Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ето ме и мен-Mira_X

Go down

Ето ме и мен-Mira_X Empty Ето ме и мен-Mira_X

Писане  Mira_X Пет Дек 16, 2011 6:38 pm

Здравейте! Казвам се Мирена, от София съм и съм на 24 години. Та, какво да кажа за себе си!? От кога съм фенка? Фенка съм на Адам Ламбърт от както видях за първи път клипът на If I had you-впечатляващ клип със страхотна визия, страхотна песен и от там... :))) Най-любимата ми негова песен до момента е Fever, толкова е гореща, че щом я чуя и сърцето веднага иска бясно да затанцува.
Иначе аз се занимавам с рисуване, илюстрация, анимация..., всичко в тази сфера. Завърших СХУПИ "Св. Лука"-София, а сега ми предстои дипломиране като аниматор :)
За домашен любимец имам едно сладко, малко зайче-Гошо и по-малка сестра Ето ме и мен-Mira_X 50730
Слушам почти всякаква музика-и народна, и класика, и поп, и рок, и диско и т.н. :)
Хоби ми е рисуването, просто обожавам да рисувам. Най-любимото ми животно е моят заек Гошо, а след него са конете.
Много искам, някой ден, нашият всеобщ любимец да направи един концерт в България. Няма да имам нищо против, ако направят и един съвместен такъв с "Куин", защото това е най-любимата ми рок-група :)

Mira_X

Брой мнения : 12
Точки : 15
Join date : 16.12.2011
Age : 36
Местожителство : София

http://mirenablog.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите