Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

candy_lady

Go down

candy_lady Empty candy_lady

Писане  candy_lady Чет Авг 12, 2010 2:29 am

Здравейте! Ника ми (candy_lady) е най-честият който използвам, може да ми казвате Ели.
Та, по същество:
Хобитата ми са рисуването, зайчетата, книги, филми (имам много любими) иии музиката (не мога без нея). Любимите ми изпълнители са Аврил Лавин, Кети Пери,GaGa и в никакъв слъчай на последно място- Адамчо.
За първи път чух името му съвсем случайно от една приятелка, много интересна ситуация-значи, говорим си ние и слушаме песни на лаптопа й и в същото време аз се сещам за песента му Wwfm, чиято име тогава не знаех и тъкмо се чудя как да обесня за коя песен говоря... и чувам същата от лаптопа! Чист късмет. И така, същия ден гледаме ние двете Сити и пускат клипа и като виждам Ламбърт, веднага изтърсвам "Леле, къв е тоз сладкия бе?!" :D и така се започна всичко... търсене на песни, текстове, снимки, информация и така се натъкнах на това форумче. Отначало не се регистрирах, обаче почнах да слушам само неговите песни, на всеки 5 мин. да си мисля за него, пеперуди в стомаха и така... Не ми се беше случвало така изведнъж да харесам някой изпълнител и то да му стана такъв фен.
candy_lady
candy_lady

Брой мнения : 5
Точки : 8
Join date : 12.08.2010
Местожителство : Rousse

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите