Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Азиатско кино

2 posters

Go down

Азиатско кино Empty Азиатско кино

Писане  Admin Съб Юни 05, 2010 9:16 am

Помислих си, че може би ще е добре да направя нов раздел, обаче няма смисъл, ако само аз съм фенка. Все пак темата няма да е излишна ^^ Ето някои от най-добрите японски драми според мен.

---

Hanzakari no Kimitachi e
*В Разцвета На Силите*

Азиатско кино 09d87g9dgfd

Ашия Мизуки е симпатично момиче, живеещо в Америка, почитателка на красивия и висок Сано Изуми (бивш спортист, зарязал високия скок заради травма, причинена косвено от Ашия). Тя пристига в Япония, против волята на родителите си и се записва да учи в едно училище със Сано. Училището е само за момчета - най-красивите. Ашия трябва да захвърли нежното дамско облекло и да се представя за момче. Освен това трябва да престане да припада при вида на голо мъжко тяло.

Лично мнение: Няма да спойлвам, макар че се изкушавам адски много :Д Ами това ми беше първия азиатски филм и се радвам, че си дадох толкова добро начало. Това е типичната училищна японска комедия. Любовната история е на по-заден план, което ми харесва, а и като има невероятно много комедия на кой му е нужна любов? :Д Така де, забавните моменти компенсират любовните истории, които пък също не липсват. :Д Актьорският състав е уникален! Това е една от любимите ми роли на моята любов, Мизушима Хиро, в ролята на Нанба-сенпай! <3

---

Atashinchi no Danshi
*Мъжете В Моето Семейство*

Азиатско кино Atashinchi_no_Danshi_Signature_by_KokoroNoExists

Spoiler:

Чисато е 20-годишно бездомно момиче. След смъртта на майка й на нея се пада тежката задача да изплати огромния дълг, който баща й е натрупал, преди да я изостави. Сега, години по-късно, Чисато среща Окура Шинзо - богат президент на компания за играчки, и животът й коренно се променя. Още при първата си среща с нея той изплаща дълга на баща й, но в замяна поисква тя да се омъжи за него и да стане майка на шестимата му осиновени сина. Ако не изпълни условието му, момичето трябва незабавно да върне парите, с които дългът е бил платен. Как може обаче Чисато да се справи с шестимата си "синове" при положение, че повечето от тях са на нейната възраст или по-големи?

Лично мнение: Също невероятен актьорски подбор. Липсваше само Мизушима Хиро *лиги* :Д Мукай Осаму (Шо) и Маки-Маки (Чисато) с главни роли, омг! Историята е малко нелепа, но не е голяма трагедия, все пак неизменна част от повече японски сериали е аниме-стила, няма как. :Д Тук има малко повече романтика и специално на мен доста ми харесаааа~. Даже ми беше малко :Д <3 Края също си го биваше. Абе въобще супер е драмата.

---

Mei-Chan no Shitsuji
*Слугата на Мей-чан*

Азиатско кино 7bb66f56140339cc7948c00667514bce1233186246_full

Spoiler:

Историята се върти около млада жена - Мей, която е спасена като малко момиче от човек, наричащ себе си "иконом". С много бегли спомени за този случай, за нея това е почти като сън. Но един ден, след неочакваната смърт на родителите й, той отново се появява - Рихито е наследник на фамилия блестящи икономи и е назначен да й прислужва! Нейният обикновен живот се променя на 180 градуса след като тя разбира, че е наследница на голямо богаство и принудена да се прехвърли в училищната академия за момичета "Света Лусия", където всяко момиче си има личен прислужник! Заради тези промени обаче нейният най-добър приятел Кенто също решава да постъпи в училище за икономи, за да бъде близо до нея.

Лично мнение: Тук пък липсваше Хорикита Маки... :Д Еми явно не може всички най-готини актьори в един филм. Но пък ролята на Мизушима Хиро беше трепач! <333 Иска ми се да кажа, че му се нагледах, но не! Той никога не ми е достатъчееен! <333 Историята беше много готина, хареса ми. Ако сте в настроение за сладурска училищна драма - това е вашия филм! ^^ Аз лично съм доста приятно изненадана, защото въпреки, че винаги съм в настроение за такива сериали, началото не ме грабна (както и при Ата но Да), но нямах какво да гледам и го продължих. И въобще не съжалявам! Невероятне сериал <3

---

Това е моя топ 3 азиатски филми ^^ Подредила съм ги по ред на гледането, не по това кой харесвам повече, защото те трите заедно са на 1 място, след тях всички останали :Д

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Азиатско кино Empty Re: Азиатско кино

Писане  ~ Ivy ~ Чет Юни 10, 2010 4:38 am

Аз предпочитам Корейските Драми.И определено мога да кажа,че съм фенка.:)
~ Ivy ~
~ Ivy ~

Брой мнения : 38
Точки : 58
Join date : 10.05.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите