Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В даскалото

+4
peps[the housebreaker]
Glampire
savina_adam_fenka
sleepwalker
8 posters

Go down

В даскалото  Empty В даскалото

Писане  sleepwalker Съб Сеп 11, 2010 12:15 pm

В училище или в класа ви има ли много хейтъри на Адам карате ли се с тях или не им обръщате внимание В даскалото  18308
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Съб Сеп 11, 2010 12:59 pm

Ми то имам 1 фр дето с него постоянно си припяваме песни на Адам, някои изобщо не го харесват, др му харесват песните. Отначало постоянно се карах с тези дето не го харесват (това беше когато бях фенка на 1-2 месеца, така да кажа xD), но вече изобщо не им обръщам внимание.
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  Glampire Съб Сеп 11, 2010 1:11 pm

Чак хейтъри няма, по-скоро се заяждат с него само за да ме дразнят. Аз естествено се връзвам, много мразя да обиждат хора, които ценя. Но пък има и други, които го смятат за много стилен и готин. И въпреки всичко само аз мога да се нарека фен. Приятелите ми щат, не щат няма как да не го харесват В даскалото  721113. Или поне не смеят да кажат нещо лошо в мое присъствие поради страх за живота си В даскалото  721113 . Не, не съм толкова крайна, но определено не си мълча, когато нещо не ми харесва. Най-честите обиди, естествено са на гейска тематика... Това едва ли ви учудва, сигурно и при вас е така.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Съб Сеп 11, 2010 1:22 pm

Да същото... и моите приятели си мерят приказкитe иначе ... В даскалото  50730
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  peps[the housebreaker] Съб Сеп 11, 2010 2:27 pm

За цялото даскало не знам,но в класа ми има 2 патки дето си бяха сложили WWFM за рингтон и това много ме дразнеше-нямаше причина ама просто не исках Адам да е поредния xD.Та едната веднъж ми гледа телефона и видя,че имам негова снимка и ме пита това не е ли Хави от SMS.. щях да падна просто :X И аз ест! и казах да,защото какво има да и обеснявам,,След това пък направи едно изказване "майко какъв е педераст",при което ми идеше да я заколя.Но просто и казах,че няма значение какъв е важното е,че пее прекрасно (:


Последната промяна е направена от peps[the housebreaker] на Нед Сеп 12, 2010 4:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  DeSsie~ Съб Сеп 11, 2010 5:21 pm

Ми и при мене чак хейтъри няма, няма и такива луди фенове като мене хД Ест, има някои които се заяждат, както каза Glampire /сори че по ник ;д/ на гейска тематика, ама вече мога да ги игнорирам хД Преди мн се палех, някой като кажеше нещо хД А някои не го бяха чували даже и аз накарах на една съученичка да я чуе WWFM и тя ми вика "Ами яка е, ама тоя Адам малко ми мяза на гей" В даскалото  721113 в клипа тъй и изглеждал В даскалото  721113 Обаче в междучасията все я слушахме /WWFM/ В даскалото  50730 и я харесваха всичките хД Та така... Btw сега ще съм в нов клас и не знам още какви са... дано не са няк'ви гадни хейтъри хД А за приятелите - момичетата го харесват/е не колкото мен ;д/ момчетата - не/логично хД/ ама му харесват песните, така че нямам проблеми :)
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  sleepwalker Нед Сеп 12, 2010 2:28 am

Ооо в моито даскало е ад В даскалото  759503 Всички в даскалото си бяха сложили негов рингтон за да ме дразнят и започнаха с подигравките от сорта на Еи марло ти кфо си мислиш че ше те забележи ли само можеш да мечтаеш к*чко некога няма да го видиш се едно ше се занимава с боклуци като теб и това пак са така мазните кифлииииии как ги мразя само В даскалото  413989
Не искам да идва 15-ти В даскалото  158339 А иначе гей не съм чула да го наричат поне в мое присъствие В даскалото  18308
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Нед Сеп 12, 2010 3:16 am

Ами в даскалото познавам едно момиче дето му е луда фенка като мен (обаче е доста по-голяма от мен), при мен също е ад казват му пе****ст и тем подобни, отначалото постоянно ги хоках, вече не им обръщам внимание просто казвам "какво от това че е гей, нали има невероятен глас и хубави песни какво ви бърка ориентацията му" В даскалото  717815
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  glamorous1 Нед Сеп 12, 2010 3:38 am

При мене никой не казва нищо лошо за Адам в мое присаствие,щот така здраво ще ги нареда,а аз като почна да се заяждам не мога да спра В даскалото  721113 В даскалото  721113 Веднъж нещо разглеждах 1 браво със статия на Адам и една приятелка като каза,оле как можеш да харесваш тоя гей направо после имаше В даскалото  759503 В даскалото  759503 В даскалото  759503 2-3 учебни часа не ми говори В даскалото  721113 В даскалото  721113
glamorous1
glamorous1

Брой мнения : 57
Точки : 15
Join date : 05.06.2010
Местожителство : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Нед Сеп 12, 2010 3:46 am

Като стана въпрос за часове един път по време на час някой каза че Адам е пе*ал и в същия момент бях ужасно ядосана, не ми издържаха нервичките разкрещях се и ме изгониха от час. Между другото при вас имало ли е такива случки, аз доста често си изпускам нервите.
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  sleepwalker Нед Сеп 12, 2010 3:56 am

А случвало ми се е да избухвам в час един път щтях да убия една в час по информатика нямаше какво да права и направих едно много красиво клипче на Адам след тва една патка го истри и ми вика еи разкараите го тоя бе нито пее нито нищо В даскалото  860717 В даскалото  163228 В даскалото  759503
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Нед Сеп 12, 2010 4:06 am

Да бе много ги мразя такива заблудени овци дето ми се правят на много отворени и според нея сигурно Адреа пее по-добре е да на Анреа и е компютърен гласа В даскалото  163228
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  DeSsie~ Нед Сеп 12, 2010 4:28 am

Ей, не бях чувала още някой да казва, че Адам не може да пее хД Бих могла някак да се примиря, че разправят, че бил гей и т.н., щото крайна сметка си е така хД Ама някой ако ми каже, че не може да пее, ще стане страшно... хД Обаче наистина има такива дето предпочитат да слушат Андреа, Галена и т.н. "Абе пее си човека, ама си предпочитам чалгата" и сиг са способни да изкарат че тея чалгарки пеят по-добре от Адам примерно...
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  Glampire Нед Сеп 12, 2010 4:38 am

При мен е имало и такива индивиди, които са казвали, че не може да пее...
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  DeSsie~ Нед Сеп 12, 2010 4:45 am

Еми значи са глухи хД Не, наистина не мога да представя колко трябва да си заблуден, за да кажеш че Адам не може да пее...
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  savina_adam_fenka Нед Сеп 12, 2010 5:09 am

Хаха, един път във FB една каза че не може да пее обаче мисля че беше от Ирландия, Исландия или нещо такова. И аз като я почнах я псувах на български, `щото повтори около 100 пъти че не може да пее. В даскалото  50730
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  sleepwalker Нед Сеп 12, 2010 6:21 am

Определено са глухи и кухи лейки след като отричат очевидното той има уникален глас и пее страхотно на живо а не като чалга идолите им на тия кифли само плейбек и до там В даскалото  759503
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  MasterPlan Сря Сеп 15, 2010 3:42 am

В края на миналата учебна година имахме един проект в дискусионния клуб да направим презентация "Красиво и грозно" и една приятелка беше сложила една снимка на Адам за грозно и една - за хубаво... Идеята й беше, че естественото било по-хубаво и обикновено бих се съгласила с нея, но при Адам просто няма значение, все си е страшно красив... Както и да е, мнението си беше нейно, а и наистина щом никой още не ми е казал, че не може да пее, не ги насосвам. Обикновено се съгласяват, че има невероятен глас, но явно не им е по вкуса В даскалото  717815

Sleepwalker, O.O не мога да повярвам, че има такива хора като тия, за които си писала... Не, не, не O.O
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  sleepwalker Сря Сеп 15, 2010 4:51 am

MasterPlan написа:В края на миналата учебна година имахме един проект в дискусионния клуб да направим презентация "Красиво и грозно" и една приятелка беше сложила една снимка на Адам за грозно и една - за хубаво... Идеята й беше, че естественото било по-хубаво и обикновено бих се съгласила с нея, но при Адам просто няма значение, все си е страшно красив... Както и да е, мнението си беше нейно, а и наистина щом никой още не ми е казал, че не може да пее, не ги насосвам. Обикновено се съгласяват, че има невероятен глас, но явно не им е по вкуса В даскалото  717815

Sleepwalker, O.O не мога да повярвам, че има такива хора като тия, за които си писала... Не, не, не O.O

Ами има ги те слушат чалга предимно и определено нямат никакъв вкус за музика а колкото до гей обиди аз не съм ставала свидетел не го коментират какъв е обаче казват че не може да пее се пак слушат чалга какво да е прави кифли В даскалото  76039
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  may_mistery_may Пет Окт 15, 2010 11:02 am

А аз веднъж надух WWFM в съблекалнята и започнах да си разглеждам снимките на Адам, и тия, момичетата от класа нали много гледат и викат "Ааах какъв е сладък, аааааа В даскалото  860241 " Адам е само мой! В даскалото  855875 Все едно...Мисля, че тук е мястото да го напиша ама днеска обикалях с едно листче на което написах "Адам Ламбърт в България" и те, лудите, почнаха да ми се подписват! В даскалото  721113 В даскалото  721113 В даскалото  721113 В даскалото  721113 Ама аз ще взема да пратя тоа лист на Боойко Б. , че да знае.... Освен това има една от класа, фенка на бобъра и ми вика (забележете) "Тоя кретен с нищо не може да се сравнява с Джъстин" Е, права е! Ако Адам е кретен, то бобъра е.........кретен, по безкрайност безкрайност пъти В даскалото  721113 В даскалото  721113

may_mistery_may

Брой мнения : 29
Точки : 2
Join date : 14.10.2010

Върнете се в началото Go down

В даскалото  Empty Re: В даскалото

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите