, колкото и да го гледам пак няма да ми омръзне. Големи образи са всички, но Дюи ми е любимец. Сега обаче няма хубави сериали, всичко е пълно с турски сапунки, които не ми харесват. Латиноамериканските са по-интригуващи...Иначе гледам "Стъклен дом" - много добри актьори и сюжет има за разлика от "Забранена любов", където актьорската игра беше под всякаква критика.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 09, 2010 7:38 am

От всичките сериали най ми харесват Отчаяните съпруги.. адски ми е забавен, а иначе по едно време се бях запалила и по Герои, но вече не го следя мн мн.. а и крими сериалите като Престъпни намерения, От местопрестъплението също ми допадат.
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  diamantina Нед Май 09, 2010 7:49 am

ами аз съм ТВ маниак на първо място ще поставя Мечът на истината (legend of the seeker),Малкълм, Отчаяни съпруги и аз много обичам крими почти всякакви освен споменатите от ღadam_loveღ Къща за кукли също е добър и аз не мога да си харесам нищо от турските сериали и съм гледала всички които каза Glampire от латино сериалите + Лицето на другата това ми беше любимата сапунка.Бягство от затвора е страхотен сериал жалко че напоследък му изгубих пресоката...по едно време се бях запалила и по Изгубени ама сега не ми е интересно а и Доктор Къща(Хаус) е много добър... за други в момента не се сещам а ма любимите ми са много
diamantina
diamantina

Брой мнения : 105
Точки : 140
Join date : 04.05.2010
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Admin Нед Май 09, 2010 7:55 am

Мен пък от Малкълм Рийс ми е любимеца :Д Мноу ме кефи, просто идиотщината му минава всакви граници... Обожавам го. Само като се сетя за някои моменти се смея с глас.

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 8:10 am

Рийс е голяма шматка :Д :Д Всички много ме кефят с изключение на Френсис. Толкова е скучен, че на моменти се чудя дали е от това семейство. Спомням си, че веднъж Дюи и Рийс се бяха скарали, а Малкълм съветваше Рийс : "По-големият и по-умният отстъпва." И след секунда добавя : "Добре де, по-големият " :Д :Д Сещам се и за друг случай, Рийс беше направил пак някаква щуротия и Дюи се правеше, че говори с майка му и му викаше : "Какво ? За наказание да му подстрижа косата ? Но, мамо той толкова обича косата си" ... Тук Рийс почна да прави отчаяни физиономии и в тоя момент телефонът извъня и почна голямото гонене :Д :Д ... Ех, толкова го обичам тоя сериал Сериали 860241
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Admin Нед Май 09, 2010 8:30 am

Ох, и аз го обичам! Аз пък си спомням едно начало - Рийс и Дюи гледат филм на дивана и Рийс ръчка Дюи с пръст по главата :Д Малкото се оплаква на майката и тя "Рииийс, на другия край на дивана!". Рийс взима бухалка и пак почва да го ръчка по главата :Д Дюи пак се оплаква и Луис праща Рийс в другата стая. И той навира химикалки една в друга и става толкова дълго, че пак почва да ръчка :Д

Друго, друго... Малкълм с едни ножици стиска пастата за зъби и му пуска съвсем малко. После Рийс скача върху тубичката и и на него съвсем малко. Бащата пък Хел минава през тубичката с колата, и на неговата четка има мъничко паста и казва "Какво се оплакват тия деца?" :ДДД

Ама кво разказваме!? Трябва да се гледа просто! Епичен сериал е... Много ще се изкефя, ако пуснат някъв бонус епизод, дето ги дават като са големи ^^

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Glampire Нед Май 09, 2010 8:45 am

Някой ми беше казал, че Дюи е станал отвратителен като голям...Жалко, беше толкова симпатично и досадно детенце :Д
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 09, 2010 9:04 am

Сещам се за една серия, в която Дюи се правеше на бебе, беше мн забавно.. макар че целия сириал е страхотен!Съвсем забравих да го добавя при любимите ми.
И Доктор Хаус както каза diamantina също е мн добър, а и Анатомията на Грей ми допадаше по едно време.
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  MasterPlan Нед Май 09, 2010 9:19 am

Ооо, с Малкълм наистина такива спомени... как сме седяли със сестра ми и майка ме пред телевизора и сме се смяли със сълзи!! Много хубаво сериалче... Само че не е от ония дето ги следя особено, така че отдавна не съм го гледала. Какво стана с него? Снима ли се още или вече свърши?

Иначе за комедиен сериал, за мен никой не може да бие "Черното влечуго"!! Налагало се е да спирам епизодите, защото започвам да се задушавам от смях и след малко почивка, хайде пак... Сериали 721113 Сериали 721113 Сериали 721113 Роуан Аткинсън ме убива там! Друг такъв сериал за мен е "Джийвс и Уустър" с Хю Лори Сериали 721113 Сериали 721113 Общо взето, обожавам си английския хумор и това е!
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  fallen_angel Вто Юли 06, 2010 9:32 am

Ммм... най-най любимия ми сериал е Отчаяни съпруги, след това Свръхестествено, имам и ново попълнение - Портата (съвсем новичък xD), Приятели, Двама мъже и половина, Анатомията на Грей, Коя е Саманта, Едно момиче в Аляска, Доктор Хаус и много други за които сега не се сещам.
fallen_angel
fallen_angel

Брой мнения : 5
Точки : 5
Join date : 06.07.2010
Местожителство : In hell

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  MasterPlan Вто Юли 06, 2010 2:02 pm

О да, и аз пробвах Портата, но звука ми е леко бъгнат и почти нищо не чувах и се отказах да го гледам... Като си оправя звуковата карта пак ще си го пусна x) А някой има ли впечатления от този новия Спартак: Кръв и пясък (или нещо такова)? Защото много си падам по исторически, но не съм сигурна дали този си заслужава Сериали 18308
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  AcidBurn Съб Юли 10, 2010 8:48 am

Любим сериял... хмм ... От местопрестъплението (и трите xD) След т'ва ... Престъпни намерения, Свръхестествено, Истинска кръв, Женени с деца, Менталиста и изобщо почти всички криминални серияли дето ги въртят xD, Gossip Girl иии...... т'ва е :)
AcidBurn
AcidBurn

Брой мнения : 17
Точки : 30
Join date : 04.05.2010
Age : 31
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  savina_adam_fenka Съб Юли 10, 2010 8:54 am

Ми обичам Малкълм, Женени с деца, Всички мразят Крис, SMS, Непокорните, Отместо престъплението: Маями, Играта, Всички обичат Реймънд, Шепот от отвъдното,Щурите съседи,Моите мили съседи, Грозната Бети и някой др., но тези са най

едит:преди 2-3 месеца се зарибих по Истинска кръв... обожавам го.. сега гледам Дневниците на Вампира, ама нещо не ме грабва особено


Последната промяна е направена от savina_adam_fenka на Съб Мар 26, 2011 2:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  ღadam_loveღ Чет Окт 07, 2010 1:18 pm

от скоро се зарибих и по Щурите съседи... мн ме кефи тоя сериал Сериали 721113 в началото пък си мислех че е поредната тъпотия ;d а сега не го пропускам.. някой друг гледа ли го?xd
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  savina_adam_fenka Пет Окт 08, 2010 3:37 am

И аз го гледах, обаче сега го дават мн късно, а аз ставам супер рано и не мога да го гледам, но когато имам време гледам това,което съм пропуснала на компа, иначе и аз го обожавам т'ва сериалче, адски ми е забавен
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Glampire Съб Окт 09, 2010 12:09 pm

"Щурите съседи" са страхотни! Много ме радват, но за съжаление напоследък и аз не мога да ги гледам. Мариано е голям образ, особено като стане въпрос за Бионсе направо ме убива Сериали 721113 . Но любимецът ми е Маури, какво да се прави - нещо все към гейвоте ме влече Сериали 717815 Сериали 721113 . Не знам дали знаете, но в реалния живот Маури и Беа са мъж и жена.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  savina_adam_fenka Съб Окт 09, 2010 12:41 pm

Ооо Марианоо и Радио Двора са просто несравними... и на мен Маури ми е любимец, и аз съм така гейовете са ми толкова симпатични... незнах, че са мъж и жена с Беа
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  ღadam_loveღ Вто Окт 12, 2010 6:07 am

И аз обожавам Маури толкова са ми сладки с Фернандо мн ме кефят просто.. Сериали 721113 btw и аз не знаех че е с Беа.. ехх жалко мн му отиваше да е гей ;d
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Glampire Сря Окт 13, 2010 11:15 am

Е, нека един свестен и готин тип да си е хетеро де Сериали 721113 . Направо е грехота всички хубави хора да са гейове Сериали 721113 ! Но наистина на него му отива, много добре си играе ролята.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  glamorous1 Сря Окт 13, 2010 12:03 pm

И аз ги гледам видяхте ли,че вчера в затвора дето беше Емилио имаше българин.На мене най-много ли харесват Маури,Мариса и отчето(Мигел) Сериали 721113 Сериали 721113 Сериали 721113 Сериали 721113 Сериали 721113 Сериали 721113
Кой най-много ви дразни?-Мене Хуан и Андрес
glamorous1
glamorous1

Брой мнения : 57
Точки : 15
Join date : 05.06.2010
Местожителство : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  sisa_f Нед Мар 27, 2011 4:08 pm

Любимите ми сериали са Supernatural, Heroes, Малкълм, Моите мили съседи и др. Сериали 717815

sisa_f

Брой мнения : 53
Точки : 28
Join date : 22.03.2011

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  savina_adam_fenka Пон Окт 24, 2011 8:46 am

Жестоко се зарибих по Тайният Кръг, сега гледам и Двойник и Hart Of Dixie, а и Клюкарката от май месец тази година
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Mira_X Пет Дек 30, 2011 8:03 am

Много харесвам испанските комедиини сериали които се въртят по нашите телевизии-"Моите мили съседи", "Щурите съседи", "7 живота". Най-любим ми е "Щурите съседи" и на мен най-любими са ми Фернандо и Маури :DDD Сега гледам БГ сериалите, най-много ми харесва "Под Прикритие"-има екшън, интересен е. "Стъклен Дом" също го харесвах, но вече ми поомръзна. Харесва ми и еквивалента на "Щурите съседи"-"Етажна собственост", не ми харесва това, че твърде много прилича на испанския сериал, но не е лош. :)

Mira_X

Брой мнения : 12
Точки : 15
Join date : 16.12.2011
Age : 37
Местожителство : София

http://mirenablog.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Сериали Empty Re: Сериали

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите