Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Новини от форума

Go down

Новини от форума Empty Новини от форума

Писане  Admin Пет Юни 04, 2010 6:12 pm

Ъм, форума става все по-натоварен... По-точно аз съм по-натоварена и не мога постоянно да се занимавам. Виждам някои нови попълнения, за които се радвам, но с тях и нарушения... Затова ще драсна няколко реда, надявам се да ги прочетете.

Та, за не знам кой път... Писането на кирилица е абсолютно задължително! Не ви е скайп, за първи път ли сте във форум!?
"За мен" не е място, където да си чатите. В "Спам~" съм ви отворила тема за спамовете, пишете там. Във самата тема в "За мен" си напишете кога сте родени, на колко години сте, зодия, любими филми, спортове и т.н., неща, които със сигурност ще ви питат.
Също срещнах мнения от рода на "Не знам кво друго да те питам...". Ами като не знаеш не пиши. Тва са излишни неща, т.е. спам.
До края на седмицата ще изтрия абсолютно всички мнения във всички теми във "За мен" освен началните. Имате време да си редактирате и да си добавите каквото сте пропуснали, защото темите ще бъдат заключени и само админите (само аз, в случая) ще имам право да ги едитвам.

Друго.
Трябва ми модератор. За тези, които не знаят, в този тип форуми основните функции на модератора са да редактира мненията. Например кирилизация, слагане на картинка в спойлер, ако е по-голяма и такива по-дребни нещица. Както виждате има такива мнения, които не мога да оправям само. Ако някой изяви желание е добре дошъл, няма да ви трябват кой знае какви знания по информатика, натискат се два бутона и готово. А в случай, че никой не иска форума ще стане едно "прекрасно" място, пълно със спам навсякъде. Аз мога и да ви оставя да си пишете на латиница, да си спамите, където ви свари законът; само кажете, че искате и ви е уредено.

И последно искам да кажа, че това горното го пиша само, защото искам форумът като цяло да е едно по-добро място. Нямам за цел да ви се карам и да ви търся кусурите, дето се вика. Май е това.

By Admin Nessie


Последната промяна е направена от Nessie на Съб Юни 05, 2010 8:28 am; мнението е било променяно общо 1 път

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Новини от форума Empty Re: Новини от форума

Писане  Admin Съб Юни 05, 2010 7:17 am

Та вече си имаме един модератор. Пожелайте упех на MasterPlan! Аз лично й благодаря.

Но "офертата", ако мога така да я нарека, още важи. Така че, ако има желаещи - добре дошли сте! :]

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Новини от форума Empty Re: Новини от форума

Писане  Admin Съб Юни 05, 2010 8:28 am

Ъхъм, забелязвам, че и в "Снимка на деня" сте го обърнали на спам-тема. Всички тия мнения ще бъдат изтрити. Моля ви се, спрете, че да не се стига до санкции... Не ми се мисли кво ли ши е в новини... След малко ще прегледам и там.

Другото, което еее... Не видях кой ги е напускал всички тия теми от концерти във "Видео", обаче ако за всеки концерт ще отваряме нова темааа... Няма да стане :/ Ще се опитам да ги събера на едно място. Но за напред се надявам да не виждам такива.

И искам да поздравя EllieGlambert за наистина добре подредените фотосесии във "Изображения". Аз си признавам, нямам нерви да правя такова нещо, а ти си го направила повече от добре. Браво! ^^

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Новини от форума Empty Re: Новини от форума

Писане  Admin Съб Юни 05, 2010 9:48 am

Решихме за ГНТ да направя отделен раздел, тъй като наистина доста ще забави компютрите, ако всичко е събрано в няколко теми. Все пак са 70 града... Все пак за всеки град ще има отделна тема, но определено ще е подредено, тъй като са си сами в раздел ^^ Коментарите ще са позволени само в една, или най-много 3 теми, а темите с видеата се заключват.

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Новини от форума Empty Re: Новини от форума

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите