Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

plamivasi- мега freshman :)

Go down

plamivasi- мега freshman :) Empty plamivasi- мега freshman :)

Писане  plamivasi Пон Юни 21, 2010 1:18 pm

Казвам се Памела, на галено Пами ми казват. От София съм и съм съвсем от скоро почитател на Адъм, т.е от една седмица plamivasi- мега freshman :) 721113 Но вече съм plamivasi- мега freshman :) 860241 plamivasi- мега freshman :) 860241 plamivasi- мега freshman :) 860241 Не бях чувала въобще за него, докато по телевизията не дадоха Whataya want from me. Мернах го само и реших да го потърся в интернет, защото определено ми привлече вниманието...хехе иска ли питане защо? plamivasi- мега freshman :) 424160 Не само, че е красив и умен, но пее прекрасно- но вие вече си го знаете това plamivasi- мега freshman :) 140721 . Започнах да слушам песните му по цял ден и изгледах края на Music idol, който беше върховен.
Това е общо взето за историята ми с Адъм. За този сайт въобще не знаех, но като търсих повечко инфо го намерих. По принцип имам twitter и понеже всички звезди имат, там Адъм си пуска разни кратки съобщения, коиjо са интересни за четене. Искрено се надявам да дойде някога в България plamivasi- мега freshman :) 105242 plamivasi- мега freshman :) 860241

Занимавам се с Photoshop в свободното си време, чета книги, като любимият ми автор е Стивън Кинг, а авторка- Джоан Роулинг. Обичам тениса и йогата, ходя редовно. Обожавам да правя сладки, обичам да плувам и да карам колело и обожавам природата.

Музика обичам, общо взето, всякаква и най-вече тази на Адъм plamivasi- мега freshman :) 50730

Това е. Ако има нещо, което ви интересува, питайте :)
plamivasi
plamivasi

Брой мнения : 10
Точки : 8
Join date : 21.06.2010
Местожителство : Under the ocean

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите