Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Любимо изпълнение от American Idol

+5
MasterPlan
Glampire
peps[the housebreaker]
EllieGlambert
ღadam_loveღ
9 posters

Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Любимо изпълнение от American Idol

Писане  ღadam_loveღ Съб Май 29, 2010 5:18 pm

Кое ви е любимото изпълнение на Адам от American Idol, без значение дали е на живо или е студио версията на някоя от песните?
Аз съм много зле в избирането на любими, всичко страшно много ми харесва.. обожавам Feeling Good това може би ми е най най-любимото.. поведението му на сцената е уникално.Също толкова много обичам и Mad World, Born to Be Wild, Ring of Fire.От двата пъти, в които е пял Mad World може би този финала повече ми харесва.. толкова драматично я изпълнява и гласът му някакси по-различно звучи.Ring of Fire ме остави буквално без думи.. а на Born to Be Wild така се раздава Любимо изпълнение от American Idol 860241 много красиво изпълнява и Tracks of My Tears.. Любимо изпълнение от American Idol 536202 ще добавя само и Change Is Gonna Come и Satisfaction xD просто не мога да се спра само на едно.. ;d a от студио версиите са ми любими Mad World, Feeling Good, One, No Boundaries
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  EllieGlambert Съб Май 29, 2010 5:38 pm

Ако трябва да определя само ЕДНО любимо изпълнение от Idol, то това определено ще е Change Is Gonna Come!!! Просто нямам думи да изразя вокалната интерпретация и емоцията, която предава!!! Веднага след това обаче идват Whole Lotta Love, Mad World, Feeling Good (макар че за малко не отпадна тази седмица, тази песен като че ли е прокълната - който я пее все е в дъното или си отива!), Tracks of My Tears... и така ще ги изброя всичките... Любимо изпълнение от American Idol 50730 Просто защото е много трудно да избереш само едно любимо изпълнение, той е толкова различцен при всяко едно и емоцията която предава е коренно различна - предполагам по едно любимо за всяко различно настроение.... Любимо изпълнение от American Idol 721113
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  peps[the housebreaker] Нед Май 30, 2010 2:00 am

Миии Mad World и Tracks of my tears, а и на финала когато пяха с Queen.Тогава Адам смачка Крис..и както обичам да казвам-Крис ревеше като магаре.Ако се заслушате точно на такова ще ви заприлича :D
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  Glampire Нед Май 30, 2010 4:47 am

О, без никакви колебания избирам Whole Lotta Love!!! Страхотен! Естествено, всичко, което Адам пее няма как да не ми хареса, но изпълнението на тази песен е определено любимото ми.
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  EllieGlambert Нед Май 30, 2010 5:21 am

peps[the housebreaker] написа:Миии Mad World и Tracks of my tears, а и на финала когато пяха с Queen.Тогава Адам смачка Крис..и както обичам да казвам-Крис ревеше като магаре.Ако се заслушате точно на такова ще ви заприлича :D

Много си права за Крис..... Любимо изпълнение от American Idol 50730
Абе никой не може да му стъпи на Адам на малкия пръст - във всяко едно отношение!!!
EllieGlambert
EllieGlambert

Брой мнения : 306
Точки : 130
Join date : 04.05.2010
Age : 54
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  MasterPlan Нед Май 30, 2010 5:47 am

Хах, преди имах навика всяка седмица да преглеждам изпълненията му от Америкън Айдъл. В никакъв случай не мога да посоча изпълнение, което да ми харесва повече от другите - просто зависи от настроението. Може би обаче най-често съм си пускала Born to be Wild, Black or White и If I Can't Have You ^^
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  ღadam_loveღ Нед Май 30, 2010 4:18 pm

peps[the housebreaker] написа:Миии Mad World и Tracks of my tears, а и на финала когато пяха с Queen.Тогава Адам смачка Крис..и както обичам да казвам-Крис ревеше като магаре.Ако се заслушате точно на такова ще ви заприлича :D

честно казано въобще не чух Крис.. то само Адам пееше, явно Крис се беше притеснил, че не може да се мери с него и беше решил да не пее xD
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  MasterPlan Пон Май 31, 2010 7:03 am

ღadam_loveღ написа:
peps[the housebreaker] написа:Миии Mad World и Tracks of my tears, а и на финала когато пяха с Queen.Тогава Адам смачка Крис..и както обичам да казвам-Крис ревеше като магаре.Ако се заслушате точно на такова ще ви заприлича :D

честно казано въобще не чух Крис.. то само Адам пееше, явно Крис се беше притеснил, че не може да се мери с него и беше решил да не пее xD

Между другото, и аз въобще не го чух Крис. По едно време направи едни опити да се разбере, че и той пее, ама май щеше да е по-добре, ако не се беше опитвал... Любимо изпълнение от American Idol 717815
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  peps[the housebreaker] Пон Май 31, 2010 8:36 am

:D:D Убивате ме.
Ето чуйте и нека злорадстваме заедно :D
http://vbox7.com/play:94f60b9e
peps[the housebreaker]
peps[the housebreaker]

Брой мнения : 170
Точки : 110
Join date : 09.05.2010

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  MasterPlan Пон Май 31, 2010 8:51 am

Уфф Крис много дразни като трябва да стигне високите тонове, а гласовите му възможности не го позволяват... Пепи е права - получава се все едно мучи като магаре наистина! Иначе Крис изглежда добра душа, но просто не мога да преглътна, че Адам загуби от него. Така де, сега се говори повече за Адам отколкото за Крис, а някои дори не помнят името на Крис, но все пак... Абе няма значение, така или иначе Адам си прави музиката и можем да му се радваме колкото си искаме! Любимо изпълнение от American Idol 424160 Любимо изпълнение от American Idol 721113
MasterPlan
MasterPlan

Брой мнения : 210
Точки : 238
Join date : 06.05.2010
Age : 30
Местожителство : Ghostland...

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  ღadam_loveღ Пон Май 31, 2010 9:37 am

Аз попринцип харесвах Крис преди.. не като глас или нещо такова, ама като се съберат двамата с Адам и става много забавно.. винаги Адам се изцепва нещо и умирам да се хиля xD иначе самия Крис ми изглежда свестен, ама ми е прекалено скучен като го няма Адам да разведри обстановката.. Любимо изпълнение от American Idol 721113
ღadam_loveღ
ღadam_loveღ

Брой мнения : 346
Точки : 207
Join date : 04.05.2010
Age : 28
Местожителство : down the rabbit hole xD

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  Admin Чет Юни 03, 2010 4:10 am

Mad world! Финала и студийната! Направо ме разби... Те всички други просто му са велики, обаче тая песен си я харесвах още преди Адам да я изпее и честно, не очаквах да е толкова ВЕЛИКА! Но тва определено беше най-силния сезон (не съм гледала последния де, обаче никой няма шанс пред Адам!)

Admin

Брой мнения : 147
Точки : 201
Join date : 03.05.2010

https://adam-lambert.forumotion.net

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  KamiGlambert Сря Мар 23, 2011 2:16 pm

На " Change Is Gonna Come" беше прекрасен ...а за Treats of my tears нямам думи , и все пак в историята на Америкън Айдъл според мен никога не се е изпълнявало по-прекрасно някоя песен както "Mad World"Любимо изпълнение от American Idol 424160Любимо изпълнение от American Idol 860241 а и по-секси няма като Satisfaction или "Ring of fire" Любимо изпълнение от American Idol 50730 Любимо изпълнение от American Idol 860241
KamiGlambert
KamiGlambert

Брой мнения : 73
Точки : 26
Join date : 22.03.2011
Age : 29
Местожителство : Разград

https://www.facebook.com/GlamLady16

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  sisa_f Чет Мар 24, 2011 12:21 pm

Ами..на мене любимата ми песен от AI на Адам ми е...Feeling good Любимо изпълнение от American Idol 860241 Любимо изпълнение от American Idol 424160 Любимо изпълнение от American Idol 536202 Страхотна е! Любимо изпълнение от American Idol 424160 нямам думи!! Особенно когато почне да вика и цялата зла мълчи и слуша прекрасния му глас! Любимо изпълнение от American Idol 424160

sisa_f

Брой мнения : 53
Точки : 28
Join date : 22.03.2011

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  Glampire Пет Мар 25, 2011 8:31 am

О, краят на Feeling good е уникален!!! На мен ми е едно от любимите изпълнения също!
Glampire
Glampire

Брой мнения : 258
Точки : 153
Join date : 09.05.2010
Age : 30

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  WhatayaWantFromMe Нед Мар 27, 2011 9:09 am

Всички негови изпълнения ме подлудяват. Но едни от любимите ми са Black and White, Satisfaction, Slow Ride ft. Allison Iraheta, Mad World и Whole Lotta Love.
WhatayaWantFromMe
WhatayaWantFromMe

Брой мнения : 5
Точки : 1
Join date : 27.03.2011
Age : 26
Местожителство : Bulgaria

Върнете се в началото Go down

Любимо изпълнение от American Idol Empty Re: Любимо изпълнение от American Idol

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите