Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Lady~GaGa~

3 posters

Go down

~Lady~GaGa~ Empty ~Lady~GaGa~

Писане  DeSsie~ Нед Сеп 12, 2010 3:01 pm

Какво мислите за нея? Харесвате ли я? Любими песни? Ако я слушате, де ;д
П.П. Изненадах се, че от толкова изпълнители има само за Джъстин Бийбър тема хД
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

~Lady~GaGa~ Empty Re: ~Lady~GaGa~

Писане  savina_adam_fenka Пон Сеп 13, 2010 2:12 am

Ами не я обожавам, но не отричам, че е добра изпълнителка. Вече стана много известна и си вирна носа, разбрах че започнала да говори за себе си в 3-то лице, Гага ще направи това, Гага ще направи онова. А роклята от месо от MTV VMA ... ~Lady~GaGa~ 860717 и не само и в някакво списание беше само по месо, мисля че вече прекалява, а любима песен Starstruck.


Последната промяна е направена от savina_adam_fenka на Пон Сеп 13, 2010 11:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

~Lady~GaGa~ Empty Re: ~Lady~GaGa~

Писане  DeSsie~ Пон Сеп 13, 2010 11:26 am

Ами то и аз не съм и точно фенка, /всъщност аз фен само на Адам мога да се нарека хД/ но ме кефи, и то доста ;д И признавам че тая рокля или квото там беше, е наистина адски гадно хД
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

~Lady~GaGa~ Empty Re: ~Lady~GaGa~

Писане  Glampire Пон Сеп 13, 2010 1:40 pm

В началото ми беше абсолютно безразлична. После ми стана крайно антипатична с опитите си да оригиналничи и винаги превключвах канала, щом я видех на екрана. После дойде новината, че ще се включи в клипа на Бионсе "Видеофон". Тук не можех да остана безразлична - бях разочарована от Бионсе. Но като фен на Би, чаках с нетърпение премиерата. После гледах мейкинга и останах с впечатлението, че Гага е едно много мило и сърдечно момиче. Така постепенно все повече и повече започнах да я харесвам. Пък и симпатиите на Адам към нея май също си свършиха работата. Просто първото ми впечатление е било грешно. Слушам я от време на време, определено е интересна и за гледане, и слушане, но дотам. Много малко са певците, на които мога да се нарека фен. Гага не е от тях, но определено има талант и обаяние.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

~Lady~GaGa~ Empty Re: ~Lady~GaGa~

Писане  DeSsie~ Пон Сеп 13, 2010 2:56 pm

Хаха, и аз по същия начин хД В смисъл изградила съм си погрешно мнение за нея, а тя всъщност е готина и като човек, бях попаднала на една статийка, английския ми не е на особено високо ниво, но разбрах за какво става въпрос хД Не е само заради Адам, ами просто ми направи доста силно впечатление... Надявам се наистина да е така...

LADY GaGa is one loyal friend!

The Poker Face hitmaker apparently lost her cool when a hideous homophobe criticized her for being friends with openly gay American Idol star Adam Lambert.

According to the National Enquirer, GaGa was partying with pals at Ottawa club Barrymore’s after a concert when the man confronted her.

The guy apparently approached the star and shouted, “I saw you and Adam Lambert on the AMA show, and the guy’s a flaming fa**ot — and I also think that you’re actually a MAN!”

GaGa replied, “Well, that’s your opinion, isn’t it? And I’m not about to waste my time trying to change it.”

The homophobe then slurred, “Well, don’t you care that you’re both going to HELL!”

Outraged, GaGa said, “No…not as long as I don’t have to see YOUR face there!”

The drunkard then screamed, “WELL, YOU’RE A FREAK…AND SO IS HE!”

Before leaving, the singer said, “Okay, that’s it! Call ME anything you want, but when you start calling my friends names, it’s OVER — it’s WAR!”
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

~Lady~GaGa~ Empty Re: ~Lady~GaGa~

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите