Adam Lambert
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesi's Topic

Go down

Vesi's Topic Empty Vesi's Topic

Писане  vesi84 Вто Май 25, 2010 3:20 pm

Здравейте и от мен. Най-накрая намерих малко време да се представя. Казвам се Василена и съм на 25 години, от София. Очевидно съм фенка на Адам щом съм тук. Преди да пиша, изчетох всичко за всеки един от вас и виждам, че всеки си споделя как, и защо, и от кога е станал фен на Адам. Историята ми е малко дълга, но тъй като не искам да отегчавам никой, ще се опитам да съм възможно най-кратка.
Аз съм фен на Аmerican Idol от 7 сезон, когато участваше другият ми любимец David Cook. И миналата година почнах да гледам 8 сезон, но нещо никой не ми хареса. Никога не съм харесвала прекаления ентусиазъм на Пола и сигурно и затова и не обърнах внимание на Адам в началото. Обаче Mad World преобърна всичко. Всяка седмица следях предаването, само и единствено заради него. Почнах да си свалям всичко за него, регистрирах се във всички възможни форуми за него, и общо взето денят ми се въртеше около него.
Разбира се, като фен, най-голямата ми мечта беше, да имам възможност да го видя на живо. На 21 май миналата година отидох на интервю за туристическа виза в Американското посолство. И за мое най-голямо щастие бях удобрена. След интервято се прибрах вкъщи и гледах финала. Най-хубавият и най-лошият ми ден се оказаха в една. Нямаше по-щастлив човек от мен, че ще имам възможност да отида до Америка и нямаше и по-нещастен, че той не спечели.
Мястото е Филаделфия, а датата е 20 август 2010. Една мечта се сбъдна. Проста нямам думи, с които мога да опиша, какво изпитах на концерта. Залата беше пълна. Сигурно 90 % от присъстващите бяха фенове на Адам. Всички крещяха „Адам, Адам, Адам!” Нямам си на идея, колко време беше концерта. Времето минаваше страшно бавно. Сетът на Дани беше убийствено скучен и бавен, особено като знаеш, че след него е Адам. Дани си изпя песента :) и последваха 5 или 6 минути чакане. В залата светеха само фотоапаратите и gsm-ите. Всикчки крещяха, а аз имах чувството, че ще умра. И моментът настъпи. Беше невероятно. Крещях като луда на Whole Lotta Love! Но просто няма как да опиша, моментът, когато той пееше Mad World. Не издържах и се разревах. Гласът му беше ангелски, а аз не спрях да плача като малко дете. След Адам, излезна Крис и повече от половината зала се изпразни. Чуваха се ууу-кания отвсякъде.
След като концертът свърши по някаква случайност видях барикадите и реших да се пробвам. Помислих си няма какво да губа. Беше лудница. Стотици хора, всеки се блъска във всеки, а сако се има напредвид, че беше 40 градуса, просто картинаката беше ужасна. До барикадите беше паркирана някаква кола, и аз нали съм си българче, и общо взето съм си доста нагла, и избутах 20 човека и им казах, ако обичат да се поместат, за да си отворя вратата на колата :))). Всички се поместиха и аз застанах точно до барикадата. От 10 до 12 и нещо чакахме да почнат да излизат. Почнаха да излизат един по един. От всичките взех автографи. 40 минути по-късно, след като и последният от тях мина, излезна един чичко и ни каза, че това е всичко, и че можем да си ходим. А Адам така и не се беше появил. Почнаха се крясъци и псувни от всякъде. Всички бяха там заради Адам, а той не се появи. Всички почнаха да крещят, че Адам не заслужава феновете си. Аз бях определено разочарована. Но вече са останали само хубавите спомени от концерта. Дори и не искам да се сещам за другото.
Та това е моята история. Извинявам се, ако съм ви отегчила :)


Последната промяна е направена от vesi84 на Пет Май 28, 2010 11:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Vesi's Topic Empty Re: Vesi's Topic

Писане  vesi84 Сря Май 26, 2010 3:48 am

По въпроса за снимките. Имам няколко, но само на Адам нямам нито една. Моята приятелка, с която бах там я помолих да снима клипче на Адам на Whole Lotta Love и Mad World. Тъй като фотоапаратът ми не е толкова перфектен и в тъмното снимките не стават, и затова и предпочетох да имам клипчета. Макар, че не са хубаво качество. А и аз не се притеснявах, защото знаех, че веднага някой ще качи хубави клипчета и снимки от концерта. А и писледното нещо, за което си мислех беше за това как да го снимам. Точно и поради тази причина не държах аз фотоапарата. :) Ще кача, каквото имам от концерта.
На въпроса за концерта. Преди концерта имаше някаква игра на радио Kiis Fm и трябваше да се завърти някокво колело, и после отговаряш на въпроси за този, за който ти е паднал. На мен ми се падна Крис и от 3 въпроса отговорих само на 1 и спечелих химикалка :))) Още си я пазя. Надявах се да спечеля официалната книга от турнето, защото не ми се даваха пари. Но тъй като не я спечелих, с единствените ми $25 в джоба си я купихл По-късно на нея ми се подписваха идолите.
като влезнахме в залата се оказа, че нашите места са над сцената от лявата страна. Обаче сстрашно високо. Направо ми се дорева. Исках да виждам екрана и от тези места със сигурност нямаше да стане, както го планирах. Забравих да спомена, че на концерта бях с една приятелка, която си е американка и тя изпитва панически страх от високо. Тъй като тя не можа да издържи толкова на високо, реши да отиде да пита, дали могат да ни преместят някъде, независимо колко щяло да струва. Чак не можах да повярвам, като се върна ми каза, че са ни преместили срещу сцената. Аз съм снимала, така че на снимките ще се види. И най-изненадващото за мен беше, че нищо не е трябвало да плащаме.
Преместихме се и местата си бяха супер. Сцената се виждаше и пред нас имаше само една по-възрастна жена и синът й. Луди фенове на Адам. Даже жената ни обясняваше, че имала някаква операция преди 3 дена на крака и й било забранено да ходи, но тя каза, че за нищо на света не би изпуснала да види Адам. :))) Не можаха да повярват, че съм дошла от толкова далеч да видя Адам. Разбира се, трябваше да им обясня къде се намира България. Всичк винаги ме питаха къде е България, и като кажех до Гърция и всички добиваха някаква представа. Но това е тема на друг разговор.
За Адам - просто няма думи, които могат да го опишат. Гласът му е невероятен на живо. Няма нищо общо с това, което чуваме по клипчетата. Докато пееше загубих представа за реалността. Седях и незнаех къде се намирам. Нещото, на което не съм била никога фен, е дуетът му с Алисън. Нямам нищо против момичето, но тъй като Адам е петнайсет минути на сцената, и те минават като един миг, 5 минути губиш, докато тя е на сцената.
"Starlight" беше невероятна. Аз поначало не съм фенка на Muse, но песента добива друго лице в изпълнение на Адам. "Bowey medley" също. Както казах, целият сет минава като миг.
Не знам дали ще ви е интересно за другите. От тях единствено ми хареса изпълнението на Стийв, това сляпото момче. Той изпя на Венеса Карлтън "A Thousand Miles" и страшно много ми хареса. Алисън за мен е прекалено прехвалена. Заболя ме главата от нейното викане. Беше страшно шумна.

Ето снимките, които имам.

На първата съм аз :) Малко съм се охилила, ама няма как. :)

Vesi's Topic 1576c0d1a2c9907f Vesi's Topic A68975bc2ecb5afe Vesi's Topic 435979_fr

тук ни преместиха :)
Vesi's Topic 435980_fr Vesi's Topic 435981_fr

Vesi's Topic 435982_fr Vesi's Topic 435983_fr Vesi's Topic 435984_fr

Vesi's Topic 435985_fr Vesi's Topic 435986_fr Vesi's Topic 435987_fr

Vesi's Topic 435988_fr Vesi's Topic 435989_fr

Vesi's Topic 435990_fr
vesi84
vesi84

Брой мнения : 24
Точки : 38
Join date : 23.05.2010
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите