Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сънища с Адам

+2
peps[the housebreaker]
sleepwalker
6 posters

Go down

Сънища с Адам Empty Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Нед Сеп 05, 2010 7:35 am

Не знам тука ли е мястото за темата Сънища с Адам 717815
И така споделете сънищата си с Адам ако сте го сънували/или нещо свързано с него.
Аз преди доста често го сънувах Сънища с Адам 424160
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  peps[the housebreaker] Нед Сеп 05, 2010 9:42 am

Темата е преместена (:
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Glampire Нед Сеп 05, 2010 1:45 pm

Сънувала съм го няколко пъти. Първият беше страшно замотана история, от едно място след малко се озовавахме на друго. Голяма бъркотия беше. Първо бяхме на някакъв политически митинг заедно с Крис, но после останахме само двамата.След известно време Адам му се обади за да го пита няма ли да дойде, а той отговорил, че бил зает с 2 жени Сънища с Адам 721113 (Иначе е семеен човек ха ха). После се озовахме в залата ми по гимнастика, където и Адам активно се включваше в упражненията . Срашна картинка беше ... Беше облечен с лилава блуза и 3/4 дънки, но нещото, което ми направи огромно впечатление бяха гладките му крака. Ей, един косъм нямаше тоя човек Сънища с Адам 721113 И шпагатите доста го затрудняваха ха ха . Горе-долу това си спомням от този сън.
Следващият сън е по-нормален. Бях в училище и си спомням, че коментирах с едно момиче нещо за Адам. Тук пък странното беше, че бях облечена с тениска на Майкъл Джексън, а сънят беше изцяло свързан само с Адам. Както си приказвах погледнах през прозореца и го видях. Той човекът се връщал от концерт и минал през Пазарджик, нищо необичайно Сънища с Адам 721113 . Както бях в стаята веднага изхвърчах със скороста на светлината. Огледах го хубаво. Беше облечен със сива блуза с къс ръкав и сиви дънки, нито се беше гримирал, нито си беше правил прическа. Спомням си реакцията ми като го видях в гръб "Лелее, има страшен задник" Сънища с Адам 721113 . След изестно време той се настани на някаква маса в двора на училището и започна да раздава автографи. Аз естествено веднага се затичах натам. Най-непоносимите ми съученици вече бяха на супер изгодна позиция, аз се изнервих и постоянно недоволствах "Тези и една негова песен не знаят, наредили ми се за автографи. Сънища с Адам 759503 " Вече започнах да губя търпение, когато някой извика "Има ли още за автографи? Тогава един от моя клас ме видя и каза - "Ааа, щяхме да забравим Димето." И така, най-сетне се докопах до масата на Адам. Той пък и в съня на английски ми говори Сънища с Адам 721113
- "What`s your name?"
- "Dimitria." И вече умирах от кеф, когато някакъв тъпанар ме избута нагло в страни и започна да говори нещо на Адам. Адам обаче се обърна към мен и ми каза "Your name is Dimitria?" И аз - "Yes." "Ok, Dime" (Е тук ме учуди като ми каза Диме. Пък и много съдържателен диалог проведохме, направо на супер високо ниво Сънища с Адам 721113 ). Подписа ми автографа човека и ми го даде, след това се огледа и със задоволство констатира "Колко момчета фенове Сънища с Адам 721113 !" Всъщност не бяха много, около 4-5, но той сигурно вече беше зомбирал от преследващи го женки. Започна да говори за турнето и как много съжалявал, но цените на билетите за момчета били по-скъпи Сънища с Адам 721113 . Е тук вече не знам с каква логика са решили, че билетите за мъже трябва да са по-скъпи. Общо взето това беше.... Много хубав сън!
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Пон Сеп 06, 2010 2:57 am

Сънищата ти са много яки тва за гимнастиката ме уби Сънища с Адам 721113
Аз имах един ужасно объркан и странен сън с него Сънища с Адам 717815
Бях в парк изведнъж незнам как се озовах право в неговата кола след това тои извади прекрасната си усмивка и трагнахме на някаде след това направо ме застреля с един единствен въпрос Сънища с Адам 18308
Каза ми искаш ли да се оженим? Шок и ужас много исках да видя какво ще стане но се събудих за училище но този сън определено беше най-шокиращото нещо което съм сънувала Сънища с Адам 424160
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Glampire Пон Сеп 06, 2010 9:08 am

Е как какво щеше стане, щеше да кажеш "Да!Да!Дааааа!" и да му се метнеш на врата. Сънища с Адам 721113

Аз се сетих за още един. Седяхме заедно с Адам в една болница. Дрейк също беше там, но той беше някак си в сянка, много далече от нас, а ние с Адам бяхме един до друг. Изведнъж излезе една лекарка с бебе на ръце и ни го подаде. Така и не разбрах чие бебе беше това, но щом Дрейк участваше в съня може би е било негово и на Адам (колкото и абсурдно да звучи Сънища с Адам 721113 . Може да го е родила някоя сурогатна майка и аз не знам...) Аз държах бебето - беше с руса коса и сини очи. Явно всичко от Адам беше взело... Не знам, много странна история беше с това бебе, какво правех аз там също не разбрах... В този период много сънувах бебета, напоследък също... Направо се побърквам!
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Пон Сеп 06, 2010 11:27 am

Наистина много сладко,много ми се ще Адам да си има бебенце Сънища с Адам 424160
Ще бъде един прекрасен родител а и бебчето ще е толкова красиво и сладко като него Сънища с Адам 860241 Ех,размечтах се дано наистина си има детенце Сънища с Адам 140721
Иначе една моя приятелка която тотално е лудо влюбена в него ми разказа за нейния сън с Адам са били на някакъв купон забавлявали са се след това тои изведнаж е започнал да пее If i had you на нея след това тя припаднала Сънища с Адам 717815 Сънища с Адам 721113
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  savina_adam_fenka Чет Сеп 09, 2010 9:17 am

Хмм, моя сън беше адски идиотски. Така с една приятелка бяхме тръгнали да купуваме на майка й списание за градини (откъде-накъде те са в блок) и отиваме до вестникарската бутка и тя купува а аз съм се обънала към улицата и гледам някаква кола, с тъмни стъкла и от нея излезе Адам, започна да върви по средата на пътя (а това е главната улица, но тогава беше разкопана и затворена , а в съня беше само затворена и сигурно Адам е прелетял някак.) Та отплеснах се и аз изтичах при него и по някаква случайност в себе си имах негова снимка и маркер :Д, поисках му автограф и на чист български ме попита "как се казваш" и аз вцепенена "Савина" . Прегърнах го и алармата ме събуди за даскало. Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113


Последната промяна е направена от savina_adam_fenka на Чет Сеп 09, 2010 12:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Чет Сеп 09, 2010 10:35 am

А много е ти е як съня, ама тия аларми винаги прекъсват най-интересните части от сънищата ни. Сънища с Адам 787394
Иначе аз веднъж сънувах че Адам звъни на вратата аз отварям и Сънища с Адам 105242
в ръцете си държи малко кученце и ми казва това е за теб не плачи за Майк(това беше старото ми куче което много обичах но за жалост напусна този свят)... Сънища с Адам 463691 и ме гушна толкова сладко че Сънища с Адам 424160 Сънища с Адам 860241 след гова му благодарих за кученцето и го целунах по бузката Сънища с Адам 717815 точно когато то поканих да влезе майка ми ме събуди и...... Сънища с Адам 163228 Но това си остава най-любимия ми сън с него. Сънища с Адам 140721
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  savina_adam_fenka Чет Сеп 09, 2010 12:48 pm

О, божее какъв хубав сън. Ех, тия аларми, тия родители винаги в най-задълбочената част трябва да те събудят. Сънища с Адам 50730
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Glampire Чет Сеп 09, 2010 2:28 pm

Много сладурски сънища! Дано Адам ни навестява по-често, за да се будим с усмивка.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Пет Сеп 10, 2010 1:26 am

И аз така дано честичко бъде в нашите сънища Сънища с Адам 424160
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  DeSsie~ Пет Сеп 10, 2010 5:39 am

Ех, еми аз често го сънувам, но повечето са някакси неясни, мисля, че имаше един в който бях на концерт, но не си спомням много ;D Има само един, който помня, адски объркано беше... Значи да започна с това, че една фр е голяма фенка на Justin Bieber /ужас ;д/
И така, бяхме в центъра на някакъв град /или поне така ми изглеждаше/ с майка ми /!!!/хД
По средата имаше някакъв фонтан и срещу него 2 пейки. И като наближихме изведнъж отнякъде се появиха Адам, Жъстинчо и тая фр, фенката му, Адам от едната страна на тоя фонтан, Бийбър от другата ;Д Ние сме посредата и седим на тия пейки, но сякаш не можем да станем идея си нямам защо. Има разни фотографи, журналисти и т.н., но странното беше че нямаше други хора, беше абсолютно пусто наоколо и изведнъж изчезнаха и те и останахме само ние четиримата ;д и Адам почна да хвърля камъни във фонтана /е т'ва беше голяма простотия хД/ и вече ония двамата не знам кво са правили, щото аз само Адам гледам, и то с некъв жаден поглед Сънища с Адам 721113 И той ме изгледа някакси стреснато, уплашила съм го горкия Сънища с Адам 721113 И после фотографите пак се появиха и се качиха в някаква сграда и почнаха нещо да снимат ;Д
Е сега ако някой разбра нещо... Никак не бива в обясненията, но поне опитах хД
И btw т'ва с гимнастиката е мн яко, искам и аз да го сънувам хД
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Glampire Пет Сеп 10, 2010 5:55 am

Аз поне разбрах Сънища с Адам 721113
Бтв, Добре дошла! Ако искаш можеш да ни се представиш по-обстойно в "За мен" :))))
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  savina_adam_fenka Пет Сеп 10, 2010 6:18 am

Хаха, мн як сън. Аз пък снощи какви идиотщинки сънувах :Д. Бях извела малкия ми братовчед на разходка и седнахме на едно кафе с люлки и т.н., както люлеех братовчед ми , на другата люлка като с магия - Адам о_О Сънища с Адам 721113 изведнъж се огледах и бяхме в парка, а братовчед ми го нямаше. пак се обърнах и се озовах в една тълпа от хора и всичките ми приятели бяха там, имаше сцена и на нея Адам, Томи, Монти и др-те, след това се събудих. бтв странното беше че аз не сънувам много странни сънища и така да изчезват хора, да се появяват неща, най-странното беше сцената и от пустия парк се навъдиха куп. хора Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Пет Сеп 10, 2010 7:36 am

Споко и аз сънувам доста объркани и забутани неща случва се все пак са нашите сънища Сънища с Адам 721113
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  DeSsie~ Нед Сеп 12, 2010 11:23 am

Значи аз напоследък не го сънувам, мъка голяма хД Обаче една фр, дето харесва Бобърчо, ми разправяше нейните и ще се пробвам да ги преразкажа ;д
В съня участват: Тейлър Суифт, Тайлър Лаутнър, Ник Джонас, Селена Гомес, аз, тя, Джъстин Бийбър, и разбира се - Адам Сънища с Адам 721113
Така: Тайлър ходи с Тейлър, Селена с Ник, и шестимата живеем в една къща, те по двойки, ние си имаме отделни стаи. И те четиримата излизат някъде, а ние оставаме да гледаме някакъв филм. И изведнъж Адам звъннал на вратата, тая отворила питала го к'во иска и го изгонила!?! И после пак дошъл, само че с Джъстин, и тя пак отворила и питала какво искат и Джъстинчо казал "Ми ти си го изгонила, и зат'ва идвам с него" Сънища с Адам 721113 И тогава аз съм си излязла от стаята няква сънена и съм питала какво става и тя ми казала "Твоя певец ме ядосва" или нещо такова Сънища с Адам 721113 И Адам ме изгледал някак странно, щот съм била облечена само с някаква къса тениска или нещо подобно Сънища с Адам 721113 После сме ги поканили да влязат все пак, и аз съм била пуснала For Your Entertainment и Адам почнал да пее, после и аз съм се включила, пък аз както пея... Сънища с Адам 721113 обаче в съня май сме можели да пеем Сънища с Адам 721113 След това с Адам сме седнали на дивана /или както тя каза сме били по-скоро легнали Сънища с Адам 721113 / а те с Джъстин са взели да пеят някаква негова песничка, а аз съм взела камерата и съм почнала да ги снимам, обаче тя ми я взела, и казала на Адам да ме прегърне Сънища с Адам 721113 а той все едно направо легнал отгоре ми, нещо такова, тя така ми го описа Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 /Баси сънищата дет ги има...хД/ и после четиримата сме седнали да гледаме ужаси хД и по едно време станали мн страшни хД и Адам гушнал мене, Джъстин нея /каква идилия хД/ Сънища с Адам 721113 и в този момент съквартирантите се прибрали и Селена тъкмо викала "К'во ства момичета" Сънища с Адам 721113 и ни видяла на дивана и си изкарала фотоапарата и ни снимала и после отишли да качват снимките в нета Сънища с Адам 721113 а ние сме си поръчали някакво огромно количество пуканки, картофки и сладолед Сънища с Адам 721113 любимите ми неща Сънища с Адам 721113 Обаче тогава ни дошли "на гости" Робърт Патинсън и Кристен Стюарт Сънища с Адам 721113 И ние сме искали да ги изгоним, обаче Тайлър извикал "Робии, Крисии" Сънища с Адам 721113 и ги поканил да влязат Сънища с Адам 721113 И после дошли и Пол Уесли и Иън Сомърхолдър от Дневниците на вампира Сънища с Адам 721113 Обаче "вкъщи" станало пренаселено и сме излезли само двете, без Адам и Джъстин, и незнайно защо сме се криели от тях и сме влезли в някво заведение и сме си поръчали пица, но тогава точно оттам минали Адам и Джъстин и ни видели, влезли, поръчали си и те, седнали при нас и никой не казвал нищо, и двамата в един глас казали "Ще излезеш ли с мен" /вероятно Адам на мене, а оня на нея хД/или поне така се надявам Сънища с Адам 721113 и тогава се събудила хД
Пак да кажа: Т'ва не съм го сънувала аз Сънища с Адам 721113 ако се навиете да четете тоя роман хД
DeSsie~
DeSsie~

Брой мнения : 28
Точки : 0
Join date : 09.09.2010

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Нед Сеп 12, 2010 11:56 am

Много интересен сън Сънища с Адам 76039
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Glampire Нед Сеп 12, 2010 11:59 am

Направо целият Холивуд се е изсипал в тоя сън Сънища с Адам 721113 . Много шантава и яка история.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  savina_adam_fenka Нед Сеп 12, 2010 12:00 pm

аа много ме изкефи тоя сън Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 и моите приятели сънуват едни такива шантави сънища направо се попилявам от хил, като ми ги разказва ето един "Отиваме аз и тя в Свищов на конкурс по пеене /чак в Свищов, а тя не може да пее там пък можела хД/ и сме в някаква зала и мерим рокли Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 . По едно време на вратата се чука тя отваря и кого да види нашите любимци Адам и Милан Станкович Сънища с Адам 721113 . Аз през това време съм се преобличала и излизам с някаква рокля червено и черно Сънища с Адам 721113 като тия по мексиканските бози Сънища с Адам 721113 и почнала ненадейно IIHY и Адам ме дръпнал и сме почнали да танцуваме Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 след това се включили тя и Милан Сънища с Адам 721113 след това започнала някаква песен на Милан, която била така доста за кючек Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 и Адам почнал да танцува кючек Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Милан пък почнал да пее и се събудила" Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113 Сънища с Адам 721113
savina_adam_fenka
savina_adam_fenka

Брой мнения : 163
Точки : 20
Join date : 04.05.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  sleepwalker Пон Сеп 13, 2010 8:05 am

Уау Адам и кючек тва немога да си го представя гледката ще бъде..... Сънища с Адам 455452 Иначе съня е много забавен Сънища с Адам 721113
sleepwalker
sleepwalker

Брой мнения : 61
Точки : 43
Join date : 11.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  may_mistery_may Пет Окт 15, 2010 7:21 am

Ем, аз веднъж сънувах че се местит в друг град и че в стаята ми има някакъв гардероб, който като го отворя Сънища с Адам 105242 ! Вътре има всякакви неща, дето е ликЪ на Адам Сънища с Адам 860241 Сънища с Адам 860241 Сънища с Адам 860241 И сед това май си пуснах телевизора нещо и после си спомням как изведнъж хоп! И стените стават целите в плакати на адам, на леглото ми има нещо като плюшен адам, и простооо...И най-интересното е, че като се навеждам нещо си там... и адам изниква по средата на стаята ми и почва да пее If i had you Сънища с Адам 721113 И аз се изправих там, и така запознахме се и ударихме на разговор за футбол нещо такова Сънища с Адам 717815 Сънища с Адам 721113 И тогава влиза мама и ме пита що си говоря сама и тогава ми идеше да се самоубия и се събудих!

may_mistery_may

Брой мнения : 29
Точки : 2
Join date : 14.10.2010

Върнете се в началото Go down

Сънища с Адам Empty Re: Сънища с Адам

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите