Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glam Nation Tour GENERAL THREAD

+5
ღadam_loveღ
vesi84
diamantina
Glampire
EllieGlambert
9 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Re: Glam Nation Tour GENERAL THREAD

Писане  Glampire Сря Юли 07, 2010 12:53 am

Такааа... Мисля и аз да изкоментирам турнето. Всичко е много подредено, стегнато и направено с вкус (да си призная очаквах по-скандални неща, но това, което видях определено ми хареса страшно много.). Все още не съм изгледала всички концерти, но скоро и това ще направя. Интрото май се очератава любимата ми част от турнето - костюмът е много готин и някак си ми напомня на Лудия Шапкар ( Като го гледам Адам много би му отивало да изиграе тая роля, но пък и Джони ми харесва.) Радвам се, че е включил и Ring of fire, след Whole lotta love това е любимото ми изпълнение в Айдъла ( Не знам какво го прихвана Саймън тогава Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 18308 ). Fever - хореографията много добре си пасва с песента, а и закачките с Томи са много сладки. На изпълненията на Sleepwalker е толкова величествен с това наметало Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241 - срашен ! Whataya Want From Me - стотици пъти съм я чувала на лайф изпълнения и накак си не може да ме впечатли толкова вече. В Soaked гласището се забелязва най-добре. Няма да изброявам всички песни. Силно впечатление ми направи Strut - сакото, бастуна, танците...голяма артистичност показва Адам. Broken Open винаги я пропускам, просто не я издържам Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 721113. Като цяло срахотно шоу прави, вокалните изпълнения няма какво да ги коментирам - там винаги е блестящ.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Re: Glam Nation Tour GENERAL THREAD

Писане  KamiGlambert Чет Мар 24, 2011 1:04 am

Ех... чета коментарите и умирам от благородна (май не е много благородна ама както и да е Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 50730 ) завист към всички които са били на Glamnation миналата година Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241 дано и тази да направи едно турне и мааалко по-близко към Бг. да дойде Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 455452 , ще се съберем 50-60 Glamberts и отиваме Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242
KamiGlambert
KamiGlambert

Брой мнения : 73
Точки : 26
Join date : 22.03.2011
Age : 29
Местожителство : Разград

https://www.facebook.com/GlamLady16

Върнете се в началото Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Re: Glam Nation Tour GENERAL THREAD

Писане  sisa_f Чет Мар 24, 2011 2:42 pm

KamiGlambert написа:Ех... чета коментарите и умирам от благородна (май не е много благородна ама както и да е Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 50730 ) завист към всички които са били на Glamnation миналата година Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241 дано и тази да направи едно турне и мааалко по-близко към Бг. да дойде Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 455452 , ще се съберем 50-60 Glamberts и отиваме Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242
Мда..аз задължително идвам!! Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 140721 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 424160

sisa_f

Брой мнения : 53
Точки : 28
Join date : 22.03.2011

Върнете се в началото Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Мдааа, мина доста време....

Писане  EllieGlambert Нед Мар 27, 2011 4:39 pm

.... откакто за последен път съм се логвала тука!!! Боже беше щура година! Както и да е, искам само да кажа - за следващия тур започвайте да спестявате още от сега - няма друго шоу, което да ви накара да изпитате всичките емоции познати на човечеството на куп!!! Говоря от личен опит - гледах пет от концертите в щатите, срещнах Адам Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241 , прекарахме няколко часа в един бар, имам купчина автографи и спомени!!! Няма друго човешко същество, което да въздейства по този начин - и от сцената и извън нея!!!
Снимала съм само шоуто от Ню Орлийнс който иска може да хвърли едно око!!!
Само съжалявам че не успях да отида на концерта в Амстердам, както го бях планирала!!! Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 158339 Идеше ми да си изям задника!!! Ама карай!! Следващия път повече Европа - той направо откачи тука!!! Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 860241
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Re: Glam Nation Tour GENERAL THREAD

Писане  KamiGlambert Нед Мар 27, 2011 11:03 pm

Срещнала си Адам... и сте си говорили ....няколко часа (не съм в състояние да говоря) Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 105242 ,лелеееееее Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 721113 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 721113 Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 721113 чак за такова нещо не смея и да мечтая Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 11045 , а относно спестяването аз още от декември спестявам така че няма проблем да отида това лято ако дойде към Гърция , Сърбия или др. държава в разумни граници....ама чак за US едва ли ще успея да събера Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 158339
KamiGlambert
KamiGlambert

Брой мнения : 73
Точки : 26
Join date : 22.03.2011
Age : 29
Местожителство : Разград

https://www.facebook.com/GlamLady16

Върнете се в началото Go down

Glam Nation Tour GENERAL THREAD - Page 2 Empty Re: Glam Nation Tour GENERAL THREAD

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите